Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SENSIVIA - przestrzeń kreowania szczęśliwych relacji

SENSIVIA - przestrzeń kreowania szczęśliwych relacji

Wrocław, Polska

Pasjonatka poszukiwania nowych dróg porozumienia pomiędzy ludźmi i z sobą samym. Zadaje mocne pytania osobom, które chcą poznać odpowiedzi. Pokazuje, jak pozytywnie przekształcić energię konfliktu do budowania i kreowania. Również, a nawet przede wszystkim - konfliktu wewnętrznego. To, co najmniej oczywiste bywa dla mnie źródłem największej inspiracji. Dlatego podchodzę do życia kreatywnie, a nie odtwórczo. I takie podejście pokazuję moim klientom podczas mediacji i sesji coachingowych.

Założycielka marki SENSIVIA - w której jest trenerem, coachem, mediatorem, terapeutą.

Na co dzień nazywana jestem przez klientów "Pani Mediator". W domu kochająca mama dwóch nastoletnich córek. Pasjonatka perskich kotów i niezwykłej mentalności koni.

Kocham swoją pracę i jest moją drogą. Zapraszam Cię na tę drogę kreowania szczęśliwych relacji. Pokażę Ci, jak nią iść.

www.mediacje-rodzinne.eu
https://www.facebook.com/MediacjeSensivia/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

473 PLN z 8600 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.09.2019.

Dziennik Rozwoju Osobistego dla Kobiet

O projekcie

Czy wiedziałeś o tym, że jeszcze kilka lat temu trzeba było uczestniczyć w wieloletnich i skomlikowanych sesjach szkoleniowych lub zaawansowanych programach rozwojowych, aby rozwinąć swoje umiejętności osobiste lub interpersonalne przynajmniej w minimalnym stopniu?

Czy wiedziałeś o tym, że uczestnictwo w tych programach szkoleniowych zajmowało średnio trzy miesiące odciągając na całe dnie  ludzi z miejsc pracy i z domu na weekendy lub całe dnie?

Czy wiedziałeś o tym, że koszt uczestnictwa w takich programach rozwojowych wynosił średnio około 1200 do 2800 zł?

Wyobraź sobie, że możecie dokonać realnej zmiany w swoim życiu i rozwinąć znacząco swoje kompetencje nie wychodząc z domu.

Wyobraź sobie, że możesz osiągnąć ważne cele osobiste i zawodowe w ciągu kilku tygodni, a nawet dni w cenie dobrej kawy z ciastkiem w przyjemnej atmosferze gdziekolwiek zechcesz!

Nie musisz sobie tego wyobrażać. W moim Dzienniku Rozwoju Osobistego znajdziesz inspirację do prawdziwej zmiany, konkretne techniki i mentalne ćwiczenia, które umożliwią Ci zapoczątkowanie życia w zgodzie z Tobą z pewnością siebie i naturalnością.

 

 

Zapraszam Cię do wsparcia inicjatywy wydania Dziennika Rozwoju Osobistego dla kobiet "Poczuj Luksus bycia sobą”.


Dlaczego napisałam dziennik?

Od kilkunastu lat moją pasją, a zarazem pracą jest pomaganie innym w osiąganiu porozumienia i rozwiązywaniu konfliktów. Jestem mediatorem, coachem, trenerem i staram się pokazywać nowe możliwości w sytuacjach pozornie "bez wyjścia". Moimi klientkami są często osoby, które od lat poszukują spełnienia, szczęścia i satysfakcji w życiu, lecz mają poczucie, że ciągle coś stoi na przeszkodzie. Pokazuję wówczas, że jedynym źródłem szczęścia jesteś Ty sama. Uzależniając swoje życie od innych bądź spełnienia określonych warunków - możesz nie zaznać nigdy zadowolenia.

Dlatego drogą do osiągnięcia satysfakcjonującego życia jest odnalezienie szczęścia w sobie. Poczucie akceptacji, które prowadzi do wewnętrznego spokoju i naturalności. Kiedy odnajdziesz źródło swojej energii w sobie, będziesz mogła z niego czerpać i już nigdy nie zaniedbasz własnych potrzeb, na rzecz oczekiwań z zewnątrz.Kto ucieszy się i skorzysta z Dziennika?


Dziennik napisałam dla kobiet, które mają poczucie, że w swoim życiu trafiają na niewidzialny mur, który blokuje je przed zrealizowaniem swoich celów i spełnieniem marzeń i prawdziwym życiu. Dla kobiet, które poszukują poradnika i dziennika w postaci prostej książki, którą mogą zabrać do torebki i każdego dnia z refleksją podejść do swojego życia, wywołując w nim realną zmianę. Dedykuję ten dziennik wszystkim kobietom, które chcą skończyć z oczekiwaniem, aż coś się zmieni w ich życiu, lecz pragną same coś zmienić, aby wszystko inne zobaczyć oczami pełnymi akceptacji, szczęścia i miłości do siebie samej. Jeśli jesteś taką kobietą i czytasz właśnie ten tekst - zapraszam Cię do wsparcia mojego projektu i podjęcia pracy nad realną zmianą swojego życia!

 

Czy Twoja mama, siostra, przyjaciółka, partnerka, córka lub pracownik od jakiegoś czasu zmaga się z wewnętrznymi dylematami i poszukuje wartościowych książek inspirujących do zmiany? Czy ktoś Tobie bliski może odnieść korzyść z pracy z Dziennikiem? Być może ten Dziennik odmieni życie kogoś, z Twojego otoczenia!
Co znajdziesz w dzienniku?

 
Dziennik to zestaw 30 inspiracji do realizacji dzień po dniu według specjalnie opracowanej metodologii zmiany nawyków myślowych. W każdym dniu znajdziesz głębokie pytania o cele, wartości, plany, marzenia, poczucie własnej wartości, życiowe role, przekonania, blokady oraz inne obszary wpływające na to, w jakim miejscu obecnie się znajdujesz. Znajdziesz w nim miejsce na notatki i ćwiczenia coachingowe, które otworzą przed Tobą zupełnie nowe możliwości kreowania swojego życia.

Z wydawcą zadbamy o to, aby dziennik był wydany w przyjemnej oprawie, aby zawierał inspirujące ilustracje, a papier umożliwił swobodne dokonywanie notatek. Dlaczego 30 dni?


Teoria jakoby nowe nawyki myślowe kształtowały się w ciągu 30 dni jest nieco "naciągana". Badania pokazują, że każdy z nas potrzebuje zróżnicowanej ilości czasu, aby nabyć nowy nawyk - od 18 do 254 dni. Dlatego nie będę obiecywała, że wszystko, o czym marzysz spełnić po ukończeniu 30-dniowej pracy z dziennikiem.

Jednakże moje doświadczenie w pracy z kobietami pokazało, że motywacja w dokonywaniu zmian spada najczęściej w czasie tygodnia do dwóch od powzięcia postanowienia o przełamaniu dotychczasowych schematów. 

Ponadto - bardzo istotna jest systematyczność i wsparcie w pierwszych tygodniach realizacji nowych postanowień. Dzięki temu, że ćwiczenia w dzienniku są proste, a materiał merytoryczny przystępny i przyjemny do czytania - łatwo jest sięgnąć po dziennik i zrealizować ćwiczenia każdego dnia. 

Zapewniam Cię, że bez względu na to, kiedy zajrzysz do książki - zaraz po przebudzeniu, w przerwie w pracy, w tramwaju czy na przystanku - proste lecz mocne pytania na pewno wzbudzą w Tobie refleksję i przyniosą ważne odpowiedzi w ciągu dnia lub w kolejnych tygodniach pracy nad sobą.

Kiedy już zakończysz pracę z dziennikiem możesz skorzystać z rabatowanych sesji coachingowych ze mną, bezpłatnych webinarów lub poczekać, na wydanie kolejnych części mojego dziennika, które właśnie opracowuję. Co zyskasz dzięki pracy z Dziennikiem?

Praca z dziennikiem porządkuje emocje i przekonania, pomaga odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii, pewność siebie i równowagi. Pomaga w obiektywnej ocenie sytuacji i podejmowaniu decyzji i wyborów życiowych, pomaga radzić sobie z emocjami, porządkuje wewnętrzny świat emocji pozbywając się poczucia winy i lęku przed przyszłością. Po 30-dniowej pracy z dziennikiem każda kobieta ma szanse jeszcze pewniejszym krokiem iść przez życie, spełniając swoje marzenia, realizując życiowe cele i z każdym dniem stając się silniejsza-zachowując swoją kobiecość i wrażliwość. Na co zostaną przeznaczone zebrane środki finansowe?

Książka uzyskała pozytywną rekomendację kilku wydawnictw. Jednak zdecydowałam się na wybór jednego z wydawnictw - Papierowy Motyl. 

Koszt wydania dziennika oszacowany został przez wydawnictwo na około 8600 zł. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na wydanie Dziennika w kolorze, na papierze umożliwiającym dokonywanie notatek w nakładzie startowym 300 egzemplarzy. 

Każda dodatkowa złotówka może zostać przeznaczona na sporządzenie ilustracji przez grafika, uszlachetnienie papieru lub wyższą jakość okładki, bądź wydanie książki w większej liczbie egzemplarzy. 

Książka zostanie wydana po uzbieraniu pełnej sumy - w związku z tym, jeśli kwota 8600,00 zł  nie zostanie uzbierana - środki finansowe zostaną zwrócone na Twoje konto i Dziennik nie zostanie wydany.

 Opinie o dzienniku

 

Zdaniem osób, które poznały formułę dziennika- jest lekki, przystępny dla każdej kobiety, klarowny i niezwykle motywujący do działania.Recenzja książki

 

„Książka niezwykle cenna dla osób, które chciałyby pośród codziennych problemów odbudować lub stworzyć wewnętrzną harmonię, doświadczyć poczucia wartości, godności, nauczyć się życia w zgodzie ze sobą. Na co dzień doświadczamy nierzadko ataku na naszą psychikę, wrażliwość emocjonalną, duchowe wnętrze poprzez różne negatywne bodźce, których przyczyną są wydarzenia czy osoby. Autorka proponuje nam swoistego rodzaju kontrakt mediacyjny zawarty z samym sobą mający na celu pobudzenie naszych chęci, motywacji, potrzeb do stworzenia silnego ja. Proponuje nam poprzez trzydzieści sesji swoistego rodzaju terapię, podczas której wnikniemy w głębię siebie, dotkniemy czasami spraw trudnych, aby znając siebie w sposób najbardziej właściwy przemienić życie na lepsze.

Książka jest – jak sam tytuł na to wskazuje – osobistym, intymnym dziennikiem przeżyć, doświadczeń skierowanym głównie dla kobiet, które chciałyby sięgnąć po swój wymarzony sukces nabycia umiejętności bycia i akceptacji siebie.

Serdecznie polecam książkę autorstwa Patrycji Dorsz vel Drożdż, która napisała ją w oparciu o potrzeby wewnętrzne, mogące przydarzyć się każdej kobiecie. Nie jest to książka, którą się jedynie czyta, lecz jest to dziennik, który w oparciu o cenne wskazówki Autorki wzbogaca się o własne refleksje i przeżycia. Jest tam miejsce na własne notatki, spostrzeżenia, do których można wracać nawet po latach”.


Justyna Krupa
Psycholog, psychoterapeuta


"Poczuj Luksus bycia sobą", to podróż w głąb ukrytej kopalni. To odkrywanie diamentu który warto odkryć i oszlifować. Innymi słowy, to dziennik o podróży w głąb samej siebie, dzięki której odkryjesz swój potencjał, wzmocnisz i oszlifujesz pewność siebie. Będziesz błyszczeć swoim blaskiem a to pozwoli Ci stawiać sobie śmielsze działania. Twoja wizja siebie w przyszłości będzie klarowna i przejrzysta. Patrycję poznałam osobiście, poznałam jej wrażliwość i to w jaki sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. A czytając dziennik poznałam Twórczą duszę. Dlatego całym swoim sercem serdecznie polecam dziennik autorstwa Patrycji. Niech niesie radość z odkrywania siebie.”

Jolanta Górniak CreaTor życia i trener mentalny pewności siebie

Nagrody

Jeśli wesprzesz mój projekt masz szansę uzyskać własny egzemplarz dziennika.

Wydając dziennik spowodujesz, że ksiązka ta znajdzie na półkach w księgarniach oraz księgarniach Internetowych w całej Polsce. Umożliwiając tym samym innym kobietom skorzystanie z jego wartości przyczyniasz się także do wspierania idei świadomego życia i kreowania swojej przyszłości kobietom, które być może nie mają wsparcia w bliskich i potrzebują motywacji do działania. Ten dziennik z pewnością to umożliwia. Być może są takie osoby w Twoim otoczeniu, które potrzebują pomocy, lecz z różnych względów chciałyby podjąć osobistą pracę nad sobą w zaciszu swojego domu?

W zależności od tego, jaką kwotą wesprzesz realizację projektu - otrzymasz różnorodne nagrody. Jestem coachem i trenerem, więc przede wszystkim podzielę się z Tobą moją wiedzą i umiejętnością wspierania innych w dążeniu do ich celów. Być może to jest coś, czego sama obecnie szukasz?

Otrzymasz ode mnie specjalne podziękowania poprzez email lub podziękowania zamieszczone w wydrukowanej wersji Dziennika. 

Każdej osobie wspierającej projekt przekażę specjalnie przygotowane podziękowania, a ponadto możesz otrzymać ręcznie wykonane (razem z moimi córkami) zakładki do książki, inspirujące karty z autorskimi cytatami, możliwość odbycia sesji coachingowej, uczestnictwa lub organizacji szkolenia, konsultację dotyczącą rozwoju osobistego lub zawodowego i wiele innych przyjemnych i kojących zmysły nagród. Zapraszam do zapoznania się z nagrodami po prawej stronie.

Oczywiście otrzymasz również elektroniczne lub książkowe wydanie Dziennika.

Jestem otwarta na rozmowy na temat możliwości dostosowania nagród do potrzeb Twoich osobistych lub jeśli wesprzesz mnie jako organizacja-do potrzeb Twojego zespołu lub organizacji.

Kwota wsparcia obejmuje wysyłkę nagród na terenie Polski. W przypadku wysyłki zagranicznej - różnicę w kosztach pokrywa wspierający.

Nagrody za wsparcie zostaną wysłane za około trzy miesiące od zamknięcia projektu zakończonego sukcesem. Dołożymy wszelkich starań, aby książka i nagrody dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Każda osoba, która wesprze projekt i pozostawi adres e-mail otrzyma prezent jeszcze przed zakończeniem kampanii autorski e-book z ćwiczeniami coachingowymi i inspiracjami do rozwoju osobistego "Zmianę zacznij od siebie - czyli Twoje sfery wpływu". 

 

Jeśli zaproponowane nagrody nie są dla Ciebie interesujące - napisz do mnie na adres: biuro@instytut-rozwoju-sensivia.eu i powiedz, co mogłoby dla Ciebie być interesująca nagrodą w obszarze moich kompetencji.

Podziękowania


Pragnę podziękować Wydawnictwu Papierowy Motyl za zaufanie, wiarę w projekt oraz wsparcie w zorganizowaniu kampanii crowfundingowej. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do współpracy oraz ogromne serce do tego, co Pani Marika robi w swoim wydawnictwie www.papierowymotyl.pl

Dziękuję Maciejowi Frołowowi - Ilustrator i współwłaściciel portalu fotograficznego Ateliora, który czarował cuda na potrzeby tej kampanii. Dziękuję za motywację, wiarę i czas przenaczony na przygotowanie filmu promocyjnego, pięknych grafik i animacji. O Macieju więcej przeczytacie tutaj www.maciejfrolow.com oraz www.ateliora.com.

Malarce, fotografce, artystce z pięknym sercem, która podarowała fotografię swojego obrazu na okładkę Dziennika Ilonie Celinie Roszkowskiej. Kiedy zobaczyłam obraz Pani Ilony od razu poczułam, że odzwierciedla piękno kobiecości, o której piszę w swojej książce. Dziękuję za inspirację! Piękna dzieła artystki zobaczycie na stronie www.ilonacelina.comPoznaj mnie bliżej

Zapraszam Cię do poznania mnie bliżej i posłuchania, co o mojej pracy mówią klienci. Możesz zajrzeć na moją stronę www.mediacje-rodzinne.eu


O opiniach klientów poczytasz na stronie dobrycoach.pl/coach/patrycja-dorsz-vel-drozdz


Ponadto możesz zajrzeć na mój fanpage MediacjeSensivia
Oto co mówią osoby pracujące ze mną:


"Serdecznie polecam współpracę z tym specjalistą. Pani Patrycja jest osobą ciepłą i empatyczną. Szybko i bezbłędnie diagnozuje, przekazuje dobre metody do pracy indywidualne i wspólnej. Każde spotkanie jest pełne serdeczności ze strony coacha. Z pewnością pomoże każdemu kto tu trafi."
Joanna - pedagog

"Wspaniałe i wartościowe spotkania. Pełne zrozumienie, doskonała umiejętność słuchania dzięki czemu mogłam się otworzyć bardziej z każdym spotkaniem. Spokój i skupienie na mojej osobie spowodowało, że podczas spotkań czułam się swobodnie i zapomniałam o otaczającym świecie. Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowe spotkania. Wszystkim w 100% mogę polecić Panią Patrycję".
Agnieszka

"Patrycja potrafi obudzić chęć zmiany i zainspirować trafnymi pytaniami, jednocześnie ukierunkowując spotkania na tematy, które najbardziej nam ciążą. Przekonuje, że warto odkopać swoje dawno stłamszone i schowane pomysły na życie, podwinąć rękawy i wziąć ster w swoje ręce i stworzyć życie, o którym się zawsze marzyło. Mam wrażenie, że dzięki dobrze rozwiniętej intuicji Patrycji, każde spotkanie jest efektywne i przybliżające do wyznaczonych celów. Szczerze polecam pracę z Panią Patrycją."

Maciej Programista


Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli masz pytania - pamiętaj, że zawsze możesz do mnie napisać: biuro@instytut-rozwoju-sensivia.eu

Zapraszam na moją stronę; www.mediacje-rodzinne.eu oraz www.instytut-rozwoju-sensivia.eu

Zostań partnerem wyjątkowego projektu dla kobiet!

Dziękuję za to, że doczytałeś mój opis do końca i zapraszam Cię do wsparcia mojej inicjatywy!

 

PatrycjaModel finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.09.2019 23:11