Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wojciech. Gosek

Wojciech. Gosek

Siemianowice Śląskie, Polska

Urodzony 9 listopada 1999 roku w Siemianowicach Śląskich. Obecnie uczęszcza do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siemianowicach Śląskich. Autor paru tekstów, laureat wielu konkursów. Zainteresowania: historia, pisarstwo, polityka, teatr.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5005 PLN z 5000 PLN

8 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.04.2017.

DZIEDZIC i błękitna krew

O projekcie

Cel Projektu:

Celem tego projektu jest zebranie 5000 zł, które zostanie przeznaczone na wydanie mojej drugiej książki pt. "Dziedzic i błękitna krew". Prawie rok temu zawitałem na Polak Potrafi i dzięki pomocy wielu darczyńców udało mi się opublikować moją pierwszą książkę. Skoro więc zrobiłem to za pierwszym razem, to myślę, że i teraz mogę tego dokonać ;)

 

 

Coś o mnie:

Informacje ogólne macie na dole  po prawej stronie, więc nie będę się powtarzał :p Chciałbym jednak przybliżyć wam nieco temat dotyczący mojego debiutu :) 

Pierwsza książka "Dziedzic i nowe imperium" została wydana w październiku 2016 roku. Od momentu kiedy tylko mogłem ją dotknąć i poczuć jej zapach rozpocząłem promocję swojego dzieła. Zaliczyłem już jedno spotkanie autorskie:

 Pierwsze spotkanie autorskie

Książka jak na początek sprzedaje się całkiem nieźle. Obecnie jest dostępna w ponad 12 różnych firmach księgarskich w całej Polsce min.: empik.com, znak.com.pl, TaniaKsiazka.com.

Okładka pierwszego tomu

Doczekałem się też dosyć ciekawych i dobrych recenzji. Oto niektóre fragmetny:

"Akcja utworu narasta stopniowo. Są fragmenty w których szczegółowo opisywane są trudy codzienności, jest czas na zabawę, bliższe poznanie bohaterów, a nawet szczyptę magii. Ciekawość rośnie z każdym rozdziałem, gdyż autor w nietuzinkowy sposób kończy podjęte wątki. Wyjątkowy charakter i klimat powieści odgrywają główną rolę w utworze dzięki czemu nie będziesz miał czasu na nudę!"

bookmoment.pl

 ",,Dziedzic i nowe imperium” to pełna intryg, krwawych walk, brutalnych opisów, odkrywania nieznanego powieść, którą z chęcią przeczytałam. Wciągająca historia, która opowiada o podejmowaniu trudnych decyzji, walce z samym sobie, próbie opanowania sztuki wojennej, ludzkich słabościach. Niezwykła, barwna i ciekawa. Autor skupił się na jak najdokładniejszym opisaniu miejsc, walk i decyzji podejmowanych przez innych ludzi"

novaeres.pl (jedna z recenzji)

 

Na co przeznaczę pieniądze:

Wydanie książki nie jest łatwą ani też tanią sprawą. Co prawda wydaję już drugie swoje dzieło i wydawnictwo obniżyło nieco cenę, jednak nadal potrzebna mi ogromna suma pieniędzy. Tak naprawdę na wydanie potrzebuję aż 6680 zł. Pewną sumę pieniedzy już posiadam, dlatego budżet projektu ustawiłem ponownie na okrągłą sumę 5000 zł :) Poniżej wypisałem parę rzeczy, za którę muszę zapłacić przy możliwości wydania książki:

 wykonanie redakcji językowej i pierwszej korekty tekstu przez redaktora wraz z nadzorem autorskim,

wykonanie drugiej korekty tekstu przez korektora,

projekt okładki wykonany przez grafika komputerowego,

opracowanie projektu typograficznego

Fragmenty drugiej książki:

 Pod tym linkiem znajdziecie fragment tekstu z II tomu :)

https://www.facebook.com/notes/wojciech-gosek/rozdzia  %C5%82-drugi/234993606946904

 A pod tym kawałeczek z I tomu ;)

http://ebookpoint.pl/eksiazki/dziedzic-i-nowe-imperium-wojciech-gosek,e_0gk6.htm#epubcfi(/6/2[CoverPage_xhtml]!4/1:0)

 

mapa Skyrind

Dlaczego crowdfunding:

Prawie rok temu stworzyłem pierwszy projekt na stronie Polak Potrafi i wszystko zakończyło sie pomyślnie, dzięki darczyńcom. Wiele osób wsparło mnie w dążeniu do celu i dzięki nim mogłem spełnić swoje marzenie. Wychodzę więc z założenia, że skoro raz sie udało, to i teraz też mogę dopiąć swego i wydać kolejną książkę :) Poza tym metoda crowdfundingu sprawia, że ludzie mogą robić przeróżne, wyjątkowe rzeczy. Dzięki tej stronie powstało wiele wspaniałych projektów i sądzę, że będzie tak dalej. Metoda ta, może też zbliżyć mnie z potencjalnymi, przyszłymi czytelnikami :D

Nagrody:

Wszystkie nagrody przewidziane w tym projekcie są widoczne po prawej stronie. Ich realizacja nastąpi w momencie, kiedy II tom zostanie wydany, a to w dużej mierze zależy od wydawnictwa.

 

 

Kontakt:

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, napisz do mnie na:

 

Media o Twoim projekcie:

Dziedzic i błękitna krew

www.siemianowice.pl | 2017-03-06

Wojciech Gosek, młody siemianowicki autor powraca z II tomem swojej serii: "Dziedzic i błękitna krew". Ale by książka została wydana, rozpoczął on nowy projekt crowdfundingowy:

https://polakpotrafi.pl/projekt/dziedzic-i-blekitna-krew Jak sam autor opisuje ideę wydania książki na portalu crowdfundingowym: Prawie rok temu stworzyłem pierwszy projekt na stronie Polak Potrafi i wszystko zakończyło się pomyślnie, dzięki darczyńcom. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.04.2017 18:06