Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Sơn Ngô

Paweł Sơn Ngô

Warsaw, Poland

Producent i reżyser. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, Sydney English Language Academy oraz Polish Open University.

Założyciel FILM BUSTERS.

Dotychczasowe produkcje filmowe:
2015 "Dyptyk warszawski" - w postprodukcji
2012 "Martwe dzieci" (reż. Mateusz Pyza),
2011 "Akcja odwołana" (reż. Michał Słomka),
2011 "Antygona",
2010 "Porwanie".

Filmy wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na festiwalach, m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Drzwi", Wielkopolskie Porównania Filmowe, Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych "Publicystyka", Ogólnopolski Festiwal Filmów "Offeliada"...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3280 PLN z 3000 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.04.2014.

"Dyptyk warszawski" - film krótkometrażowy

O projekcie

 

 Pełna filmografia Pawła:
http://www.filmweb.pl/person/Paweł+Son+Ngo-1687694
http://www.imdb.com/name/nm4790584/

Pełna filmografia Michała:
http://www.filmweb.pl/person/Michał+Słomka-1696995
http://www.imdb.com/name/nm4790925/

Pomimo, że projekt to film krókometrażowy (około 30 minut), wymaga pewnych nakładów finansowych na pokrycie kosztów produkcji: wynajem sprzętu i lokacji, obsługa planu, postprodukcja itp. 

Zapraszamy na nasze strony:
www.filmbusters.pro  
www.facebook.com/FilmBustersPro

 

 "Akcja odwołana"
(reż. Michał Słomka 2011/2014)

Dla Łukasza (Jacek Pasternak) i Marty (Marta Kaźmierska) rozpoczęcie wspólnego życia okazuje się niełatwe. Powrót w środku nocy całkiem pijanej Marty staje się powodem do poważnej sprzeczki. Łukasz wybiega z mieszkania i upija się w barze. Nie wraca do domu, ponieważ zostaje porwany i wywieziony z miasta. Los Łukasza będzie teraz zależał od porywaczy - Łysego (Adrian Budakow) i Szymana (Tomasz Włosok).
www.facebook.com/akcjaodwolana

 

"Martwe dzieci" (reż. Mateusz Pyza, 2012)
Kasia, Gosia i Ola to młode dziewczyny, które najwyraźniej nie potrafią jeszcze połączyć dobrej zabawy z odpowiedzialnością. Po zbyt dużej ilości alkoholu i narkotyków zwykła impreza zamienia się w istne piekło. Dziewczyny muszą znaleźć sposób na uratowanie sytuacji…
www.facebook.com/martwedzieci

 

 "Antygona" (reż. Paweł Son Ngo, 2011)
Akcja toczy się w czasach współczesnych w mieście Teby. Dochodzi do wzajemnego morderstwa, w wyniku którego giną prezydent miasta - Eteokles oraz jego brat - Polinejkes. Dla politycznego przeciwnika Eteoklesa - Kreona (Andrzej Walden) to doskonała okazja do przejęcia władzy. Polinejkes jako zdrajca rodziny i państwa nie może zostać pochowany. W rodzinie pozostają załamane siostry - Antygona (Zuzanna Grabowska) i Ismena (Kasia Andrusikiewicz). Antygona nie możne znieść sposobu w jakim jest traktowany jej brat. Jest gotowa zaryzykować własne bezpieczeństwo, aby go pogrzebać.
www.facebook.com/antygonafilm 

 

Media o Twoim projekcie:

„DYPTYK WARSZAWSKI” - KRÓTKOMETRAŻOWY FILM FABULARNY

artysci24.pl | 2014-04-19

Trwa etap finansowania projektu na 30-minutowy film na PolakPotrafi.pl, ukazujący mieszkańców Warszawy. Twórcami są nagradzani na festiwalach niezależni reżyserzy: Michał Słomka i Paweł Son Ngo.

"Dyptyk warszawski" - różne oblicza stolicy

stopklatka.pl | 2014-04-09

W Warszawie powstaje 30-minutowy film, ukazujący życie mieszkańców stolicy. Twórcami są nagradzani na festiwalach niezależni reżyserzy: Michał Słomka i Paweł Son Ngo, którzy postanowili zebrać fundusze na sfinansowanie filmu na portalu PolakPotrafi.pl.

Warszawa w obiektywie młodych filmowców

www.portalfilmowy.pl | 2014-04-03

Trwa etap finansowania projektu na 30-minutowy film, ukazujący mieszkańców Warszawy. Twórcami "Dyptyku warszawskiego" są niezależni reżyserzy: Michał Słomka i Paweł Son Ngo.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.04.2014 18:06