Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aesir Film

Aesir Film

Gdańsk, Polska

Aesir to niezależny dom produkcyjny, założony przez Piotra Wesołowskiego - operatora, fotografa i montażystę. Studio specjalizuje się w produkcji filmowej i telewizyjnej oraz fotografii reklamowej.

Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne, filmy korporacyjne, teledyski muzyczne, filmy dokumentalne i fabularne, oraz sesje fotograficzne.

Nasza dotychczasowa działalność zaowocowała realizacjami m.in. dla łódzkiego festiwalu filmowego 3D Image, cyklu naukowego 3D pt. Kardiologia XXI wieku, wielu firm produkcyjnych i agencji reklamowych, oraz klientów biznesowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7042 PLN z 6000 PLN

27 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.08.2017.

Wydanie DVD filmu 'Castle Party-Enjoy the Darkness'

O projekcie

Castle Party: Enjoy the Darkness to opublikowany niedawno film dokumentalny na temat największego festiwalu muzyki gotyckiej w środkowej Europie. Staraliśmy się przedstawić w sposób obiektywny (jak najbardziej się dało!) jego uczestników, próbując odpowiedzieć na pytanie, na czym polega jego fenomen, który pozwala mu trwać nieprzerwanie od ponad dwóch dekad.

Film jest dostępny w sieci już jakiś czas, jednak dostaliśmy sygnały, że warto byłoby go udostępnić również w formacie DVD. Takie wydanie stałoby się również szansą i okazją do przedstawienia materiałów nigdzie dotychczas nie publikowanych. Edycja ta miałaby więc charakter limitowanego wydania "Deluxe", która mogłoby się stać cenną pamiątką na długie lata dla Castlowiczów i nie tylko!

Projekt ten pozwoli nam przy okazji zrealizować jeszcze jedno nasze wielkie marzenie o stworzeniu naszej własnej linii biżuterii, która będzie stanowić jedną z nagród za Wasze wsparcie.

Prezentujemy krótki teaser rozszerzonego wydania DVD, które powstanie, jeśli uda nam się zebrać potrzebne fundusze:

Przede wszystkim na authoring i dystrybucje filmu w formacie DVD: wyprodukowanie płyt, wydruk okładek + DVD boxy, stworzenie menu, a także produkcję i montaż bonusowych materiałów filmowych, wzbogacających wydanie.

W założonym przez nas budżecie mieści się również wyprodukowanie licznych gadżetów promocyjnych związanych z filmem, oraz zachowanych w gotyckiej estetyce unikalnych upominków.

Jako, że film Castle Party: Enjoy the Darkness spotkał się z Waszym pozytywnym przyjęciem, planujemy też produkcję kolejnych materiałów filmowych podczas nadchodzącej edycji Festiwalu Castle Party 2017. Dlatego też, ewentualne nadwyżki zebranych funduszy chcemy przeznaczyć na dalszą rozbudowę sprzętu zdjęciowego, który pozwoli nam podnieść jakość tej produkcji, m.in. obiektywy, dodatkowe oświetlenie, czy sprzęt audio.

100%
Jeśli zbierzemy minimum, wydamy nasz film, zrobimy nagrody, a to co zostanie przeznaczymy na obiektyw...może jeszcze na steadicama styknie 😀 

130%
to będziemy mogli więcej poszaleć, w naszym obwoźnym (na razie) studio brakuje jeszcze troszkę oświetlenia, mini jazdy itp

150%
Dźwięk! Och tak! Recordery, mikroporty jawią się niczym żywe!

200% i więcej?
Wow  o jejuśku, pokusimy się o tzw. kran kamerowy (to takie coś jak dźwig tylko do kamery :D)

 

Czas nas goni! Jeśli przekroczymy próg do 1 lipca, to dla osób, które wsparły nas do końca dnia 3 lipca możliwy będzie odbiór nagród rzeczowych już podczas tegorocznego Festiwalu Castle Party (13-16 lipca). Każda z tych osób otrzyma również dodatkowy upominek-niespodziankę (będziemy go dodawać również do przesyłek dla osób, które wsparły projekt w tym terminie).

Młodym duetem, który połączyła pasja do filmowania, fotografii i muzyki (nie tylko w życiu zawodowym :) 

Piotr Wesołowski - scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż

Operator, fotograf i montażysta filmowy, założyciel niezależnego studia produkcyjnego Aesir. Reżyser, autor zdjęć i montażysta filmu Castle Party: Enjoy the Darkness. Na swoim koncie ma już niejedną realizację, współpracował m.in. z łódzkim festiwalem filmowym 3D Image. 

 

Daria Cichowlas (DriadPhoto) - kierownik produkcji, scenariusz, still photographer

Sidekick. Zarówno pod swoim szyldem jak i pomagając w Aesir zajmuje się głównie fotografią i rysunkiem. Na koncie ma również pisanie scenariuszy, copywriting i kampanie promocyjne. Jednym zdaniem? Historyk sztuki od zadań specjalnych.

DVD będzie zawierało film dokumentalny Castle Party: Enjoy the Darkness
w wersjach językowych:
- polskiej (język oryginału)
- angielskiej (napisy).

Wśród materiałów dodatkowych znajdą się:
- Materiały nigdzie niepublikowane, które nie przeszły do finalnego filmu (w tym kilka zabawnych sytuacji),
- making of / komentarz reżyserski, w którym wyjaśniamy kulisy i idee filmu. Nie zabraknie też wyznań bardzo osobistych :)
- utwory Narrenturm wykorzystane podczas produkcji.

bransoletka / brelok / naszyjnik

 bransoletka / nieśmiertelnik

 Torba zamykana na zamek z kieszenią w środku

 Wypasiona torba z usztywnianym dnem, zapinana na zatrzask
(kieszonka w środku na zamek)

 Koszulka z nadrukiem damska/męska - rozmiary od S do XL

 Plus zakładki do książek i wypasione badziki/przypinki.

Płyta EP-ka Narrenturm & Absentia

Sesje zdjęciowe (Driad Photo)

Stylizacja/charakteryzacja Sewingcidal

Charakteryzacja/stylizacja nie zawiera soczewek kontaktowych.
Podczas sesji trzeba mieć przy sobie własną bazę podstawową stroju:
dla pań - zwykła czarna sukienka + własne buty i rajstopy
dla panów - czarne spodnie + koszula i własne obuwie

www.aesir.tv
e-mail: aesir.img@gmail.com

bądź na bieżąco z informacjami:

Fanpage:
facebook.com/aesirfilm
youtube.com/user/AesirFilm
facebook.com/driadphoto

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.08.2017 18:06