Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Czajka

Piotr Czajka

Gdańsk

Student wydziału Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku oraz Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Dyplom magisterski ze Wzornictwa uzyskał w 2019 roku. Studia to dla niego odzwierciedlenie zainteresowań. Czerpiąc po trochu z każdej specjalności, projektuje i wykonuje zadania od adaptacji przestrzeni zewnętrznych, aż po drobne przedmioty codziennego użytku. Planowany rozwój zawodowy to projektowanie urządzeń drobnej elektroniki. Swoje projekty stara się tworzyć kompleksowo, uwzględniając nie tylko uwarunkowania funkcjonalne i stylistyczne, ale także aspekty technologiczne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

610 PLN z 12000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.08.2019.

Moja 3D ! Drukarka dla Ciebie

O projekcie

Najpierw ogólnie o projekcie:

Chciałbym wprowadzić do produkcji drukarkę 3D o nastepujących parametrach:

Aby to się udało muszę zebrać wskazaną kwotę i przeznaczyć ją na:

Chciałbym zrealizować to zgodnie z harmonogramem:

 

Zajrzyj na Gdynia Design Days i zobacz jak prototyp działa na żywo!

 

Hmmm, a jeżeli uda się przekroczyć budżet?

Gdyby udało się zebrać kwotę większą niż zakładana, przełoży się to na zwiększenie szybkości realizacji jak również pozwoli rozpocząć drugi etap prac czyli stworzenie platformy internetowej współpracującej z oferowanym urządzeniem ;)

 

 

Co właściwie otrzymam, gdy wybiorę drukarkę jako nagrodę?

 

Gdy tylko zdecydujesz się na wybranie tej formy wsparcia, zabieram sie do pracy, aby przygotować specjalny egzemplarz właśnie dla Ciebie. Oczywiście finalna postać drukarki ulegnie jeszcze zmianom względem prototypu ze względu na rozwiązania technologiczne.. Zależeć będzie to w dużej mierze od postępu prac i udoskonalania koncepcji, jednak stylistykę urządzenia przygotuję specjalnie pod Twoje oczekiwania. Będziemy w stałym kontakcie, porozmawiamy o tym co lubisz, a ja zrobię wszystko, żeby Moja3D stała się jak najbardziej Twoja ;) W ten sposób powstaną tylko trzy unikatowe egzemplarze!

 

 

 

Wiecej!

 

W miarę upływu czasu udostępniać będę kolejne informacje o postępie prac nad projektem. Więcej informacji znajdziesz także na oficjalnej stronie projektu: moja3d.pl lub na facebook'u!

Pierwszy film promocyjny:

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.08.2019 22:10