Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

drewnofromlas

drewnofromlas

Reda

drewnofromlas [pisownia: jeden wyraz z małej litery, wymowa: akcent na przedostatnią sylabę] to 5osobowy skład z ponad 15-letnią tradycją ( w obecnym składzie od 2006 r.)
W 2013r. dzięki crowdfundingowi na polakpotrafi.pl wydali swój debiut na CD i winylu zatytułowany (ty wpisz tytuł). Od tego czasu udało im się nagrać, zmiksować i wyprodukować drugi album, którego wydanie na CD i winylu, planują ponownie sfinansować dzięki współwydawcom.
W niezmienionym składzie [aga_tre-wokal, milo-gitara, orz - bas, jay beat - perkusja, mrus lee -dubmasta/fx] stworzyli świeży i zaskakujący materiał, który oddaje ich muzyczne fascynacje, ale także jest mocno osadzony pomiędzy codziennością i pasją.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11553 PLN z 9999 PLN

168 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2015.

Wspólnie wydajmy drugą płytę drewnofromlas

O projekcie

3 lata temu ponad 150 współwydawców, w przeciągu miesiąca, sfinansowało na polakpotrafi.pl wydanie debiutu drewnofromlas w formacie CD i winylowym. Bardzo miło wspominamy ten emocjonujący czas, bo dzięki Wam spełniliśmy marzenie!

Od wydania debiutu pracowaliśmy nad drugim albumem i oto właśnie JEST!

W postaci audio do pobrania już teraz [via nasz bandcamp], dla każdego, kto wesprze wspólne wydawnictwo  PREZENT 3., a w postaci materialnych nośników fizycznych może pojawić się już niebawem dzięki WAM!

Dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do WSPÓLNEGO WYDANIA drugiej płyty drewnofromlas, zatytułowanej „trudne wakacje”!

 

Wytłoczenie muzyki, którą chcemy się z Wami podzielić:

1. CD w wersji PROMO [100 szt.]  w papierowej kopercie jest dla nas formą wizytówki, którą z przyjemnością przekażemy/wyślemy w celach promocyjnych dziennikarzom muzycznym, mediom, rozgłośniom, portalom, organizatorom koncertów i festiwali itd.

2. CD w wersji DIGIPACK [400szt.] – format dla każdego współwydawcy/ wydawczyni, którzy chcą mieć na półce lub w samochodzie CD drewnofromlas – trudne wakacje, z podziękowaniami [imię/nick] wydrukowanymi na okładce!

3. LP winyl 180 gr. [300 szt.] - format nośnika powracający do łask, doceniany nie tylko przez kolekcjonerów, ale też przez każdego, kto raz zasmakował obcowania z winylowym plackiem, brzmieniem i rytuałem. POLECAMY! + podziękowania dla Ciebie [imię/nick] wydrukowane na okładce.

 

Jesteśmy piątką znajomych z 3miasta, których ponad 15 lat temu połączyła MUZYKA. milo [gitar] i orz [bas], jeszcze jako nastolatkowie, wymyślili nazwę i zaczęli układać pierwsze riffy, w 2001 dołączyła aga_tre [teksy i śpiew], w 2006 jay [perkusja] i dwa lata później janek [soundman/dubmaster]. Dobraliśmy się idealnie, jak puzzle.milo [gitar], orz [bas], aga_tre [teksy i śpiew], jay [perkusja], janek [soundman/dubmaster]

 

 

... stworzyliśmy, nagraliśmy i zmiksowaliśmy w tartak studio, w pocie czoła, w przeciągu 3 ostatnich lat trudnych wakacji. 9 utworów złożyło się muzycznie i tekstowo w koncepcyjną opowieść, stylistycznie dziwaczną.

Mastering powierzyliśmy Marcinowi Cichemu [plugaudiomastering, skalpel, meeting by chance].

Gotowy materiał  po WSPARCIU  PREZENT 3. możecie pobrać i odsłuchać już teraz [kod pobrania wklej tu], ale żeby wysłać pliki audio i grafikę do tłoczni CD i winylowej POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA!

To proste: wybierasz KWOTĘ wsparcia i PREZENT, stając się współwydawcą płyty drewnofromlas - trudne wakacje na CD i winylu.

 

02.11. PREMIERA pierwszego utworu! drewnofromlas - syrena i kot. Wideoklip do utworu syrena i kot powstał w 2014 r. w Mechelinkach. Autorem większości zdjęć jest Jakub MWA DSK, a materiał zmontowała Ania Dobrowodzka [montażystka rulewny z (tu wpisz tytuł)]. Nam bardzo się podoba ;)

 

08.11. Druga PREMIERA drewnofromlas - paniczka. Autorem wideo do paniczki jast Krzysztof Matuszak [Lubilato]. To druga PREMIERA z trudnych wakacji.

 

 09.11. Trzecia PREMIERA drewnofromlas - nie wakacje, w plejerze portalu Jakuba Knery NOWE IDZIE OD MORZA 

 

 

12.11. Czwarta PREMIERA: drewnofromlas - schnę, i kilka słów zachęty na portalu tegoslucham.pl 

 

3 lata temu finansowanie społecznościowe pomysłów takich jak nasz, dopiero się rozkręcało, dziś pewnie wielu z Was udało się współsfinasować jakąś niepowtarzalną inicjatywę.

Finansowanie społecznościowe daje NAM szanse na zmaterializowanie płyty, a WAM możliwość zostania WSPÓŁWYDAWCĄ unikatowego wydawnictwa!

Dla niewtajemniczonych w skrócie zasady: chcesz zostać współwydawcą drugiej płyty drewnofromlas, wybierasz wysokość wsparcia – prezent, robisz przelew, emocjonujesz się akcją crowdfundingową ;D, cieszysz się ze wspólnego sukcesu i czekasz na przesyłkę z PREZENTEM!

 - na tłoczenie winyla i druk okładki we francuskiej tłoczni MPO: ~6100 PLN;

- na tłoczenie CD i druk okładek w polskiej tłoczni: ~2000 PLN;

- na przygotowanie i wysyłkę PREZENTÓW: ~1000 PLN;

- prowizja polakpotrafi.pl i Transferuj.pl: 9,9%.

 

a jeśli dostaniemy 130% wsparcia?

- zwiększymy nakład + do CD i winyla wydrukujemy wkładkę z tekstami agi_tre;

a jeśli dostaniemy 150% wsparcia?

 - zainwestujemy w wideoklip!

 

Sprawdźcie i wybierzcie, przygotowane przez nas unikatowe i dostępne tylko w czasie akcji - PREZENTY  w zamian za WSPARCIE [po prawej stronie].

Możemy też dodać do puli PREZENTY zasugerowane przez Was - jeśli macie pomysły, sugestie, marzenia, które moglibyśmy zrealizować na w/w zasadzie, koniecznie dajcie nam znać. 

 

   

W trakcie akcji odsłonimy kilka numerów z płyty w postaci audio i wideoklipów, planujemy wpaść do zaprzyjaźnionych mediów, z przyjemnością damy się zaprosić na rozmowę, wywiad do Ciebie.

Oprócz Waszego WSPARCIA za PREZENT bardzo potrzebne będzie rozpędzenie medialnej KULI ŚNIEŻNEJ! Jeśli podoba Wam się to co przygotowaliśmy, śledźcie nas, udostępniajcie, komentujcie  i zapraszajcie znajomych!

Dzięki z góry za WSZYSTKO!

 

opracowanie i realizacja: drewnofromlas; montaż audio/wideo: milo; grafika: orz

drewnofromlas współtworzą: Agnieszka Orzechowska, Miłosz Karpowicz, Piotr Orzechowski, Andrzej Szczepkowski, Jan Mróz.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2015 23:11