Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nikodem Maszota

Nikodem Maszota

Pruszcz Gdański

Filmowanie to moje hobby, którym do tej pory zajmowałem się amatorsko. Wszystko zaczęło się od szkolnego konkursu w liceum, gdzie wraz ze znajomymi postanowiliśmy zrobić krótki film. I wtedy się zaczęło.. pojawiła się tzw zajawka:) Chwile z planu, na którym nie raz płakaliśmy ze śmiechu, wspominamy do dziś. Zawsze siedząc w kinie fantazjowałem sobie, że za chwilę zacznie się seans mojego filmu, a ci wszyscy ludzie wokół przyszli go obejrzeć. Kiedyś tak będzie - myślałem. Postanowiłem długo nie czekać i wziąć sprawy w swoje ręce !

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6040 PLN z 5000 PLN

42 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.03.2014.

Nasza droga do kina

O projekcie

Zostań współtwórcą niezależnej, krótkometrażowej produkcji filmowej !

       Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest zobaczyć siebie na dużym ekranie ? Bo my tak ! Co więcej - mamy zamiar się o tym przekonać. I Ty też możesz! Jesteśmy grupą pasjonatów, których wyobraźnia przekracza granice zdrowego rozsądku. Wśród nas są artyści, dziennikarze, przedsiębiorcy, miłośnicy makaronu, komiksów oraz nagiego instynktu. Każdy z nas jest inny, różnimy się wiekiem, masą ciała, płcią oraz poglądami. A jednak coś nas łączy! Dla każdego z nas, szklanka jest do połowy pełna, a pozostałą jej część wypełnia czysta wyobraźnia. Film, który pragniemy stworzyć to efekt burzy mózgów oraz odrobiny talentu. Jeżeli jesteś ciekaw, co planujemy, czytaj proszę dalej. 

Polub nasz fan page :) 


O czym będzie film? Z lewej Mateusz Waloszek operator kamery, z prawej Nikodem Maszota reżyser, w tle Jan Miszkiel
Planujemy ostre kino akcji z lekką dozą poczucia humoru. Fabuła to 5 różnych, pozornie niepowiązanych ze sobą historii, które jednak ostatecznie mają na siebie wpływ. Czyżby karma? Być może. Jedno jest pewne - scenariusz naszego filmu jest życiem pisany. Każda z występujących postaci wprowadzi do fabuły odrobinę własnej osobowości. Stałym akcentem fabuły będzie pewna tajemnicza substancja, która namiesza w życiu naszych bohaterów i będzie miała wpływ na każdą z przedstawionych historii. Możemy zdradzić sekret, że będzie to substancja płynna, a skutki jej zażycia będą nieodwracalne. Do dna, Panie i Panowie! 

Co oferujemy w zamian za pomoc?
W zamian za pomoc finansową oferujemy wiele interesujących nagród. Oprócz wymienionych obok, możliwości są nieograniczone po uprzedniej konsultacji z nami. Możemy np. umieścić w jednej ze scen Twoje zdjęcie, a także w kulminacyjnym momencie wykrzyknąć Twoje imię i nazwisko. Pragniemy, aby film miał swoją premierę w kinie, więc i Ty będziesz mógł zobaczyć bądź usłyszeć siebie na dużym ekranie. 

ćwiczenia dykcji.Co do tej pory zrobiliśmy?
Poświęciliśmy masę czasu oraz wykonaliśmy sporo prób na warsztatach. Przez około pół roku trenowaliśmy nasze umiejętności z profesjonalnym aktorem. To była czysta przyjemność, ale teraz stoimy przed wielką ścianą, której głową przebić się nie da - potrzebujemy pieniędzy. I prosimy Ciebie o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą kwotę. 
Czego dokładnie potrzebujemy?
Bez owijania w bawełnę. Potrzebujemy 4,5 tysiąca złotych, aby opłacić sprzęt, postprodukcję oraz jeden seans w gdańskim kinie. Pozostałe 500 zł to koszty paliwa, sztucznej krwi (tak, będą trupy) oraz wosku do robienia sztucznych ran.

Na co nas stać?
Jako mały przedsmak naszych możliwości przedstawiamy teaser, który powstał na potrzeby produkcji. To była nasza pierwsza próba. Jak Wam się podoba takie kino akcji? Zapraszamy również na naszego fanpage'a. To właśnie tam możecie śledzić Naszą Drogę Do Kina.

 

   
   waloszek.infoMMG
OKSiR Cieplewo  WSB Gdańsk

 

Media o Twoim projekcie:

Kręcą film!

| 2014-02-12

Notka z wydania Kuriera Gmin i Powiatu Gdańskiego

Gm. Pruszcz Gd.: Młodzi mieszkańcy kręcą film

| 2014-02-11

„Nasza Droga Do Kina” to projekt grupy pasjonatów, którzy tworzą swój pierwszy film krótkometrażowy. Jego premiera odbędzie się w jednym z gdańskich kin.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.03.2014 18:06