Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Robert Palusinski

Robert Palusinski

Kraków, Poland

Robert Palusiński - psychoterapeuta, coach, facylitator pracy grupowej. W latach 1998 - 2003 studiował w Research Society for Process Oriented Psychology w Zurichu, szkolił się także w Londynie, Kopenhadze i Bratysławie.
Od 1997r lat pracuje jako trener w organizacjach i firmach, a od 2003 jak facylitator stosujący podejście i zasady Głębokiej Demokracji.
Tłumacz literatury psychologicznej (m.inn. A. Mindell: "Cienie Miasta", "Psychologia i szamanizm", "Śnienie na jawie" a także analizy jungowskiej, np. "Zraniona Kobieta" L.S. Leonard). Liczne publikacje własne. Prowadził zajęcia z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Śląskim, w Gestaltowskim Instytucie Rozwoju Osobistego, Dojrzewalni Róż i innych. Zajmuje się facylitacją i praktyką rozwiązywania konfliktów oraz uczy innych jak pracować z konfliktami. Założyciel i prezes Fundacji Głębokiej Demokracji www.deepdemocracy.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14693 PLN z 14000 PLN

187 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 25.11.2015 09:09

Dragon Dreaming - wydajemy podręcznik po polsku !

WARSZTAT - Nagroda - termin w Grudniu 2015 !

Dodano 04.11.2015, godz. 14:51

Witajcie - to wiadomość szczególnie do wspierających: jest już data i miejsce pierwszego w Polsce Warsztatu metody Dragon Dreaming! - więcej danych zobacz poniżej.
Jeśli akurat w tym chcesz brać udział - KONIECZNIE się ze mną skontaktuj ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Również daj proszę znać - jeśli ten termin ci nie pasuje, abym mógł zarezerwować dla ciebie miejsce na kolejny termin !
szczegóły tutaj: http://dragondreaming.pl/historyczny-pierwszy-w-polsce-warsztat-dragon-dreaming/