Dołącz do naszej społeczności!

Domowy Barman na DVD

Kategoria - Wideo/film

589%

Postęp

11798 zł

Mamy już

Udany!

Status

O projekcie

Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

"Domowy Barman: Fundamenty" 

 

Imprezy, kolorowe drinki i nocne powroty do domu. Często taka noc rozpoczyna się wieczorem, gdy przed wyjściem do klubu spotykamy się ze znajomymi. Często pytani jak zrobić to czy tamto w domu gdzie nie ma profesjonalnego sprzętu barmańskiego czy składników potrzebnych do zrobienia drinka Cosmopolitan znanego z filmu "Sex w wielkim mieście"…

 

Domowy Barman jest ideą poprzez którą pokazać chcemy ludziom to, że imprezy to nie tylko 3/4 wódki i 1/4 dopełnienia czy piwo. Chcemy realnie wpłynąć na świadomość ludzi tak, aby zobaczyli jak rewelacyjne jest barmaństwo i w jaki sposób je uprawiać w domu!

 

W materiałach DVD wyjaśniamy to od czego zacząć, aby stać sie baramenem we własnym domu! Paweł z Wojtkiem - fascynaci drinków opowiedzą Ci o:

  • Sprzęcie kuchennym, który jest odpowiednikiem profesjonalnego sprzętu barmańskiego,
  • Składnikach spożywczych, które wykorzystasz do stworzenia unikalnego drinka,
  • Podstawowych alkoholach, które moga być bazą do Twojego domowego barku,
  • Dwóch drogach wymyślania własnych drinków - słodkiej i kwaśnej,
  • Szkle, które wykorzystasz do podawania drinków oraz kilku inspiracjach na imprezę marzeń,
  • Szkle, które wykorzystasz do podawania drinków oraz kilku inspiracjach na imprezę marzeń.

 

 

Projekt Domowy Barman na DVD

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

Kampania crowdfundingowa Domowy Barman na DVD Paweł, pomysłodawca Domowego Barmana! Barmaństwo to jego życiowa pasja, której w różnej formie chce poświęcić swoje życie! Od 5 lat prowadzi pub (16 lat na rynku), który na ten moment jest jednym z najlepszych lokali na rynku. Przez 5 lat w Bostonie zorganizował 1248 imprez. Za barem spędził ponad 10 000 godzin. Od lat edukuje swoich klientów kultury picia alkoholu. Na ten moment odpowiedzialny za działania marketingowe, pr'owe i organizacyjne w knajpie oraz tej akcji crowdfundingowej. Na codzień skupia się na rozwoju marki Domowy Barman i BostonLive.pl.
Maja, odkąd pierwszy raz stanęła za barem zobaczyła jak wielką frajdę daje jej przygotowywanie oraz wymyślanie koktajli. W dzień studentka biotechologii a w nocy barmanka, Uwielbia rozmawiać z ludźmi, a dzięki temu w Bostonie w którym pracuje ma dziesiątki swoich fanów.  Miłośniczka dobrej whisky oraz sztuki flair. W Domowym Barmanie ociepla kontakty z fanami. Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD
Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

Wojtek, współtwórca Domowego Barmana,  pasjonat barmaństwa i dobrej whisky. Na codzień barman i manager jednego z najlepszych szczecińskich lokali. W jego prywatnych zbiorach oprócz dziesiątek whisky z całego świata znajduje się znana na całym świecie Biblia Whisky Jim'a Murraya z dedykacją specjalnie dla Wojtka! W materiałach będzie się on z Tobą dzielił wiedzą, pasją i doświadczeniem. Posiada ponad 8000 godzin doświadczenia w pracy za barem. 

Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

Projekt Domowy Barman na DVD Aga, najcudowniejsza polka w Paryżu. Wspiera polskich turystów, którzy odwiedzają stolicę Francji. Pomaga w ułozeniu planu wycieczki, pokazuje miejsca, których nie znajdziesz w przewodnikach czy wyjaśnia jak nie zbankrutować w Disneylandzie! Pomaga nam w promocji poza granicami kraju oraz zaopiekuje się Tobą podczas weekendowego pobytu w Paryżu!
Piotr, od ponad 10 lat wydaje Hot Magazine – hotmag.pl. Magazyn hot jest to darmowy magazyn, który proponuje czytelnikom aktywne i ciekawe życie. W "Hocie" będzie promował całą akcję na PolakPotrafi. Zbiórka Domowy Barman na DVD
Kampania crowdfundingowa Domowy Barman na DVD Damian, człowiek orkiestra! Zawodnik szczecińskiej grupy footballowej, standuper, kabareciarz, konferansjer, współtwórca Stand Up Szczecin i organizator Szczecin Stand Up Fest. Wspiera nas marketingowo oraz funduje swój własny autorski występ na imprezach, które są nagrodami za 1000 PLN+.
Piotrek, dzięki temu człowiekowi dziesiątki tysięcy ludzi w całej Europie są ratowani profesjonalnym sprzętem ratowniczym. Właściciel firmy Bezpieczna Woda, która szkoli i wyposaża setki polskich punktów ratowniczych na obiektach wodnych. Pomaga nam przy pozyskiwaniu wspierających akcję oraz e-mailowe akcje marketingowe. Projekt Domowy Barman na DVD
Zbiórka Domowy Barman na DVD Agata, Bosman w firmie Bezpieczna Woda. Pomaga nam w tematach organizacyjno-logistycznych. Gdyby nie ona żyli byśmy w bezczasie i niedoczasie! Złota dziewczyna!
Damian, uczestnik jednego z pierwszy kursów Domowego Barmana. Aktualnie właściciel marki Różowa Sowa, która produkuje obrazy na płótnie. Każdy uczestnik akcji dostaje od niego bon zniżkowy na cały asortyment oferowany przez "Sowę" Projekt Domowy Barman na DVD
Kampania crowdfundingowa Domowy Barman na DVD Wojciech, właściciel szczecińskiego portalu informacyjnego wSzczecinie.pl. Dzięki niemu dziesiątki tysięcy szczecinian codziennie dowiaduje się tego co dzieje się w tym mieście. Krótko mówiąc "jest wszędzie". Wspiera całą akcję poprzez portal promując akcję wśród ludzi mieszkających wSzczecinie!

 

 

Zbiórka Domowy Barman na DVD

 

Domowy Barman to nie "gwiazda jednej piosenki", a w zanadrzu i planach mamy wydanie kolejnych produktów z drinkami na każdą porę roku czy pomysłów na to jak zrobić własne syropy, likier, wódki czy nalewki.

 

Wraz ze zwiększającym się wsparciem będziemy odkrywać kolejne niespodzianki i dodatkowe nagrody jakie mamy w zanadrzu dla Ciebie!

 Kampania crowdfundingowa Domowy Barman na DVD 

 

Zbiórka Domowy Barman na DVD

 

Zbiórka Domowy Barman na DVD

Foundaments

Pierwszą i najważniejszą nagrodą jest produkt, który jest właśnie tworzony. Nasze dziecko! Wyczekane! Ukochane! :)

Dostępne formaty: DVD, VOD, PDF

 

Four Seasons Drinks

Kolejną nagrodą są drinki na każdą porę roku. Dostępne formaty: DVD, VOD, PDF

 

Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

Projekt Domowy Barman na DVD

Konsultacja na Facebooku

Na Facebooku otrzymasz od nas dozgonną wdzięczność. Tam znajduje się również grupa na Facebooku Fanów Domowego Barmana. Poznamy się oraz porozmawiamy tam o drinkach, imprezach i kacach

 

Sprzęt barmański

W skład który w zależności od nagród wchodząi: nalewak, muddler, jigger, shaker, trybuszon (otwieracz do wina), łyżka barmańska, otwieracz typu speed, strainer, szczypce barmańskie.

 

Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

Projekt Domowy Barman na DVD

Konsultacja na Skype

Bezpośredni kontakt z nami podczas. Rzomowa może dotyczyć stworzenia/poukładania Twojego domowego barku, organizacji imprezy w domu czy po prostu porozmawiać na tematy barmańskie. Czas trwania: do 2 godzin

 

Obsługa Twojej imprezy

Obsłużymy Twoją imprezę (np. wesele, impreza firmowa, domówka)! Przyjedzie do Ciebie maksymalnie dwóch barmanów i obsłuży imprezę do 100 osób. Skontaktuj się z Majką przed wyborem tej nagrody w celu ustalenia wolnego terminu.

Projekt Domowy Barman na DVD

Projekt Domowy Barman na DVD

Czapka z daszkiem

 

Opaska na rękę

Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

Projekt Domowy Barman na DVD

 1 nocleg w apartamencie w Paryżu dla max. 2 osób
(wraz z opieką Agnieszki)

(termin: lipiec-grudzień 2015. Skontaktuj się z Majką przed wyborem tej nagrody w celu ustalenia wolnego terminu)

 

2 noclegi w apartamencie w Międzyzdrojach dla max. 2 par

(termin: luty-grudzień 2015. Skontaktuj się z Majką przed wyborem tej nagrody w celu ustalenia wolnego terminu)

Kampania finansowania społecznościowego Domowy Barman na DVD

 

 

 

Kampania crowdfundingowa Domowy Barman na DVD

 

1. Dlaczego mam was wesprzeć ?

 

Bo to idea, pasja, możiwości, format, emocje, nadzieje i szczęście! Damy Tobie wiele razy więcej niż Ty nam, a my kochamy dawać duuużo więcej !

 

2. Kiedy dostanę moje DVD ?

 

Wszystkie płyty przyjdą do nas dopiero na początku 2015 roku i wtedy rozpocznie się wysyłka :( Dlatego właśnie przygotowaliśmy format VOD do obejrzenia online jeszcze zanim pojawi się fizyczna płyta.

 

3. Czym jest VOD ?

 

Domowy Barman w formacie VOD jest to zapis video z płyty DVD przeniesiony na stronę internetową www.DomowyBarman.pl, na której będzie można obejrzeć cały produkt. W tym formacie nasz kurs będzie dostępny dużo wcześniej (niż na DVD), a informacje z dostępem dostaniesz prosto na swoją skyrznkę mailową.

 

4. Czy nazwa produktu o którym piszecie to nazwa ostateczna ?

 

Nie! Na ten moment "Domowy Barman: Fundmanety" to nazwa robocza. Wszystko wyjaśni się w Kaliszu podczas kręcenia materiału.

 

5. Na czym stoicie teraz ?

 

Rozpoczęlismy nagrania do drinków zimowych (które wydamy po nowym roku) - sprawdzamy siebie, pożyczony sprzęt i uczymy się obróbki i montażu wideo, który będziemy robić sami po wydaniu produktu w Kaliszu. Dniami i nocami układamy plan tego co dokładnie i w jakiej formie zawrzeć w materiałach kręconych w Kaliszu.

 

Dodatkowo:

 

Paweł skupia się na na promowaniu akcji na PolakPotrafi, strony www.Party.expert i szuka wspierających tą akcję.

 

Wojtek ogarnia to co potrafi najlepiej, czyli ludzi i partnerów biznesowych do całej akcji

 

Maja odpisuje na wszystkie maile od was (i uczy chłopaków tego :). Maja przygotowuje się równocześnie do 5-dniowego szkolenia flair, ktore będzie w Krakowie na początku stycznia! Very Busy BarLady! :)

 

6. Czy mogę wybrać więcej niż jedną nagrodę !?

 

Oczywiście - nic się nie stanie! Możesz spokojnie wesprzeć nas wielokrotnie, a tym samym zwielokrotnić otrzymane od nas nagrody! :)

 

7. Po co wam pieniądze ?

 

Przy realizacji 100% wszystkie pieniądze pójdą na produkcję płyt (500 szt), tj:

- nagranie płyt,

- zadruk płyt,

- hologramy

- pudełka

 

Przy przekraczaniu kolejnych progów pójdą na to co.. w progu :)

 

8. Co znajdę na zamkniętej grupie na FB ?

 

Przede wszystkim znajdziesz nas i będziesz miał szansę porozmawiać z nami na temat tego co znajdzie się w kolejnych produkcjach czy po prostu pogadać o całej akcji. Będziemy sięmogli POZNAĆ - czyż nie jest to warte tego, żeby się w tej grupie znaleźć ? :)

 

9. Czy da się nauczyć robić drinki poprzez oglądanie video ?

 

Zdecydowanie tak. Co prawda - praktyka czyni mistrza i jeśli nie zaczniesz robić, testować, sprawdzać i podważać to, że się (nie)da to melanżu nie będzie! Natomiast sprawdziliśmy tą wiedzę i wiemy, że działa! Reszta należy do Ciebie :)

 

10. ILE trwa KONSULTACJA i w JAKIEJ jest formie ?

 

Bez względu na to czy konsultacja dotyczy Twojego domowego barku czy organizacji imprezy (panieńskie, kawalerskie, urodziny itp) trwa ona średnio ok 1-1.5h. Jest ona przeprowadzona poprzez Skype lub telefonicznie. Dodatkowo, gdy pojawią się niespodziewane pytania jeszcze przed samą imprezą możesz liczyć na kontakt e-mailowy z nami (maksymalnie jeden email).

 

Projekt Domowy Barman na DVD

 

Przez cały czas trwania akcji kontaktuj się z Mają (maja@party.expert), która jest odpowiedzialna za kontakty ze Wspierającymi, Mediami i potencjalnymi Partnerami.

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Bostońskie Historie - Domowy Barman na dvd

hotmag.pl | 2015-01-15


Znacie nasz gazetowy cykl Bostońskie Historie ? Akceptujemy tylko odpowiedzi twierdzące ;). W końcu Boston Pub to najpopularniejszy szczeciński pub, przez który co tydzień przewija się kilka tysięcy ludzi!. Dlatego to miejsce trzeba znać. W każdym razie – chłopaki z Boston Pubu – Paweł i Wojtek i jedna urocza kobieta: Maja postanowi wyjść poza ramy lokalu i na bazie swoich doświadczeń, wydać coś w stylu Poradnika Dobrego Picia. Pomysł chcą zrealizować profesjonalnie – wydawnictwo dvd i filmy instruktażowe. W tym celu dogadali się z jedną z polskim platform crowdfundingowych - Polakpotrafi.pl i zwrócili się do ludzi w celu wsparcia tego projektu. Oto ich historia, zrecenzowana w kilku hot pytaniach:

Pokazują jak zrobić drinka z surówki albo dżemu. Zebrali na to ponad 11 tys. zł [wideo]

www.wszczecinie.pl | 2015-01-14


Jest późny wieczór. Masz ochotę na drinka. Otwierasz lodówkę, a w niej tylko wódka, dżem truskawkowy i sok z pomarańczy. Niby wątpliwe, by przyrządzić z tego coś dobrego, ale mieszasz wszystko i … otrzymujesz drinka jak z reklamy, o truskawkowo – pomarańczowym smaku i z kawałkami owoców.

68

Wspierających

11798 zł

Z całkowitej kwoty 2000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 18.01.2015

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

LUBIĘ CIĘ!
Wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert ! (Wartość: BEZCENNE)

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

W GRUPIE RAŹNIEJ!
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku

Łączna wartość nagród: 144 PLN

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

POLEJ MI!
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - jedna sztuka
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 161 PLN

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

POLEJ NAM!
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla jednej osoby)
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 847 PLN

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

OTWIERAM WINO!
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla jednej osoby)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - jedna sztuka
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 1064 PLN

10 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

A ŁYŻKA NA TO...
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* łyżka barmańska - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla jednej osoby)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - jedna sztuka
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 1079 PLN

23 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 75 zł lub więcej!

LEJ PO RÓWNO....
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB! (Wa1rtość: 141 PLN)
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki (Wartość: 6 PLN)
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* łyżka barmańska - jedna sztuka
* miarka barmańska (20ml/40ml) - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla dwóch osób)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - dwie sztuki
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 1483 PLN

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

OTWÓRZ SIĘ...
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* łyżka barmańska - jedna sztuka
* miarka barmańska (20ml/40ml) - jedna sztuka
* otwieracz do butelek typu SPEED - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla trzech osób)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - trzy sztuki
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 1903 PLN

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 125 zł lub więcej!

TO NIE PRZELEWKI
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* łyżka barmańska - jedna sztuka
* miarka barmańska (20ml/40ml) - jedna sztuka
* otwieracz do butelek typu SPEED - jedna sztuka
* profesjonalny strainer barmański - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla czterech osób)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - cztery sztuki
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 2312 PLN

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

WSTRZĄŚNIĘTE NIE MIESZANE
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuk
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* łyżka barmańska - jedna sztuka
* miarka barmańska (20ml/40ml) - jedna sztuka
* otwieracz do butelek typu SPEED - jedna sztuka
* profesjonalny strainer barmański - jedna sztuka
* shaker barmański 3-częściowy typu Francuz - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla pięciu osób)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - pięć sztuk
* wysyłka na terenie Polski gratis

Łączna wartość nagród: 2736 PLN

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

JAK Ż.. PIĆ ?!
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* łyżka barmańska - jedna sztuka
* miarka barmańska (20ml/40ml) - jedna sztuka
* otwieracz do butelek typu SPEED - jedna sztuka)
* profesjonalny strainer barmański - jedna sztuka
* shaker barmański 3-częściowy typu Francuz - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla pięciu osób)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - pięć sztuk
* wysyłka na terenie Polski gratis

Ta nagroda zawiera KONSULTACJĘ, która może dotyczyć:
* stworzenia mini-barku w Twoim domu - pomożemy dobrać Ci alkohole, powiemy gdzie ich szukać żeby nie zbankrutować)

lub

* zaplanujemy z Tobą Twoją imprezę, czyli:
- ustalimy menu drinków wraz z przepisami
- doradzimy Ci jaki alkohol i gdzie kupić
- ile i czego powinno się znaleźć na imprezie

do tego wszystkiego dorzucamy czapkę z daszkiem i z napisem BARMAN - spodoba Ci się!

Łączna wartość nagród: 3080 PLN

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

IT'S A PARTY TIME!
* wdzięczność z głębi serca, którą wyrazimy na Facebooku przy wszystkich i na stronie akcji www.party.expert !
* Dostęp do grupy na Facebooku fanów Domowego Barmana dla TRZECH OSÓB
* PDF "Four Seasons Drinks" - 8 propozycji drinków na cztery pory roku dla TRZECH OSÓB!
* profesjonalny NALEWAK BARMAŃSKI - trzy sztuki
* otwieracz do wina - jedna sztuka
* łyżka barmańska - jedna sztuka
* miarka barmańska (20ml/40ml) - jedna sztuka
* otwieracz do butelek typu SPEED - jedna sztuka
* profesjonalny strainer barmański - jedna sztuka
* shaker barmański 3-częściowy typu Francuz - jedna sztuka
* PDF "Domowy Barman: Fundamenty"
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - można oglądać przez rok bez ograniczeń (dostęp dla pięciu osób)
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - pięć sztuk
* wysyłka na terenie Polski gratis

Ta nagroda zawiera KONSULTACJĘ, która może dotyczyć:
* stworzenia mini-barku w Twoim domu - pomożemy dobrać Ci alkohole, powiemy gdzie ich szukać żeby nie zbankrutować)

lub

* zaplanujemy z Tobą Twoją imprezę, czyli:
- ustalimy menu drinków wraz z przepisami
- doradzimy Ci jaki alkohol i gdzie kupić
- ile i czego powinno się znaleźć na imprezie

DODATKOWO:
* zapis video konsultacji + filmiki VOD z ustalonymi podczas konsultacji drinkami - tak abyś dokładnie wiedział jak te drinki przygotować
* dodatkowe DVD+VOD z Domowy Barman: Fundamenty
* opaska na rękę z napisem BARMAN - unikalna na skalę światową!
* czapka z daszkiem i z napisem BARMAN - unikalna z haftowanym napisem

Łączna wartość nagród: 3712 PLN

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1200 zł lub więcej!

JEDZIEMY DO CIEBIE BO BLISKO!
* Obsługa Twojej imprezy (domówka, firmowa, wesele) do 100 osób (dojazd nie jest wliczony w cenę)
* 3 minutowy film z Twojej imprezy
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - pięć sztuk
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - pięćdziesiąt sztuk

Łączna wartość nagród: 13629 PLN

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

JEDZIEMY DO CIEBIE - ZA DWIE GODZINY JESTEŚMY
* Obsługa Twojej imprezy (domówka, firmowa, wesele) do 100 osób (dojazd do 250 km wliczony w nagrodę)
* 3 minutowy film z Twojej imprezy
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - dziesięć sztuk
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - siedemdziesiąt pięć sztuk

Łączna wartość nagród: 19539 PLN

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

JEDZIEMY DO CIEBIE - CHWILĘ TO ZAJMIE
* Obsługa Twojej imprezy (domówka, firmowa, wesele) do 100 osób (dojazd do 500 km wliczony w nagrodę)
* 3 minutowy film z Twojej imprezy
* Płyta DVD "Domowy Barman: Fundamenty" - dwadzieścia sztuk
* Zapis VOD "Domowy Barman: Fundamenty" - sto sztuk
* Dwa dni (jeden nocleg) w Paryżu lub Trzy dni (dwie noce) w Międzyzdrojach

Łączna wartość nagród: 27531 PLN

3 Wspierających

O Projektodawcy

Domowi Barmani

Domowi Barmani

Szczecin, Poland

Domowy Barman tak jest dla wszystkich, którzy chcą poznać możliwości tworzenia drinków w domowym zaciszu. Pokazujemy domowe sposoby przygotowania drinków, własnych alkoholi! Doradzimy Ci też jak zorganizować swoją imprezę w domu czy stworzyć domowy barek... :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: