Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Domowi Barmani

Domowi Barmani

Szczecin, Poland

Domowy Barman tak jest dla wszystkich, którzy chcą poznać możliwości tworzenia drinków w domowym zaciszu. Pokazujemy domowe sposoby przygotowania drinków, własnych alkoholi! Doradzimy Ci też jak zorganizować swoją imprezę w domu czy stworzyć domowy barek... :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11798 PLN z 2000 PLN

68 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

589%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.01.2015.

Domowy Barman na DVD

O projekcie

"Domowy Barman: Fundamenty" 

 

Imprezy, kolorowe drinki i nocne powroty do domu. Często taka noc rozpoczyna się wieczorem, gdy przed wyjściem do klubu spotykamy się ze znajomymi. Często pytani jak zrobić to czy tamto w domu gdzie nie ma profesjonalnego sprzętu barmańskiego czy składników potrzebnych do zrobienia drinka Cosmopolitan znanego z filmu "Sex w wielkim mieście"…

 

Domowy Barman jest ideą poprzez którą pokazać chcemy ludziom to, że imprezy to nie tylko 3/4 wódki i 1/4 dopełnienia czy piwo. Chcemy realnie wpłynąć na świadomość ludzi tak, aby zobaczyli jak rewelacyjne jest barmaństwo i w jaki sposób je uprawiać w domu!

 

W materiałach DVD wyjaśniamy to od czego zacząć, aby stać sie baramenem we własnym domu! Paweł z Wojtkiem - fascynaci drinków opowiedzą Ci o:

  • Sprzęcie kuchennym, który jest odpowiednikiem profesjonalnego sprzętu barmańskiego,
  • Składnikach spożywczych, które wykorzystasz do stworzenia unikalnego drinka,
  • Podstawowych alkoholach, które moga być bazą do Twojego domowego barku,
  • Dwóch drogach wymyślania własnych drinków - słodkiej i kwaśnej,
  • Szkle, które wykorzystasz do podawania drinków oraz kilku inspiracjach na imprezę marzeń,
  • Szkle, które wykorzystasz do podawania drinków oraz kilku inspiracjach na imprezę marzeń.

 

 

 

 

Paweł, pomysłodawca Domowego Barmana! Barmaństwo to jego życiowa pasja, której w różnej formie chce poświęcić swoje życie! Od 5 lat prowadzi pub (16 lat na rynku), który na ten moment jest jednym z najlepszych lokali na rynku. Przez 5 lat w Bostonie zorganizował 1248 imprez. Za barem spędził ponad 10 000 godzin. Od lat edukuje swoich klientów kultury picia alkoholu. Na ten moment odpowiedzialny za działania marketingowe, pr'owe i organizacyjne w knajpie oraz tej akcji crowdfundingowej. Na codzień skupia się na rozwoju marki Domowy Barman i BostonLive.pl.
Maja, odkąd pierwszy raz stanęła za barem zobaczyła jak wielką frajdę daje jej przygotowywanie oraz wymyślanie koktajli. W dzień studentka biotechologii a w nocy barmanka, Uwielbia rozmawiać z ludźmi, a dzięki temu w Bostonie w którym pracuje ma dziesiątki swoich fanów.  Miłośniczka dobrej whisky oraz sztuki flair. W Domowym Barmanie ociepla kontakty z fanami.

Wojtek, współtwórca Domowego Barmana,  pasjonat barmaństwa i dobrej whisky. Na codzień barman i manager jednego z najlepszych szczecińskich lokali. W jego prywatnych zbiorach oprócz dziesiątek whisky z całego świata znajduje się znana na całym świecie Biblia Whisky Jim'a Murraya z dedykacją specjalnie dla Wojtka! W materiałach będzie się on z Tobą dzielił wiedzą, pasją i doświadczeniem. Posiada ponad 8000 godzin doświadczenia w pracy za barem. 

Aga, najcudowniejsza polka w Paryżu. Wspiera polskich turystów, którzy odwiedzają stolicę Francji. Pomaga w ułozeniu planu wycieczki, pokazuje miejsca, których nie znajdziesz w przewodnikach czy wyjaśnia jak nie zbankrutować w Disneylandzie! Pomaga nam w promocji poza granicami kraju oraz zaopiekuje się Tobą podczas weekendowego pobytu w Paryżu!
Piotr, od ponad 10 lat wydaje Hot Magazine – hotmag.pl. Magazyn hot jest to darmowy magazyn, który proponuje czytelnikom aktywne i ciekawe życie. W "Hocie" będzie promował całą akcję na PolakPotrafi.
Damian, człowiek orkiestra! Zawodnik szczecińskiej grupy footballowej, standuper, kabareciarz, konferansjer, współtwórca Stand Up Szczecin i organizator Szczecin Stand Up Fest. Wspiera nas marketingowo oraz funduje swój własny autorski występ na imprezach, które są nagrodami za 1000 PLN+.
Piotrek, dzięki temu człowiekowi dziesiątki tysięcy ludzi w całej Europie są ratowani profesjonalnym sprzętem ratowniczym. Właściciel firmy Bezpieczna Woda, która szkoli i wyposaża setki polskich punktów ratowniczych na obiektach wodnych. Pomaga nam przy pozyskiwaniu wspierających akcję oraz e-mailowe akcje marketingowe.
Agata, Bosman w firmie Bezpieczna Woda. Pomaga nam w tematach organizacyjno-logistycznych. Gdyby nie ona żyli byśmy w bezczasie i niedoczasie! Złota dziewczyna!
Damian, uczestnik jednego z pierwszy kursów Domowego Barmana. Aktualnie właściciel marki Różowa Sowa, która produkuje obrazy na płótnie. Każdy uczestnik akcji dostaje od niego bon zniżkowy na cały asortyment oferowany przez "Sowę"
Wojciech, właściciel szczecińskiego portalu informacyjnego wSzczecinie.pl. Dzięki niemu dziesiątki tysięcy szczecinian codziennie dowiaduje się tego co dzieje się w tym mieście. Krótko mówiąc "jest wszędzie". Wspiera całą akcję poprzez portal promując akcję wśród ludzi mieszkających wSzczecinie!

 

 

 

Domowy Barman to nie "gwiazda jednej piosenki", a w zanadrzu i planach mamy wydanie kolejnych produktów z drinkami na każdą porę roku czy pomysłów na to jak zrobić własne syropy, likier, wódki czy nalewki.

 

Wraz ze zwiększającym się wsparciem będziemy odkrywać kolejne niespodzianki i dodatkowe nagrody jakie mamy w zanadrzu dla Ciebie!

  

 

 

Foundaments

Pierwszą i najważniejszą nagrodą jest produkt, który jest właśnie tworzony. Nasze dziecko! Wyczekane! Ukochane! :)

Dostępne formaty: DVD, VOD, PDF

 

Four Seasons Drinks

Kolejną nagrodą są drinki na każdą porę roku. Dostępne formaty: DVD, VOD, PDF

 

Konsultacja na Facebooku

Na Facebooku otrzymasz od nas dozgonną wdzięczność. Tam znajduje się również grupa na Facebooku Fanów Domowego Barmana. Poznamy się oraz porozmawiamy tam o drinkach, imprezach i kacach

 

Sprzęt barmański

W skład który w zależności od nagród wchodząi: nalewak, muddler, jigger, shaker, trybuszon (otwieracz do wina), łyżka barmańska, otwieracz typu speed, strainer, szczypce barmańskie.

 

Konsultacja na Skype

Bezpośredni kontakt z nami podczas. Rzomowa może dotyczyć stworzenia/poukładania Twojego domowego barku, organizacji imprezy w domu czy po prostu porozmawiać na tematy barmańskie. Czas trwania: do 2 godzin

 

Obsługa Twojej imprezy

Obsłużymy Twoją imprezę (np. wesele, impreza firmowa, domówka)! Przyjedzie do Ciebie maksymalnie dwóch barmanów i obsłuży imprezę do 100 osób. Skontaktuj się z Majką przed wyborem tej nagrody w celu ustalenia wolnego terminu.

Czapka z daszkiem

 

Opaska na rękę

 1 nocleg w apartamencie w Paryżu dla max. 2 osób
(wraz z opieką Agnieszki)

(termin: lipiec-grudzień 2015. Skontaktuj się z Majką przed wyborem tej nagrody w celu ustalenia wolnego terminu)

 

2 noclegi w apartamencie w Międzyzdrojach dla max. 2 par

(termin: luty-grudzień 2015. Skontaktuj się z Majką przed wyborem tej nagrody w celu ustalenia wolnego terminu)

 

 

 

 

1. Dlaczego mam was wesprzeć ?

 

Bo to idea, pasja, możiwości, format, emocje, nadzieje i szczęście! Damy Tobie wiele razy więcej niż Ty nam, a my kochamy dawać duuużo więcej !

 

2. Kiedy dostanę moje DVD ?

 

Wszystkie płyty przyjdą do nas dopiero na początku 2015 roku i wtedy rozpocznie się wysyłka :( Dlatego właśnie przygotowaliśmy format VOD do obejrzenia online jeszcze zanim pojawi się fizyczna płyta.

 

3. Czym jest VOD ?

 

Domowy Barman w formacie VOD jest to zapis video z płyty DVD przeniesiony na stronę internetową www.DomowyBarman.pl, na której będzie można obejrzeć cały produkt. W tym formacie nasz kurs będzie dostępny dużo wcześniej (niż na DVD), a informacje z dostępem dostaniesz prosto na swoją skyrznkę mailową.

 

4. Czy nazwa produktu o którym piszecie to nazwa ostateczna ?

 

Nie! Na ten moment "Domowy Barman: Fundmanety" to nazwa robocza. Wszystko wyjaśni się w Kaliszu podczas kręcenia materiału.

 

5. Na czym stoicie teraz ?

 

Rozpoczęlismy nagrania do drinków zimowych (które wydamy po nowym roku) - sprawdzamy siebie, pożyczony sprzęt i uczymy się obróbki i montażu wideo, który będziemy robić sami po wydaniu produktu w Kaliszu. Dniami i nocami układamy plan tego co dokładnie i w jakiej formie zawrzeć w materiałach kręconych w Kaliszu.

 

Dodatkowo:

 

Paweł skupia się na na promowaniu akcji na PolakPotrafi, strony www.Party.expert i szuka wspierających tą akcję.

 

Wojtek ogarnia to co potrafi najlepiej, czyli ludzi i partnerów biznesowych do całej akcji

 

Maja odpisuje na wszystkie maile od was (i uczy chłopaków tego :). Maja przygotowuje się równocześnie do 5-dniowego szkolenia flair, ktore będzie w Krakowie na początku stycznia! Very Busy BarLady! :)

 

6. Czy mogę wybrać więcej niż jedną nagrodę !?

 

Oczywiście - nic się nie stanie! Możesz spokojnie wesprzeć nas wielokrotnie, a tym samym zwielokrotnić otrzymane od nas nagrody! :)

 

7. Po co wam pieniądze ?

 

Przy realizacji 100% wszystkie pieniądze pójdą na produkcję płyt (500 szt), tj:

- nagranie płyt,

- zadruk płyt,

- hologramy

- pudełka

 

Przy przekraczaniu kolejnych progów pójdą na to co.. w progu :)

 

8. Co znajdę na zamkniętej grupie na FB ?

 

Przede wszystkim znajdziesz nas i będziesz miał szansę porozmawiać z nami na temat tego co znajdzie się w kolejnych produkcjach czy po prostu pogadać o całej akcji. Będziemy sięmogli POZNAĆ - czyż nie jest to warte tego, żeby się w tej grupie znaleźć ? :)

 

9. Czy da się nauczyć robić drinki poprzez oglądanie video ?

 

Zdecydowanie tak. Co prawda - praktyka czyni mistrza i jeśli nie zaczniesz robić, testować, sprawdzać i podważać to, że się (nie)da to melanżu nie będzie! Natomiast sprawdziliśmy tą wiedzę i wiemy, że działa! Reszta należy do Ciebie :)

 

10. ILE trwa KONSULTACJA i w JAKIEJ jest formie ?

 

Bez względu na to czy konsultacja dotyczy Twojego domowego barku czy organizacji imprezy (panieńskie, kawalerskie, urodziny itp) trwa ona średnio ok 1-1.5h. Jest ona przeprowadzona poprzez Skype lub telefonicznie. Dodatkowo, gdy pojawią się niespodziewane pytania jeszcze przed samą imprezą możesz liczyć na kontakt e-mailowy z nami (maksymalnie jeden email).

 

 

Przez cały czas trwania akcji kontaktuj się z Mają (maja@party.expert), która jest odpowiedzialna za kontakty ze Wspierającymi, Mediami i potencjalnymi Partnerami.

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Bostońskie Historie - Domowy Barman na dvd

hotmag.pl | 2015-01-15

Znacie nasz gazetowy cykl Bostońskie Historie ? Akceptujemy tylko odpowiedzi twierdzące ;). W końcu Boston Pub to najpopularniejszy szczeciński pub, przez który co tydzień przewija się kilka tysięcy ludzi!. Dlatego to miejsce trzeba znać. W każdym razie – chłopaki z Boston Pubu – Paweł i Wojtek i jedna urocza kobieta: Maja postanowi wyjść poza ramy lokalu i na bazie swoich doświadczeń, wydać coś w stylu Poradnika Dobrego Picia. Pomysł chcą zrealizować profesjonalnie – wydawnictwo dvd i filmy instruktażowe. W tym celu dogadali się z jedną z polskim platform crowdfundingowych - Polakpotrafi.pl i zwrócili się do ludzi w celu wsparcia tego projektu. Oto ich historia, zrecenzowana w kilku hot pytaniach:

Pokazują jak zrobić drinka z surówki albo dżemu. Zebrali na to ponad 11 tys. zł [wideo]

www.wszczecinie.pl | 2015-01-14

Jest późny wieczór. Masz ochotę na drinka. Otwierasz lodówkę, a w niej tylko wódka, dżem truskawkowy i sok z pomarańczy. Niby wątpliwe, by przyrządzić z tego coś dobrego, ale mieszasz wszystko i … otrzymujesz drinka jak z reklamy, o truskawkowo – pomarańczowym smaku i z kawałkami owoców.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.01.2015 13:01