Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tom A Kwiatkowski

Tom A Kwiatkowski

Londyn

Wykonuję redakcję i korektę tekstów gotowych. Książek i innych tekstów krótszych oraz dłuższych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

193 PLN z 15000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.01.2021.

Dodruk mojej książki: I nie wyjdzie z tego żywy nikt

O projekcie

Poznajcie świat gangsterów, dilerów i innych szumowin, bywalców nocnych klubów w Soho, gdzie miłość przeplata się ze zbrodnią, a przestępstwa zdarzają się często. Świat, gdzie nikt nie może być pewny jutra.

"I nie wyjdzie z tego żywy nikt" to barwna, napisana często brutalnym językiem opowieść londyńskiego ochroniarza -- polskiego imigranta, który znajduje się w centrum towarzyskiego życia londyńskiego półświatka".

W klubie, gdzie pracuje główny bohater, dochodzi do różnych ekstremalnych zdarzeń. Mamy do czynienia z przemocą, rasizmem, seksem, handlem narkotykami, porachunkami gangów i korupcją. Oprócz tego ukazane jest od wewnątrz środowisko celebrytów i gejów. Wszystko to razem stanowi mieszankę wybuchową, przy czym są to historie z życia wzięte, nie wyssane z palca.

Książka została napisana ku przestrodze, by uświadomić, jak łatwo jest przejść na mroczną stronę.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.01.2021 15:03