Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dobierajka.pl

dobierajka.pl

Warszawa

Poznaj Dobierajkę! 📱💻📷📹📺
Dobierajka.pl to pierwszy portal ułatwiający Tobie podjęcie decyzji co do zakupu sprzętu komputerowego, rtv, agd, mobilnego oraz każdego sprzętu elektronicznego. To niesamowite w jak łatwy i przejrzysty sposób algorytm, po zbadaniu Twoich preferencji, przedstawi Tobie produkty, które są najlepszym wyborem dla Ciebie!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28 PLN z 5000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 23.08.2019 22:10

Portal pomagający w zakupach RTV AGD - Dobierajka.pl

RSS

Ulubione w dobierajka.pl Dodano 25.07.2019, godz. 13:09

Dobierajka ułatwia do maksimum dokonanie wyboru i przedstawia kupującemu po kolei maksymalnie 9 propozycji spełniających kryteria które określiły odopowiedzi na pytania klienta.

Nie mogąc się zdecydować użytkownik porównuje przedstawione modele (opis w aktualności).

Czasami są jednak sytuacje w których potrzeba jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji na sfinalizowanie zakupu i przejście do wybranego sklepu.

Tutaj z pomocą przychodzi równie ceniony przez użytkowników dobierajki mechanizm dodania produktu do schowka \"ulubione\". Wystarczy dowolny produkt, (zarówno z mechanizmu doboru produktu jak i z katalogu) dodać do listy ulubionych poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku poniżej danego modelu a możemy w każdej chwili bez konieczności logowania się czy tworzenia konta, powrócić do dobierajki aby dokonać finallizacji zakupu.

Porównywarka produktów w dobierajka.pl Dodano 22.07.2019, godz. 13:52

Kontynuując rozpoczęty w poprzedniej akrualizacji temat chcielibyśmy przedstawić Wam bardzo przydatną i chwaloną przez użytkowników funkcję porównywania produktów.

"Dobierajka" mimo, że została tak stworzona, aby algorytm dostosowywał produkty jak najlepiej do preferencji klienta, to jednak daje mu wybór. Aby spośród tej zawężonej listy kupujący miał jeszcze bardziej ułatwione zadanie co do ostatecznego zakupu, może on skorzystać z mechanizmu "porównywarki". Wystarczy przy danym modelu kliknąć przycisk "porównaj" aby produkt został dodany do specjalnego schowka widocznego w prawym górnym rogu ekranu.

Jednocześnie można porównać aż 4 modele, których parametry są pokazane obok siebie dając jasny obraz w którym z modeli dana cecha jest lepsza.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia mechanizmów i możliwości "dobierajki" i podzielenia się ewentualnymi uwagami :)

Funkcjonalności \"Dobierajki\" cz.1 Dodano 16.07.2019, godz. 15:27

W celu przybliżenia Wam naszego systemu postanowiliśmy dodatkowo opisać i omówić funkcjonalności ułatwiające korzystającym podjąć decyzję zakupową.

W pierwszej części chcemy polecić Wam nasz dział "Blog".

Znajduje się on pod tym adresem: https://dobierajka.pl/blog

Umieściliśmy tam już kilkadziesiąt artykułów związanych z doborem sprzętu RTV/AGD, nowościami rynkowymi, poradami itp.

Każdy kupujący znajdzie tam coś przydatnego dla siebie

Serdecznie zapraszamy i miłej lektury :)

Dobierajka w Polskim Radio !!! Dodano 15.07.2019, godz. 13:49

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy przekazać informację o naszym debiucie w mediach. Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w programie "Pierwsze Słyszę" Polskiego Radia.

Mieliśmy możliwość opisać ideę naszego projektu, jej perspektywy oraz potencjał.

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania materiału z audycji: Pierwsze słyszę 2019/07/15