Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dobierajka.pl

dobierajka.pl

Warszawa

Poznaj Dobierajkę! 📱💻📷📹📺
Dobierajka.pl to pierwszy portal ułatwiający Tobie podjęcie decyzji co do zakupu sprzętu komputerowego, rtv, agd, mobilnego oraz każdego sprzętu elektronicznego. To niesamowite w jak łatwy i przejrzysty sposób algorytm, po zbadaniu Twoich preferencji, przedstawi Tobie produkty, które są najlepszym wyborem dla Ciebie!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28 PLN z 5000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.08.2019.

Portal pomagający w zakupach RTV AGD - Dobierajka.pl

O projekcie

 

 

Dlaczego Dobierajka.pl?


 

Projekt nasz ma na celu pomoc każdej osobie korzystającej z internetowych zakupów w doborze jak najlepszego, najbardziej dostosowanego do jej potrzeb sprzętu RTV AGD:

 

 

  • Bez zgłębiania parametrów technicznych poszukiwanego sprzętu
  • Bez poświęcania swojego cennego czasu na wybór sprzętu z setek dostępnych ofert na pierwszy rzut oka praktycznie identycznych
  • Bez oglądania reklam i grania w różnego rodzaju sztuczki marketingowe stosowane przez producentów i dystrybutorów sprzętu

 

 

 

Na naszym portalu po wypełnieniu krótkiej ankiety w której określisz nam swoje potrzeby dobierzesz sprzęt elektroniczny najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

 

 

 

Po pierwszych pozytywnych testach uruchomiliśmy nasz system produkcyjnie, aby każdemu dać szansę na możliwość robienia zakupów w Internecie, których wynik nie będzie pewnego rodzaju przypadkiem wynikającym z różnego rodzaju manipulacji marketingowych, a jedynie będzie opierał się na rzeczywistych potrzebach przyszłego użytkownika.

 

 

Kim jesteśmy - zespół

 

 

Dwóch przyjaciół, którzy mając dość wszechobecnych reklam i manipulacji marketingowych wykorzystywanych przez producentów sprzętu elektronicznego wyszli poza swoją strefę komfortu i postanowili stworzyć miejsce w którym każdy w czasie rzeczywistym w oparciu o swoje realne potrzeby, bez żadnych manipulacji i sztuczek marketingowych, otrzyma oferty sprzętu spełniającego jego rzeczywiste potrzeby

 

Jesteśmy pasjonatami, którzy chcą, aby Polska była postrzegana jako kraj pełen pomysłowych ludzi tworzących nowoczesne, ciekawe projekty.

 

Mariusz - Pomysłodawca przedsięwzięcia, swoje 20 letnie doświadczenie zawodowe głównie zdobywał w sprzedaży i zarządzaniu ludźmi, odpowiada za realizację projektu od strony zarządczej oraz sprzedażowej

 

Michał  - Project Manager. Specjalista do spraw obsługi klienta z 20-letnim doświadczeniem w obszarze klienta B2B i B2C, w tym 5-letnim w sprzedaży online, e-commerce oraz marketingu internetowego. Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego i realizacji projektów e-commerce (sklep internetowy, studio fotograficzne). Prywatnie mąż, zwierzolub, podróżnik, fotograf (kolejność w zależności od okoliczności 😉) 

 

Dlaczego w ogóle powstał projekt ?

 

 

Jak często zdarzyło Ci się, że Twój wybrany sprzęt nie do końca odpowiadał Twoim potrzebom?

 

 

Jak często Ci się zdarzyło, że czas poświęcony na zgłębianie tajników parametrów technicznych danego urządzenia był więcej wart niż samo urządzenie?

 

 

Nam też się to często zdarzało, więc opierając się na naszych doświadczeniach zakupowych z połączeniu z wiedzą inżynierów stworzyliśmy narzędzie, które wyświetla spersonalizowane oferty sprzętu najbardziej spełniającego Twoje potrzeby. Dążymy do przeniesienia typowej rozmowy handlowej prowadzonej w stacjonarnym sklepie elektronicznym do Internetu, a w przyszłości wykorzystując Wirtualną Rzeczywistość (VR) całkowicie zastąpimy ewentualne wyjście do sklepu stacjonarnego.

 

 

Chcemy również w najbliższym czasie stworzyć aplikację mobilną oraz zintegrować system z Asystentem Google, żeby wspomniana "ankieta" mogła być wypełniana głosowo.

 

 

Budżet zbiórki:

 

Niestety z uwagi na fakt, że zrezygnowaliśmy z reklam jak też nie współpracujemy z producentami sprzętu elektronicznego, nie osiągamy przychodów pozwalających nam na pokrycie kosztów związanych z rozwojem i utrzymaniem pełnej wersji naszego portalu dlatego prosimy Cię o wsparcie naszego projektu abyś Ty jak też każdy nie mający dużej wiedzy technicznej nie był manipulowany różnymi sztuczkami marketingowymi i mógł świadomie dokonywać swoich wyborów zakupowych.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na budowę rozpoznawalności projektu wśród użytkowników internetu (działania marketingowe, pozycjonowanie), bieżące funkcjonowanie infrastruktury projektu (serwer, administracja itp.)

 

 

 

Linki do naszych stron:

 

Klikając w link https://dobierajka.pl/ masz możliwość zobaczyć co udało nam się osiągnąć do tej pory.

 

Klikając w link https://www.facebook.com/dobierajkapl sprawdzisz aktualności związane z naszym projektem, ciekawe artykuły i konkursy.

 

Klikając w link https://www.linkedin.com/company/dobierajka wejdziesz na nasz profil firmowy na portalu dla profesjonalistów Linkedin.

 

 

Kontakt e-mail do nas: biuro@dobierajka.pl

 

 

 

Nagrody

 

Zgodnie z informacjami przedstawionymi w sekcji nagród poniżej pokazujemy zdjęcia nagród przewidzianych dla osób które wspomogą nasz projekt.

 

1.

 

2.

 

 

3.

 

4.

 

 

5.

 

6.

 

 

7.

 

 

8.

 

9.

 

10.

 

 

11.

 

 

12.

 

 

13.

 

14.

 

 

15.

 

 

16.

 

 

17.

 

 

18.

 

 

19.

 

20.

 

 

21.

 

 

22.

 

23.

 

 

24.

 

 

25.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pomysłem i wizją przyszłości zakupów.

Media o Twoim projekcie:

Wywiad - audycja w programie Pierwsze słyszę Polskiego Radia

www.polskieradio.pl | 2019-07-15

Debiut w mediach naszego projektu dobierajki. Ten projekt ma na celu pomoc każdej osobie korzystającej z internetowych zakupów w doborze jak najlepszego, najbardziej dostosowanego do jej potrzeb sprzętu RTV AGD. Bez zgłębiania parametrów technicznych danego sprzętu, bez oglądania zbędnych reklam

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.08.2019 22:10