Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Warszawa

Fundacja Edukacja dla Demokracji, założona w 1989 roku z inicjatywy polskich działaczy opozycyjnych i pedagogów z American Federation of Teachers, jest niezależną, niedochodową organizacją pozarządową.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5719 PLN z 3000 PLN

137 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

190%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2014.

COW-funding: krowa dla Tadżykistanu

Cel osiągnięty. Wesprzyjmy kolejny Klub!

Dodano 31.07.2014, godz. 12:23

Już ponad dwa tygodnie wspólnej zbiórki za nami. Od początku akcji wpłaty na krowy przekazało 71 osób. Suma wpłat to aż 3023 złote!

Dzięki Państwa wsparciu udało nam się już osiągnąć pierwotnie zakładany cel zbiórki – będziemy mogli kupić 2 krowy. Akcja trwa jednak do 8 września. W związku z tym wspólnie z tadżyckim partnerem podjęliśmy śmiałą decyzję: chcielibyśmy kupić trzecią krowę. Krowę, która zostanie przekazana Klubowi Kobiet „Istiklol”.

Przy okazji informujemy, że:
1. Do opisu projektu dodaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (tzw. FAQ).
2. Zamieściliśmy też opis akcji w języku angielskim (osoby z zagranicy też mogą wspierać naszą akcję).
3. W ostatnim czasie nasz temat zaistniał w ogólnopolskich mediach. 24 lipca w audycji „Post Factum” u red. Pawła Sulika z TOK FM gościła Martyna Kwiatkowska, koordynatorka projektu „Siła kobiet w Klubach Kobiet. Transfer doświadczeń z północy na południe”. Z kolei 25 lipca o krowach usłyszeliśmy w audycji „Piątek, piąteczek, piątunio” red. Filipa Chajzera w Radiowej Czwórce.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2014 18:06