Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

AnetaRydz

AnetaRydz

Kraków

Jestem mamą przede wszystkim, na pełnych obrotach, pracująca na etacie całą dobę u najlepszych pracodawców, którzy płacą miłością i szeptaniem w ucho – kocham cię, Mamo.

Zdecydowanie proaktywna, przedsiębiorcza i zdeterminowana. Dąży w życiu do harmonii, co oznacza dla mnie posiadanie czasu dla rodziny, możliwość realizowania swoich pasji, ciągłego rozwoju, pracy nad sobą i spełnienia zawodowego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3109 PLN z 3000 PLN

60 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.10.2015.

Mamo Działaj - 100 dni do zmiany dla każdej Mamy

O projekcie

 

Mamo  Działaj to projekt, którego ideą jest inspirowanie środowiska Mam do podjęcia pierwszego kroku w kierunku zmian. Wyobraź sobie, że każdy kogoś naśladuje. A najbardziej widoczne jest to u dzieci, gdy są małymi kopiami swoich rodziców. Warto się zmienić, przede wszystkim dla nich. Warto być pierwszym prawdziwym, liderem dla własnego dziecka.

 

 

Wierzę, że to co robię ma sens i wierzę w społeczność działających Mam.

 

Co zrobiłam przez ostatnie pół roku:

Od ostatniej próby podjęłam nowe działania. Powstała strona wraz z blogiem (www.mamodzialaj.pl) Współpracuję jako blogerka z portalem mamadu.pl. Zainicjowałam akcję 100 dni do zmiany Działającej Mamy. Na YouTubie otworzyłam kanał i przez 100 dni publikowałam filmiki o tym, co ważne, jak zmieniać swoje życie przez małe kroczki, o wartościach, dzieciach, uważności... przez ponad trzy miesiące było o czym mówić. (link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCgLOlZaw-g0TX5tgZG_Cvwg)

I z tego materiału powstała książka.

 

Książką ma być drogowskazem od czego zacząć. Codziennie podpowiadam nad czym warto się zastanowić, dodatkowo uzupełniłam książkę ćwiczeniami i zadaniami.

 

Celem książki jest dodanie odwagi w podjęciu decyzji. Najważniejsze to pokonać strach, który jest największym wrogiem odwagi. Nie trzeba być perfekcyjnie przygotowanym. Wystarczy odwaga, aby mimo braku doświadczenia i umiejętności ruszyć ze swoim pomysłem do działania. Książka będzie przewodnikiem w tych pierwszych, trudnych krokach w kierunku zmian.

 

Zobacz fragment książki: 

 

Wartość książki potwierdzają również osoby, które ją recenzują:

Książkę rekomenduje Iwona Majewska-Opiełka, prekursorka rozwoju osobistego 

„ Czasem kobiety stają przed alternatywą: dzieci czy praca. Tylko szczęśliwa matka może wychować szczęśliwe dzieci, a spełnianie własnych marzeń, poczucie dobrego wkładu w życie innych, samorealizacja… potrzebne są do szczęścia. To także dla dzieci warto zająć się sobą ciepło ale zdecydowanie. Ta książka to ułatwia: w sposób lekki, trafny i przekonujący pokazuje jak można spełniać się w każdej z ról. Podpowiada jak zacząć i kontynuować. Wiarygodna, bo napisana przez Mamę.  Sercem się pod nią podpisuję. Iwona Majewska-Opiełka”

  Kim jestem i dlaczego to robię?

 

Rozpoczęłam działania związane z promocją książki - to partnerzy medialni, dzięki którym będę mogła promować książkę na szerszą skalę. 

 

Działania związane z promocją książki:

Dlaczego Was potrzebuję?

Książka to jeden z etapów w projekcie Mamo Działaj, w który wkładam moje serce i wiele czasu. Z własnych pokryłam koszty korekty, składu i oprawy graficznej. Kwota, którą chcę zebrać, pozwoli pokryć pierwszy nakład książki w ilości 350 egzemplarzy. 

 Twoje wsparcie pomoże zrealizować  wartościowy projekt. Za podstawową sumę wydrukowany zostanie nakład 350 egzemplarzy. Niestety tylko 350.  A co by się stało w życiu innych mam, które miały możliwość kupienia książki w Empiku, gdyby udało się uzyskać większe wsparcie i wydrukować 1500 lub 2000 egzemplarzy?

Masz na to wpływ i będziesz miał swój mały udział w tej zmianie wspierając projekt.

Za podstawową sumę wydrukuję 350 egzemplarzy książki. Wraz ze zwiększającą się kwotą, która zostanie zebrana dzięki Darczyńcom i Mecenasom projektu planuję zwiększyć nakład książki :

Książka sprzedawana będzie w sieciach księgarskich, na blogu, w sklepach internetowych i księgarniach.

Nagrody dostępne w kampanii przygotowane są dla indywidualanych darczyńców i dla firm, które chciałyby uczestniczyć w projekcie.

Dlaczego wybrałam crowdfunding?

Crowdfunding jest bardzo wydajną formą finansowania. Minimalizuje rolę pośredników i to Wy jesteście mecenasami projektu.

W serwisie PolakPotrafi.pl ludzie przedstawiają swoje pomysły na projekty, a inni mogą te projekty wesprzeć, w zamian za nagrody!

 

Celem jest zebranie kwoty 3000 zł na wydanie 350 egzemplarzy książki "Mamo Działaj". Książka ma być drogowskazem w kierunku zmian.

Kwota projektu obejmuje tylko i wyłącznie koszt druku.

Jeśli nie uda się zebrać pełnej kwoty (mam nadzieję, że damy radę ) - wówczas serwis PolakPotrafi zwróci Wam wpłacone przez Was pieniądze.

 

Jak możesz wesprzeć projekt?

Jako osoba indywidualna - wspierasz projekt z czystej sympatii. Możesz wybrać nagrodę dla siebie w postaci książki lub podarować jako prezent osobie, która jest dla Ciebie szczególnie ważna i bliska. Możesz też jako darczyńca znaleźć się na pierwszych stronach książki.

Dla firm i przedsiębiorstw

W Polsce jest wiele firm, które pomagają całym rodzinom w codziennym funkcjonowaniu (kosmetyki, ubrania, buty). Wpierając projekt „Mamo Działaj – 100 dni do zmiany dla każdej Mamy” pokazujecie, jak ważne jest dla Was, aby jakość życia poprawiała się wraz z rozwojem osobistym. Dodatkowo macie wkład do firmowego wizerunku.

Co trzeba zrobić?

Wybierz nagrody z prawej strony – możesz wybrać więcej niż jedną J

Liczę na Twoją pomoc!

O nagrodach w szczegółach:

 

Pierwszą oznaką wsparcia to like na FB i Instagrama

 

 

 

 1 NAGRODA:

5zł – Twoje potwierdzenie, że wierzysz w projekt

 

 

 

2 NAGRODA:

           20zł -   książka w formie PDF drogą mailową wraz z podziękowaniami

 

 

 

3 NAGRODA

3.       35 zł –książką w wersji papierowej z dedykacją i podziękowania na FB

 

 

 4 NAGRODA:

       70 zł – książka z dedykacją i kubek. Utworzone wydarzenie na FB z podziękowaniami dla wspierających projekt

 Każdy kubek zawiera inny cytat

- pozwól się zaskoczyć i oczekuj kubka z cytatem tylko dla Ciebie!

 

 

5 NAGRODA

     130 zł – podziękowania imienne na pierwszych stronach książki, udział w spotkaniu autorskim i książka z dedykacją, torba i kubek, a także podziękowania na FB. Dodatkowo zostanie utworzone wydarzenie na FB z osobami, które wsparły książkę.

 


Oferta dla firm

NAGRODY DLA SZLACHETNYCH DARCZYŃCÓW I MECENASÓW

 

Szlachetny Darczyńca 

 

Dodatkowo możesz umieścić reklamę firmy na ostatniej stronie książki w formie logotypu - oferta dla 6 firm

 

 

 

 Szlachetny Mecenas

 

Srebrny Mecenas

 

Złoty Mecenas

 

Dodatkowe działania promocyjne związane z książką, gdzie będę miała możliwość podziękować Darczyńcom i Mecenasom:

               

Termin realizacji - druk książki koniec października, dostarczenie nagród planuję do końca roku 2015.

 

Projekt wspiera:

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.10.2015 13:01