Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Katarzyna Gacek-Duda

Katarzyna Gacek-Duda

Laliki, Kraków,

Katarzyna Gacek-Duda- pochodząca z Lalik na Żywiecczyźnie multiinstrumentalistka a przede wszystkim flecistka  i pasjonatka muzyki etnicznej.
Laureatka ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów z kategorii muzyki etnicznej oraz klasycznej.
Propagatorka flecistyki etnicznej z całego świata.
Jako mała dziewczynka grywała na piszczałkach beskidzkich. Kocha muzykę źródeł, która pochodzi z Beskidu. Jej pasją jest wyszukiwanie „perełek beskidzkich" i tworzenie nowych opracowań muzyki Beskidu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4715 PLN z 4000 PLN

72 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2015.

Królestwo Beskidu debiutuje „HALĄ”

Dodano: 18.12.2015, 0:04
  Artur
Artur
Bardzo, bardzo się cieszę że się udało :) Mam nadzieję, że również słuchacze Radia Istebna i Muzycznych Inspiracji w których tyle mówię o Waszej muzyce i którą gram często, bo jest po prostu znakomita, dołożyli do tego sukcesu swoją cegiełkę... Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na krążek i na Was w naszym radiowym studio w Istebnej :)
Dodano: 07.12.2015, 2:34
Katarzyna Gacek-Duda
Katarzyna Gacek-Duda
baaaaardzo dziękujemy. To największa nagroda, gdy słuchacz naszej muzyki pisze, iż coś poruszyło go podczas naszych dźwięków…dziękujemy, że postanowił również Pan nas wesprzeć jak i podzielić się z nami tymi miłymi słowami.

Pozdrawiamy serdecznie:)
Dodano: 04.12.2015, 18:35
  drago997
drago997
Usłyszałem waszą muzykę w dzisiejszym magazynie „Żródła” w Polskim Radiu 2. Z miejsca zakochałem się w brzmieniu. Nie znam się na muzyce, ale słowiańska struna we mnie drgnęła ;) Jeżeli na płycie będzie więcej utworów podobnych do "Szumi Dolina" to będę wniebowzięty ;) Zabieram się za rozsyłanie znajomym linka do polakpotrafi,.Oby się udało zebrać jak najwięcej!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2015 18:06