Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dziewczyny na fali

Dziewczyny na fali

Kraków, Polska

Jesteśmy grupą 8 zapalonych żeglarek związanych z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie i Akademickim Klubem Żeglarskim AGH. W 2015r. podczas jednego ze wspólnych rejsów narodził się projekt \"Dziewczyny na fali\", w ramach którego własnymi siłami zorganizowałyśmy I Damski Rejs, który był najlepszą odpowiedzią na nurtujące pytanie \'Czy poradzimy sobie na wodzie bez mężczyzn?\'.

Podczas pierwszego Damskiego Rejsu dopłynęłyśmy do Amsterdamu, w listopadzie tego roku zaczynamy na Teneryfie gdzie podwojoną flotą z ósemką niepływających wcześniej dziewczyn opłyniemy Wyspy Kanaryjskie zdobywając wody Oceanu Atlantyckiego.

Poprzez organizacje Damskich Rejsów, warsztatów żeglarskich dla kobiet, prelekcji podróżniczych i wielu innych pragniemy promować żeglarstwo wśród Pań i Panie wśród żeglarzy. Chcemy zarażać pasją i dzielić się doświadczeniami, żeby coraz więcej kobiet (i nie tylko!) złapało wiatr w żagle :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6005 PLN z 6000 PLN

30 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2016.

II Damski Rejs 'Dziewczyn na fali'

Dodano: 29.01.2017, 18:26
  Bartek
Bartek
Ciągle czekam na moją pocztówkę :P

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2016 22:10