Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Star-T Stowarzyszenie

Star-T Stowarzyszenie

Kopisk

STOWARZYSZENIE STAR-T
– organizacja jako formalna działalność, jest bardzo młoda, bo zarejestrowana w dniu 28.03.2019. Jednakże jej założyciele to ludzie z doświadczeniem, wiedzą i licznymi sukcesami. W ramach aktywności zawodowej i aktywność twórczej uczestniczyliśmy w wielu projektach kulturalnych o zasięgu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Nasze realizacje i działania, w których uczestniczyli członkowie stowarzyszenia to koncerty, festiwale, spektakle teatralne, edukacja.
Sponsorowanie kultury to inwestycja, a w przypadku wydarzeń planowanych przez Stowarzyszenie Star- t - to zarazem gwarancja, że wsparcie przeznaczane jest na przedsięwzięcia najlepsze w swoich kategoriach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

150 PLN z 25000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 15.06.2019 22:10

Czwarta Rano

RSS

Premiera audiobook\'a Dodano 08.10.2019, godz. 21:27

06.10.2019 w Białostockim Teatrze Lalek uroczyście odbyła się premiera audiobook'a "czwarta rano" i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że był to nasz sukces, który osiągnęliśmy w ciągu kilku miesięcy dzięki naszej pasji do realizowania marzeń, ale tez dzieki zaufaniu, które otrzymaliśmy od naszych partnerów - Miasta Białystok i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego - bez tej pomocy i wsparcia byłoby o wiele trudniej dotrwać do tej jakże szczęśliwej chwili. Już wkrótce nszae dzieło będzie do nabycia. 

 

 

 

 

Partner Projektu Dodano 24.07.2019, godz. 12:13

Nasz projekt ma wielkie szanse na realizację w związku z podpisaniem umowy z Urzędem Miasta Białystok - dziękujemy za zaufanie i pomoc. 

O nas w Radiu Białystok Dodano 20.05.2019, godz. 10:12