Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk

Patryk

śrem

Mam na imię Patryk i mam 23 lata. Mieszkam w Śremie niedaleko Poznania. Moją pasją jest transport. Kocham biegać. Bieganie daje mi bardzo dużo energii do dalszego działania. Moje hobby to także piłka nożna i pisanie. Pisanie pozwala się mi oderwać od rzeczywistości i od całego otoczenia. Kiedy piszę, czuję, że jestem w swoim świecie. Chciałbym wydać swoją pierwszą książkę, którą pisałem podczas podróży po Europie. Cztery korytarze to horror. Chcę, aby mój świat wyszedł na zewnątrz i pochłaniał czytelników, bo to Wy jesteście najważniejsi, ja tylko piszę i piszę, wiecznie się przy czym ucząc. Pozdrawiam wszystkich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

100 PLN z 10001 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.09.2019.

Cztery korytarze !

O projekcie

 

Witam serdecznie !!!

Nazywam się Patryk Pikulik, mam 23 lata i mieszkam w Śremie (gdzieś poniżej  :) ) niedaleko Poznania.

 

Moją pasją jest transport , kategoria C plus E. Jestem młodym kierowcą, więc na C plus E dopiero zaczynam kręcić kilometry :). Do tej pory w rok przejechałem busem Europę. Dlaczego transport? Bo lubię działać sam, chcę pracować ciężko, gdyż daje mi to poczucie siły, a kiedy już wjeżdżam na drogę czy autostradę, czuję, jakby świat się zatrzymał, i po prostu jadę. Kocham biegać, bieganie jest dla mnie jak oddychanie .Moje hobby to piłka nożna. Grałem od dzieciństwa, ale przerwałem w wieku 17 lat, bo praca, szkoła i przyszłość (czasami trzeba odpuścić marzenie, żeby gonić kolejne marzenia i cele). A teraz ten szczególny moment: pisanie.

 

 

To było nagłe i bardzo ostre. Sam w samochodzie, a wokół mrok, ciemność, cisza i tylko ja. Kiedy otworzyłem laptopa, poczułem w sobie głód. Pisanie zacząłem od 10.06.2018 r. To zaczęło się podczas mojej drugiej trasy w busie. Nie mogłem się powstrzymać od wizji, więc odpaliłem Worda i zacząłem pisać, pisać i pisać. Kiedy coraz więcej pisałem, czułem spokój .

 

 

I tak się stało. Czasami pisałem po cztery godziny, a nawet po pięć, sześć, siedem czy osiem, a niekiedy trwało to dziesięć minut i miałem dość. Chcę Was zachęcić do wsparcia, gdyż projekt pokaże, czy książka ma jakiekolwiek szanse wybić się na rynek światowy, czy będzie tylko zwykłym cieniem. 

 

 

Ja nie mogę jej ocenić, bo nie wiem, czy  się Wam spodoba. Mogę Was tylko zachęcić do pomocy. To od Was zaczyna się świat horroru i to właśnie Wy współtworzycie moje dzieło, ale jeśli projekt nie zdobędzie całej kwoty, to i tak wydam tę książkę. Miejcie to na uwadze! Pozdrawiam – Patryk and the world.

 Fragmenty z książki :

 

 

 

Spis treści m.in.:) :

 

 Cel projektu :

Celem projektu jest wydanie książki Cztery korytarze z gatunku horror. Kiedy spisywałem moją pierwszą wizję w Wordzie, miałem w myślach, by stworzyć i wydać horror w nowej generacji gatunku. Nie wiedziałem, kiedy skończę z wizją, ale w końcu nadszedł czas, by ukazało się moje dzieło.

 w tej książce nie zabraknie namiętnej miłości (dziwne) oraz nagłych zwrotów akcji. Poczujecie to w trakcje czytania na żywo w swoich pokoikach.

 

Opis książki w

miniaturowym świecie : 

Andżelo znajduje się w swoim kwadratowym pomieszczeniu w zakładzie psychiatrycznym (obejmuje je ciągnący się korytarz nr 2). Andżelo jest bardzo cichy i małomówny, a kiedy zaczyna się pierwsza wizyta kontrolna przez porąbanych opiekunów, (Andzelo leży skulony, jakby czuł nadchodzący koniec świata w zakładzie). Po serii ciosów i obelg wychodzą(Dentol ,żelfonik i pozostali opiekunowie )z jego celi i zaczyna się gra. Cztery korytarze to cztery światy w jednym miejscu, ale w różnych opóźnionych czasach, które płyną do ostatniej akcji korytarza.

Koszty wydania : 

- koszt wydania pierwszych 350 egzemplarzy to 10 010 zł,

- wydanie następnych 300 egzemplarzy to 3000 zł,

- 15 egzemplarzy przeznaczam na promocję/ekspozycję dla klientów,

- 15 egzemplarzy trafi do Biblioteki Narodowej (nakład to całkowita liczba pierwszego wydruku),

- kilkanaście książek trafi do mnie ,a reszta do publikacji/sprzedaży m.in allegro,

- nawiązanie współpracy z empik.pl,

 

 

Nagrody :

 Nagrody znajdą się dla każdego: dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych. Od minimalnej wpłaty 39,99 zł do nawet 1000 zł oraz nielimitowana wpłata od 1 grosika do nieskończoności. Chcę, aby ten projekt pokazał zarówno wsparcie, jak i moje zaangażowanie w pracę.

 Przyszłość :

- wstępnie 06.07.2020 r.ukaże się dodatek do Czterech korytarzy,

- dwie kolejne książki w trakcie pisania :)

Postacie oraz pogląd do świata :

Konrad :

 

Dentol:

Arnold :

Edward:

 Andzelo :

 

 

 

Książka Cztery korytarze to świat bardzo tajemniczy. Andżelo nie wie, co się z nim dzieje. Walczy sam ze sobą, a kiedy udaje mu się pokonać czarną barierę, zaczyna planować ucieczkę (nieświadomie).

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.09.2019 22:10