Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk Miłek

Patryk Miłek

Sieradz, Polska

Pasjonat kamery i filmu - od pierwszych liter, przez klaps filmowy, aż po oklaski na widowni!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1305 PLN z 1300 PLN

14 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2017.

'Cześć, jestem Kamil' - krótkometrażowy film fabularny

O projekcie

 

"Cześć, jestem Kamil" - krótkometrażowy film fabularny. Opowiada on historię tytułowego bohatera, młodego, wybitnego ucznia, pasjonata gitary, który prowadzi bardzo stresujace, nerwowe życie. Może się wydawać, że świat wokół Kamila więcej od niego wymaga, niż mu daje. Pewnego schematycznego dnia, najbliższy przyjaciel bohatera proponuje mu krótkotrwałą ucieczke od problemów - zaprasza go do swojego domu, gdzie Kamil zadłuży sie w rozkoszy wszelkiego rodzaju używek. Jak szybko sie okaże, ta pozornie wygladająca ucieczka okaże się długotrwałą migracją na dno. Życie Kamila wywróci sie do góry nogami, relacje z mamą, dziewczyną oraz przyjaciółmi ucierpią na tym najbardziej. Czy ktoś mu pomoże? Czy ta burzliwa historia znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie?

 

 

Zebrane środki chcemy przeznaczyć na wypożyczenie specjalistycznego sprzętu, od oświetlenia, przez jeszcze jedną, brakująca kamere, aż po urządzenia audio - mikroporty, rejestratory. Chciałbym również część zebranej kwoty przeznaczyć na profesjonalną stabilizacje kamery. Reszta budżetu pójdzie m.in. na transport oraz catering dla aktorów i ekipy filmowej. Zdjęcia do filmu planujemy zrealizować w pierwszym tygodniu czerwca, a premiera klipu odbędzie się we wrześniu br.

 

 

A co jeśli zbierzemy więcej niż założyliśmy? 

Zainwestujemy w jeszcze lepszy sprzęt, dodatkowego operatora kamery oraz profesjonalnego realizatora dźwięku! Jeśli środki na to pozwolą z dwóch dni zdjęciowych, które planujemy na pierwsze dni czerwca rozbudujemy projekt o dodatkowy czas co da nam większą swobode na planie. W przypadku kiedy będziemy mieli taką możliwość, zechcemy promować młode, ambitne kino na najważniejszych festiwalach filmowych!

 

Nazywam się Patryk Miłek, jestem 18-nastoletnim, początkującym reżyserem, montażystą oraz producentem filmowym. Prywatnie jestem uczniem technikum informatycznego, absolwentem Szkoły Muzycznej oraz od 3 lat aktorem, a od roku liderem, w grupie aktorskiej "Na Granicy" w ogólnopolskim programie "Profilaktyka a Ty". Na swoim koncie posiadam już jeden amatorski krótkometrażowy film, którego premiera miała miejsce w ubiegłbym roku, 2 reklamy, 3 filmy promocyjne, 1 film z europejskiego projektu Erasmus oraz dużo innych małych projektów. Lecz to dopiero początek i wraz ze sztabem młodych, chętnych do działania osób chcemy iść krok dalej, rozwijać się i promować młode, ambitne kino!

 

Kontakt:

Facebook: https://www.facebook.com/patykmilek

lub

E-mail: patykmilek@wp.pl

 

 

Kilka moich przykładowych projektów:

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Młody reżyser z Sieradza zbiera pieniądze na kolejny film

www.nasze.fm | 2017-03-27

Patryk Miłek przygotowuje się do nakręcenia kolejnego filmu. W czerwcu mają ruszyć zdjęcia do "Cześć, jestem Kamil". Młody filmowiec na PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze - potrzebuje 1300 zł i ma miesiąc na zebranie tej kwoty. (http://www.nasze.fm)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2017 16:04