Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Ronowska

Bożena Ronowska

Świecie, Polska

Jestem doktorantką historii, historii sztuki i archeologii Uniwersytetu Gdańskiego, piszę dysertację na temat procesów o czary. Interesują mnie w szczególności Prusy Królewskie w XVII i w pierwszej połowie XVIII w. Swoją pracę opieram na zachowanych materiałach archiwalnych, przechowywanych w zbiorach Archiwów Państwowych. . Opublikowałam łącznie jedenaście artykułów naukowych z zakresu opracowywanego tematu. Otrzymałam cztery granty na badania własne, uczestniczę w międzynarodowym projekcie dotyczącym polskich procesów o czary.
Poza czarownicami mam też inne pasje, jestem uznaną poetką ludową, wydałam trzy tomiki wierszy. Zajmuję się również twórczością artystyczną, obecnie dużo maluję. Jestem dwukrotną stypendystką MKiDN.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10191 PLN z 8000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

127%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018.

Czarownice Himmlera - z kartoteki procesów o czary

Ważna informacja!

Dodano 08.09.2019, godz. 9:45

Drodzy przyjaciele "Czarownic Himmlera"!

Projekt został wsparty przez wielu wspaniałych ludzi, do wysłania mamy ponad 100 książek. Wiemy ze czekacie na swój egzemplarz, jednak nie mamy mozliwosci wysłania nagród do wszystkich jednocześnie. Robimy to stopniowo, w miarę jak autorka  wpisuje w nie  swoje dedykacje i podziękowania. Poza tym każdą paczkę musimy zapakować i właściwie zaadresować. Trzeba też przygotować dla kazdej przesyłki "list przewozowy", wszystko to wymaga  od nas wiele troski i uwagi, a przede wszystkim czasu!

W naszych komunikatach podajemy nicki osób do których już paczki wysłaliśmy, brak kogoś na liście do wysyłki oznacza, że jeszcze nie spakowaliśmy jego nagrody. Prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości.

W nadchodzącym tygodniu mamy nadzieję zakończyć wszystkie prace związane z wysyłką , co oznacza że wszyscy otrzymają swoje nagrody. 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018 22:10