Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Ronowska

Bożena Ronowska

Świecie, Polska

Jestem doktorantką historii, historii sztuki i archeologii Uniwersytetu Gdańskiego, piszę dysertację na temat procesów o czary. Interesują mnie w szczególności Prusy Królewskie w XVII i w pierwszej połowie XVIII w. Swoją pracę opieram na zachowanych materiałach archiwalnych, przechowywanych w zbiorach Archiwów Państwowych. . Opublikowałam łącznie jedenaście artykułów naukowych z zakresu opracowywanego tematu. Otrzymałam cztery granty na badania własne, uczestniczę w międzynarodowym projekcie dotyczącym polskich procesów o czary.
Poza czarownicami mam też inne pasje, jestem uznaną poetką ludową, wydałam trzy tomiki wierszy. Zajmuję się również twórczością artystyczną, obecnie dużo maluję. Jestem dwukrotną stypendystką MKiDN.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10191 PLN z 8000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

127%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018.

Czarownice Himmlera - z kartoteki procesów o czary

Książka \"Czarownice Himmlera\" WYDRUKOWANA!

Dodano 27.08.2019, godz. 15:52

Nasi drodzy Przyjaciele‼️

Mamy dla Was doskonałą wiadomość: książka Czarownice Himmlera ukazała się drukiem!

To ogromny sukces autorki, twórców projektu a także WAS wszystkich.

Bezcenne ryciny z dokumentów zebranych z polecenia Himmlera, przechowywanych w zbiorach Archiwum Państwowe w Poznaniu, ujrzały światło dzienne‼️

W najbliższym czasie możecie oczekiwać na listonosza/kuriera, bowiem z dniem jutrzejszym rozpoczynamy stopniowe rozsyłanie Waszych nagród (a mamy do wysłania ponad 100 przesyłek).

Za Wasze bezcenne wsparcie i cierpliwość w oczekiwaniu na publikację książki z serca DZIĘKUJEMY!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018 22:10