Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Ronowska

Bożena Ronowska

Świecie, Polska

Jestem doktorantką historii, historii sztuki i archeologii Uniwersytetu Gdańskiego, piszę dysertację na temat procesów o czary. Interesują mnie w szczególności Prusy Królewskie w XVII i w pierwszej połowie XVIII w. Swoją pracę opieram na zachowanych materiałach archiwalnych, przechowywanych w zbiorach Archiwów Państwowych. . Opublikowałam łącznie jedenaście artykułów naukowych z zakresu opracowywanego tematu. Otrzymałam cztery granty na badania własne, uczestniczę w międzynarodowym projekcie dotyczącym polskich procesów o czary.
Poza czarownicami mam też inne pasje, jestem uznaną poetką ludową, wydałam trzy tomiki wierszy. Zajmuję się również twórczością artystyczną, obecnie dużo maluję. Jestem dwukrotną stypendystką MKiDN.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10191 PLN z 8000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

127%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018.

Czarownice Himmlera - z kartoteki procesów o czary

Drukujemy się...drukujemy

Dodano 23.06.2019, godz. 16:45

KOCHANI przyjaciele naszych Czarownice Himmlera​ ‼️ Książka została oddana do druku. Przygotowania do druku trwały dłużej, niż myśleliśmy.  

Wiemy że w trakcie kampanii obiecywaliśmy Wam szybkie wydanie, niestety nie mamy doświadczenia w wydawaniu monografii tego typu. 

Okazało się że nasza książka potrzebuje więcej czasu na redakcję, korektę i skład. Blisko 200 rycin które zostaną opublikowane w środku, wymagało wiele troski ze strony grafika. Ponadto w tekście znajdują się odnośniki do tych rycin, co z kolei wymagało ogromnej staranności ze strony redakcji. Jeśli doliczyć "kolejki" w których musieliśmy oczekiwać na redakcję, korektę i druk... 

To powiemy Wam, że jesteśmy już szczęśliwi, że zbliża się koniec! Przeszliśmy już tą drogę i mamy nadzieję już niedługo uchwycić w dłonie pierwszy, jeszcze "gorący" egzemplarz książki!

Bęziemy Was o wszystkim informować na bieżąco, a po ukazaniu się książki po kolei wysyłać NAGRODY na które czekacie.

Bardzo WAS przepraszamy za ten poślizg, mamy nadzieję że książka i jej zawartość wynagrodzi Wam oczekiwanie.

Dodano: 21.08.2019, 11:50
  Marek Wierzba
Marek Wierzba
Witam

Jakieś wieści w sprawie druku? Już prawie 2 miesiące minęły od ostatniej aktualizacji.
Pozdrawiam

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018 22:10