Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Ronowska

Bożena Ronowska

Świecie, Polska

Jestem doktorantką historii, historii sztuki i archeologii Uniwersytetu Gdańskiego, piszę dysertację na temat procesów o czary. Interesują mnie w szczególności Prusy Królewskie w XVII i w pierwszej połowie XVIII w. Swoją pracę opieram na zachowanych materiałach archiwalnych, przechowywanych w zbiorach Archiwów Państwowych. . Opublikowałam łącznie jedenaście artykułów naukowych z zakresu opracowywanego tematu. Otrzymałam cztery granty na badania własne, uczestniczę w międzynarodowym projekcie dotyczącym polskich procesów o czary.
Poza czarownicami mam też inne pasje, jestem uznaną poetką ludową, wydałam trzy tomiki wierszy. Zajmuję się również twórczością artystyczną, obecnie dużo maluję. Jestem dwukrotną stypendystką MKiDN.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10191 PLN z 8000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

127%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018.

Czarownice Himmlera - z kartoteki procesów o czary

Rozsyłamy nagrody osobom, które wybrały opcję bez książki!

Dodano 02.04.2019, godz. 17:45

Kochani przyjaciele naszych Czarownic Himmlera!
Zgodnie z zapowiedzią z ostatniej aktualnosci, rozpoczynamy wysyłanie nagród do osób, które nie wybrały książki, lub poza albumem wybrały dodatkowo inne nagrody rzeczowe. Na tę chwilę wysłaliśmy 9 z 14 zakładek, 1 z 4 pocztówek i 4 z 7 obrazków A3 do oprawy. 
Dlaczego nie możemy wysłać pozostałych nagród bez książki?

Otóż nie wszyscy podali nam swoje dane adresowe.
W związku z tym bardzo prosimy osoby, które wybrały nagrody, które trzeba wysłać pocztą o podanie nam na PW adresów pod które mamy je wysłać.
Jeśli tego nie zrobicie nagrody nie będą mogły do Was dotrzeć.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018 22:10