Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Ronowska

Bożena Ronowska

Świecie, Polska

Jestem doktorantką historii, historii sztuki i archeologii Uniwersytetu Gdańskiego, piszę dysertację na temat procesów o czary. Interesują mnie w szczególności Prusy Królewskie w XVII i w pierwszej połowie XVIII w. Swoją pracę opieram na zachowanych materiałach archiwalnych, przechowywanych w zbiorach Archiwów Państwowych. . Opublikowałam łącznie jedenaście artykułów naukowych z zakresu opracowywanego tematu. Otrzymałam cztery granty na badania własne, uczestniczę w międzynarodowym projekcie dotyczącym polskich procesów o czary.
Poza czarownicami mam też inne pasje, jestem uznaną poetką ludową, wydałam trzy tomiki wierszy. Zajmuję się również twórczością artystyczną, obecnie dużo maluję. Jestem dwukrotną stypendystką MKiDN.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10191 PLN z 8000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

127%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018.

Czarownice Himmlera - z kartoteki procesów o czary

Co z tą książką?

Dodano 31.03.2019, godz. 10:45

Drodzy przyjaciele, właśnie kończy się marzec, prace nad albumem Czarownice Himmlera wciąż trwają. Jest nam bardzo przykro że nie zdążyliśmy wydać go w zamierzonym terminie. Opóźnienie to nie wynika z naszej złej woli, a po prostu z tego, że wszystkie prace wokół wydania trwają nieco dłużej. Szczególnie opóźniła się redakcja książki ze względu na nagromadzenie się uniwersyteckich publikacji.

4 kwietnia rozpocznie się skład graficzny książki a następnie po korekcie rozpoczniemy proces drukowania.

W związku z tym ekipa realizująca projekt podjęła decyzję o tym, że w ramach przeprosin każda osoba która wsparła projekt wybierając nagrodę z książką "Czarownice Himmlera", poza albumem otrzyma jeszcze pamiątkową zakładkę i pocztówkę.

Przepraszamy za opóźnienie również osoby, które wsparły projekt wybierając nagrody bez książek czyli zakładki, pocztówki oraz grafiki A3 do oprawy. W nadchodzącym tygodniu w/w nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską wszystkim, którzy wybrali ten rodzaj wsparcia. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Będziemy na bieżąco informować o postępach prac nad projektem. Przewidujemy że książka będzie gotowa do końca maja i z naszej strony czynimy wszelkie starania aby możliwie skrócić czas oczekiwania na nią.

Jednocześnie informujemy że nasz zespół prowadzi kampanię promocyjną książki w ramach której o projekcie do końca kwietnia usłyszą uczestnicy Festiwalu Fantastyki Pyrkon a także w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018 22:10