Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bożena Ronowska

Bożena Ronowska

Świecie, Polska

Jestem doktorantką historii, historii sztuki i archeologii Uniwersytetu Gdańskiego, piszę dysertację na temat procesów o czary. Interesują mnie w szczególności Prusy Królewskie w XVII i w pierwszej połowie XVIII w. Swoją pracę opieram na zachowanych materiałach archiwalnych, przechowywanych w zbiorach Archiwów Państwowych. . Opublikowałam łącznie jedenaście artykułów naukowych z zakresu opracowywanego tematu. Otrzymałam cztery granty na badania własne, uczestniczę w międzynarodowym projekcie dotyczącym polskich procesów o czary.
Poza czarownicami mam też inne pasje, jestem uznaną poetką ludową, wydałam trzy tomiki wierszy. Zajmuję się również twórczością artystyczną, obecnie dużo maluję. Jestem dwukrotną stypendystką MKiDN.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10191 PLN z 8000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

127%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018.

Czarownice Himmlera - z kartoteki procesów o czary

Mamy To!

Dodano 13.03.2019, godz. 13:02

UFFFF
Nasza książka wróciła z redakcji.
Teraz autorka Bożena Ronowska musi zastosować się do uwag Pani redaktor - nanieść poprawki i odesłać plik z powrotem do redakcji.
Podstawowa trudność polega na tym że mamy do czynienia z albumem, który w połowie został uzupełniony tekstem odnoszącym się do rycin. Pomad to całość zawiera wiele odniesień do nazwisk i miejsc. Wszystko to musi być rzetelnie sprawdzone i opracowane.
Zaraz połowa marca, tak więc trudno będzie nam zdążyć z wydaniem w zakładanym terminie.
Wszystkim nam zależy by do Państwa rąk trafiła perfekcyjnie opracowana i wydana książka.
Ufamy, że nasz cel jest blisko.
Pracujemy
I z ZAPARTYM TCHEM czekamy na efekty tej pracy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2018 22:10