Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktor Kiełczykowski

Wiktor Kiełczykowski

Warsaw, Poland

Wiktor Kiełczykowski – reżyser i scenarzysta. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na wydziale reżyserii filmowej i telewizyjnej. Autor krótkich form filmowych, scenariuszy, teledysków oraz spotów reklamowych Od 2012 roku również twórca kontentu na platformę Youtube. Przez ponad rok współpracował z Martinem Stankiewiczem. Jako reżyser współpracował z takimi koncernami: UEFA, PKP, Telewizja Polsat, PGE, SUPER-PHARM, Polskie Wydawnictwo Rolnicze, Fundacja TUS.

W 2011 roku wyreżyserował kampanie reklamową Poland-no-limits dla UEFA Champions League oraz spot promujący portal Niepełnosprawnik dla Fundacji Tus. W 2013 brał udział w Polskiej edycji 48H Project Warsaw, w której film Koncepcja w którym grał i pisał scenariusz, wygrał nagrodę publiczności. W 2014 roku zrealizował kampanie telewizyjną dla magazynu Piękno i Pasję. W tym samym roku wyreżyserował teledysk promujący drugi sezon serialu Na krawędzi dla Telewizji Polsat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11322 PLN z 4000 PLN

189 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

283%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014.

„Czarny szlak ebonitu” film w klimatach Stalkera

RSS

Dobiliśmy do 30%! Dodano 28.09.2014, godz. 20:11

Bardzo dziękujemy za tak szybką mobilizację. Bardzo szybko bo w niecałe 3 dni dobiliśmy do 30% minimalnej sumy.

Bardzo nas to cieszy. Jednocześnie powiadamiamy że do naszej ekipy dołączył podmiot o nazwie Stunt studio - kaskaderzy filmowi. Są to kaskaderzy, zajmujący się swoją profesją od lat, pracujący na naprawdę potężnych filmowych planach.

Cieszymy się że zostaną częścią naszej ekipy.

Jednocześnie do ekipy dołączyli Fallout Poland oraz Post-apokalipsa Polska, którzy pomogą nam w rozreklamowaniu projektu bardziej. Cieszymy się że są z nami, bo żyjemy z nimi od wielu miesięcy w zgodzie za sprawą Hordy.

Portal Splay napisał o nas dość długi artykuł. Portal znamy i czytamy, wiec jest to tym bardziej miłe:

http://splay.pl/2014/09/26/czarny-szlak-ebonitu/

Dzięki! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014 18:06