Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktor Kiełczykowski

Wiktor Kiełczykowski

Warsaw, Poland

Wiktor Kiełczykowski – reżyser i scenarzysta. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na wydziale reżyserii filmowej i telewizyjnej. Autor krótkich form filmowych, scenariuszy, teledysków oraz spotów reklamowych Od 2012 roku również twórca kontentu na platformę Youtube. Przez ponad rok współpracował z Martinem Stankiewiczem. Jako reżyser współpracował z takimi koncernami: UEFA, PKP, Telewizja Polsat, PGE, SUPER-PHARM, Polskie Wydawnictwo Rolnicze, Fundacja TUS.

W 2011 roku wyreżyserował kampanie reklamową Poland-no-limits dla UEFA Champions League oraz spot promujący portal Niepełnosprawnik dla Fundacji Tus. W 2013 brał udział w Polskiej edycji 48H Project Warsaw, w której film Koncepcja w którym grał i pisał scenariusz, wygrał nagrodę publiczności. W 2014 roku zrealizował kampanie telewizyjną dla magazynu Piękno i Pasję. W tym samym roku wyreżyserował teledysk promujący drugi sezon serialu Na krawędzi dla Telewizji Polsat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11322 PLN z 4000 PLN

189 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

283%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014.

„Czarny szlak ebonitu” film w klimatach Stalkera

Poszukiwania - Tracking/Matchmoving

Dodano 30.08.2016, godz. 23:54

Drodzy fani!
Do naszego projektu na gwałt poszukujemy osoby która mogłaby zająć się Trackingiem lub matchmovingiem scen z modelem 3D. Ręce pełne roboty więc przydałaby się dodatkowa pomoc. Nie jest to dużo roboty (od 10 do 30 minut roboty na ujęcie) ale niestety osoba zajmująca się riggowaniem modelu 3D ma również projekt za pieniądze, wiec szuka pomocy przy tej drobnej sprawie. :)

Może kogoś znacie kto mógłby nas wesprzeć. :) Do wykonania są 22 ujęcia czyli 2380 klatek materiału.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mail: jankawecki@wp.pl lub pisać do nas na priv na fanpagu https://www.facebook.com/czarnyszlakebonitu/

Dzięki!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014 18:06