Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktor Kiełczykowski

Wiktor Kiełczykowski

Warsaw, Poland

Wiktor Kiełczykowski – reżyser i scenarzysta. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na wydziale reżyserii filmowej i telewizyjnej. Autor krótkich form filmowych, scenariuszy, teledysków oraz spotów reklamowych Od 2012 roku również twórca kontentu na platformę Youtube. Przez ponad rok współpracował z Martinem Stankiewiczem. Jako reżyser współpracował z takimi koncernami: UEFA, PKP, Telewizja Polsat, PGE, SUPER-PHARM, Polskie Wydawnictwo Rolnicze, Fundacja TUS.

W 2011 roku wyreżyserował kampanie reklamową Poland-no-limits dla UEFA Champions League oraz spot promujący portal Niepełnosprawnik dla Fundacji Tus. W 2013 brał udział w Polskiej edycji 48H Project Warsaw, w której film Koncepcja w którym grał i pisał scenariusz, wygrał nagrodę publiczności. W 2014 roku zrealizował kampanie telewizyjną dla magazynu Piękno i Pasję. W tym samym roku wyreżyserował teledysk promujący drugi sezon serialu Na krawędzi dla Telewizji Polsat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11322 PLN z 4000 PLN

189 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

283%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014.

„Czarny szlak ebonitu” film w klimatach Stalkera

Aktualizacja

Dodano 23.08.2016, godz. 18:29

Witamy serdecznie,

Chcielibyśmy zaznaczyć od razu że film jeszcze nie jest gotowy. Jednak pracę ruszyły tak jak wspominaliśmy i staramy się żeby film ujrzał światło dzienne w tym roku na przełomie października i listopada.

Mamy 7 osobową ekipę ludzi którzy już zajęli się naszymi efektami i pracują. Zdjęcia z prac - poniżej.

Dokładamy wszelkich starań aby nasz film ujrzał światło dzienne jak najszybciej. Większość nagród które obiecaliśmy zawierają film jako jeden z prezentów. Z tego powodu nas to też blokuje jeśli chodzi o wysyłanie do was paczek.

Przez efekty niestety powinęła nam się noga, za co przepraszamy. Film jest zmontowany i udźwiękowiony.

Jedynym etapami do premiery zostały efekty specjalne oraz kolor-korekcja obrazu.

Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości,
Pozdrawiamy Ekipa CSE


Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014 18:06