Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktor Kiełczykowski

Wiktor Kiełczykowski

Warsaw, Poland

Wiktor Kiełczykowski – reżyser i scenarzysta. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na wydziale reżyserii filmowej i telewizyjnej. Autor krótkich form filmowych, scenariuszy, teledysków oraz spotów reklamowych Od 2012 roku również twórca kontentu na platformę Youtube. Przez ponad rok współpracował z Martinem Stankiewiczem. Jako reżyser współpracował z takimi koncernami: UEFA, PKP, Telewizja Polsat, PGE, SUPER-PHARM, Polskie Wydawnictwo Rolnicze, Fundacja TUS.

W 2011 roku wyreżyserował kampanie reklamową Poland-no-limits dla UEFA Champions League oraz spot promujący portal Niepełnosprawnik dla Fundacji Tus. W 2013 brał udział w Polskiej edycji 48H Project Warsaw, w której film Koncepcja w którym grał i pisał scenariusz, wygrał nagrodę publiczności. W 2014 roku zrealizował kampanie telewizyjną dla magazynu Piękno i Pasję. W tym samym roku wyreżyserował teledysk promujący drugi sezon serialu Na krawędzi dla Telewizji Polsat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11322 PLN z 4000 PLN

189 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

283%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014.

„Czarny szlak ebonitu” film w klimatach Stalkera

Aktualność

Dodano 08.01.2016, godz. 13:44

Witamy.

Projekt nadal jest w fazie post produkcji. Niestety film jest zmontowany od prawie czerwca, jednak napotkaliśmy na poważny problem post-produkcyjny - efekty specjalne. Osoba która miała się tym zajmować straciła zainteresowanie projektem na przeszło kilka miesięcy, a szukanie osób które byłby w stanie ją zastąpić są praktycznie w Polsce niemożliwe.

Szukamy sposobów na dokończenie projektu, jednak jest to bardzo trudne. Nie chcemy umieszczać filmu który jest w połowie taki jaki powinien być, nie o to chodzi przecież. Postaramy się teraz na bieżąco o wszystkim informować.

Też nas ta sytuacja dobija i leży nam na wątrobie.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i obiecujemy że projekt ujrzy światło dzienne a nagrody trafią do wszystkich którzy wsparli nasz projekt.

Dodano: 08.01.2016, 16:57
  dweclawek
dweclawek
Powiedzcie kogo szukacie, może się uda!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2014 18:06