Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Cyrulicy

Cyrulicy

Katowice

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3672 PLN z 10000 PLN

41 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 06.10.2019 22:10

Cyrulicy Na Koszutce - barbershop i miejsce spotkań

RSS

Robota wre! Dodano 12.09.2019, godz. 13:01

Moi drodzy, remont idzie pełną parą, cały czas jesteśmy urobieni po łokcie, ale widać już postępy!

PRACE REMONTOWE

Jak widać mamy samych najlepszych/najładniejszych fachowców ;)

Ściany, działki i przedziałki już wyburzone!

Nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna została pociągnięta w całym lokalu, do tego zatrudniliśmy już fachowców z odpowiednimi licencjami.

Postawiliśmy nowe ścianki i zadbaliśmy, aby wszystko było idealnie!

Cały lokal został wyszlifowany,  wygruntowany i gotowy do malowania! Robota wre, a całość idzie do przodu w zawrotnym tempie. Już niedługo zaczniemy ostateczne malowanie, meblowanie i urządzanie, trzymajcie za nas kciuki!

 

KOLEJNY SUKCES

Jak pewnie wiecie zajmujemy się nie tylko remontem naszego nowego lokalu, ale cały czas rozwiejmy naszą firmę. Wprawdzie oznacza to, że czasami musimy być w dwóch, a nawet w trzech miejscach na raz, ale daje nam to też możliwość tworzenia niesamowitych rzeczy. Ostatnia premiera na naszej stronie była tak udana, że stwierdziliśmy, iż obniżymy cel naszej zbiórki do 10 000 zł. W ten sposób za jej pomocą każdy będzie miał możliwość zdobycia unikatowych nagród i wyróżnień, które normalnie nie są dostępne, a my będziemy mogli dopieścić nasz lokal, tak abyście Wy byli jeszcze bardziej zadowoleni. Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na Koszutce!