Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Cyrulicy

Cyrulicy

Katowice

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3672 PLN z 10000 PLN

41 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

36%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.10.2019.

Cyrulicy Na Koszutce - barbershop i miejsce spotkań

O projekcie

Marzymy o tym, aby stworzyć industrialny Barbershop, wypełniony roślinnością i domową atmosferą. Chcemy stworzyć miejsce, dla mężczyzn, w którym będą czuli się jak u siebie, w którym będą mogli napić się doskonałej kawy, porozmawiać z przyjaciółmi, zagrać na konsoli oraz spotkać się ze wspaniałymi ludźmi w czasie cyklicznych wydarzeń. Miejsce, w którym bez wstydu będą mogli o siebie zadbać po ciężkim dniu, bez zastanawiania się na tym, co myślą inni. Chcemy stworzyć miejsce, w którym wszyscy będą czuli się dobrze i mamy nadzieję, że to właśnie Wy nam w tym pomożecie.

 

 
 


Cześć. Jesteśmy Dominik i Marysia.

 

Jesteśmy cyrulikami, którzy od trochę ponad dwóch lat prowadzą markę z naturalnymi kosmetykami dla mężczyzn - cyrulicy.pl. Poza tym jesteśmy jedynymi organizatorami Zlotów Brodaczy i Cyrulików. Zorganizowaliśmy już 4 zloty cieszące się ogromną popularnością, a już niedługo organizujemy kolejną imprezę. III Śląski Zlot Brodaczy i Cyrulików, na którym mnóstwo fantastycznych ludzi będzie się doskonale bawić!. Po co to robimy? Nie jesteśmy tylko producentem kosmetyków. Od zawsze przyświeca nam idea łączenia brodaczy, tworzenia silnej społeczności i pokazywania ich z jak najlepszej strony!

 
 

 

Po dwóch latach działalności zapragnęliśmy mieć coś bardziej stałego. Miejsca, w którym będziemy mogli zdecydowanie częściej niż raz w roku, organizować spotkania nie tylko dla brodaczy, ale również dla wszystkich mężczyzn. Walcząc ze stereotypami i toksycznym męskim wizerunkiem, ale przede wszystkim świetnie się bawiąc i nawiązując nowe przyjaźnie.

 

Odnaleźliśmy fantastyczny lokal, z ponad 50-letnią piękną historią, niestety... Tutaj bajka się kończy. Wynajęty lokal okazał się w dużo gorszym stanie technicznym, niż myśleliśmy. Wystawiła nas jedna firma remontowa, potem kolejna... Koszta remontu zaczęły nieubłaganie rosnąć, a miesiące opłat czynszowych mijały. Jednak my nie poddaliśmy się i znaleźliśmy wspaniałych fachowców, z którymi robimy remont ręka w rękę. Dzięki temu jesteśmy obecni przy każdym etapie remontu, jednak nasz budżet już niemal się wyczerpał, a my wciąż musimy zainwestować w parę niezwykle ważnych rzeczy.

 

 

Do tej pory wszystkie zloty i inne nasze przedsięwzięcia finansowaliśmy ze swojej kieszeni. Tym razem niestety musimy się zwrócić do naszych Brodatych (i nie tylko) przyjaciół o pomoc.

 

Pomóżcie nam skończyć remont, a my obiecujemy, że stworzymy nie tylko najlepszy barbershop w okolicy, ale przede wszystkim cudowne miejsce spotkań, z comiesięcznymi fantastycznymi eventami dla mężczyzn, najlepszą kawą w mieście i niesamowitą atmosferą.

 
 

Na co zbieramy? Większa część remontu została już przez nas wykonana i opłacona, wszystkie instalacje wymienione, a ściany poburzone i postawione tak jak natura przykazała. Pozostały prace wykończeniowe, zakup części sprzętu i mebli zarówno dla wygody naszych klientów, jak i naszych barberów. Chcemy stworzyć przyjemne i wygodne warunki pracy, tak aby czuli się w salonie, jak w domu i tak też gościli wszystkich, którzy zawitają w nasze skromne progi.

 

Wielkie otwarcie planujemy już 28.09, to właśnie wtedy zaprosimy Was na imprezę, jednak nie będzie to wcale koniec naszej pracy. W październku będziemy otwierać kolejne stanowiska i specjalny kącik kawowy, dla entuzjastów najwyśmienitszych ziaren. W listopadzie zakończymy dopracowywanie salonu i z tej okazji zaprosimy Was wszystkich, nie tylko osoby które nas wspierały na imprezę z okazji Día de Muertos.

 
   

 

 
 

W zamian za Wasze wsparcie oferujemy Wam mnóstwo ciekawych nagród, które mogą być warte więcej niż za nie zapłacicie. Wspierając nas nic nie tracicie, a  możecie wiele zyskać. Zobaczcie sami co Was interesuje i wybierzcie swój próg wsparcia. Jako jedyni możecie otrzymać od nas olejek Burboneska i Rogue o pojemności barber size (aż 100 ml) lub stworzyć z nami olejek do brody o nowym zapachu! 

Bardziej szczegółowy opis wybranych nagród znajduje się na końcu tego działu.

A jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy, ale chcecie nas wspomóc  - wyślijcie informacje o akcji do jak największej ilości znajomych i całej rodziny, a następnie udostępnijcie ją gdzie tylko się da. Będziemy Wam za to ogromnie wdzięczni! Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w Cyrulicy - Na Koszutce!

 

Czyli Wasz pytania i nasze odpowiedzi.

P: Kiedy otrzymam nagrodę za wsparcie?

O: Nagrody fizyczne będziemy wysyłać w ciągu 3 miesięcy od zakończenia akcji (nasze kosmetyki oraz dobra cyfrowe wyślemy w ciagu 2 tygodni), natomiast wizyty będziemy umawiać w listopadzie i grudniu. Pamiętajcie jednak, że wizyty trzeba umawiać z wyprzedzeniem. Dołożymy wszelkich starań, aby były jak najszybsze i w dogodnym przez Was terminie!

P: Co jeśli zbierzecie więcej niż 20 tyś?

O: Po pierwsze, będziemy Wam bardzo wdzięczni. Następnie kupimy dla Was konsole, abyście czekając na wizytę mogli umilić sobie czas grą. Zresztą nasze drzwi będą zawsze otwarte, więc będziecie do nas mogli wpaść również bez umówionej wizyty.  A jeszcze większe nadwyżki przeznaczymy na atrakcje podczas naszych Zlotów Brodaczy i tematyczne imprezy w naszym barbershopie - co dokładnie? Ustalimy to z Wami na grupie Śląski Zlot Brodaczy.

P: Czy skoro to sklep Cyrulików to będziecie mieli nowości szybciej?

O: Tak, ale co jeszcze fajniejsze będziecie mogli na miejscu pomóc nam w wyborze nowych zapachów, ponieważ to właśnie barbershop Cyrulicy - Na Koszutce będzie pierwszym miejscem, w którym nasze nowe mikstury ujrzą światło dzienne.

 
 

 

 

Wszelkie pytanie prosimy kierować na: sklep@cyrulicy.pl

 

Zajrzyjcie też na naszego facebooka, gdzie znajdziecie naprawdę masę informacji:

https://www.facebook.com/brodacicyrulicy/

 

Na nasz instagram, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych zdjęć i zobaczycie postępy z remontu:

https://www.instagram.com/cyrulicy/

 

A o firmie dowiecie się więcej na naszej stronie: www.cyrulicy.pl

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.10.2019 22:10