Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

crossingborderst3

crossingborderst3

Tarnów, Polska

Cześć!
Jesteśmy przyjaciółmi, którzy razem tworzą grupę Crossing Borders.
Już 15 lipca wyruszymy w podróż swoich marzeń. Zamierzamy poznać 10 europejskich krajów przemierzając je nowiutkim, 34-letnim transporterem T3. Podczas podróży chcemy poznawać miejsca, których na próżno szukać przewodnikach, zależy nam spotykaniu lokalnej społeczności, zagłębianiu się w ich kulturę i tradycje, a przy okazji zachęcać ich do odwiedzenia naszego rodzinnego miasta Tarnowa , z którym jesteśmy mocno związani.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7806 PLN z 7500 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2018.

Crossing Borders - Przekraczamy granice

O projekcie

Siema!

 

Zamierzamy wyruszyć w najpiękniejszą i najciekawszą podróż w naszym życiu, przemierzając 10 krajów Europy starym Volkswagenem T3. Naszym celem jest odkrycie tego, co ciężko jest doświadczyć podróżując z biurami turystycznymi, mieszkając w hotelach lub apartamentach. 

 

Nasza historia zaczęła się niewinnie, od marzeń o starym samochodzie i podróżach. Po krótkim namyśle Kuba ze swoją dziewczyną Gabrysią zdecydowali się na zakup starego, 34-letniego Volkswagena T3. W ciągu kilku dni od tego dnia uświadomili sobie, że ich samochód marzeń nadaje się jedynie do kapitalnego remontu. Długie godziny w warsztacie, niekończące się wizyty u mechaników oraz trudy i wyzwania jakich dostarczył im bus tylko motywowały do dalszego działania. Chcieli zrealizować swój plan, możliwie jak najszybciej. Dlatego, gdy sytuacja zaczęła wychodzić na prostą, postanowili zaplanować wymarzoną podróż. 

 

Wtedy właśnie wystartowaliśmy z projektem Crossing Borders. Jesteśmy grupą przyjaciół, którą obecnie tworzą: Gabrysia, Mateusz, Maciek, Kuba i Kuba. Razem stanowimy idealnie zgraną ekipę, której przyświeca wspólny cel! 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowaliśmy trasę prowadzącą przez 10 krajów europejskich, którą chcemy pokonać w 43 dni. Nie zdziwi zapewne nikogo, że naszym celem jest dotarcie na Gibraltar, który stał się kultowym miejscem w tego typu wyprawach. 

 

 

Zaczynając podróż z rodzinnego Tarnowa odwiedzimy kolejno: Czechy, Austrię, Włochy, Francję, Hiszpanię, Gibraltar, a w drodze powrotnej jeszcze Portugalię, Belgię, Holandię i Niemcy. Zwieńczeniem całej przygody będzie spotkanie z naszymi przyjaciółmi w Amsterdamie, planujemy tam spędzić kilka dni podczas, których będziemy świętować zakończenie podróży. Jesteśmy głodni wrażeń, których mamy nadzieję doświadczyć przede wszystkim spaniem „na dziko”, ale także poprzez odwiedzanie większych i mniejszych miast, urokliwych wiosek oraz spacerowanie po pięknych plażach i górskich szlakach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze względu na ograniczenia studenckich funduszy do realizacji naszego projektu niezbędne jest Wasze wsparcie! Remont oraz dostosowanie samochodu do podróży pochłonęły w znacznej części nasze oszczędności. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czekają na Was nagrody! Chcemy nagrodzić każde Wasze wsparcie i mamy zamiar zrobić to jak najszybciej!  Wszystkie nagrody postaramy sie realizować do końca wyprawy (czyli do końca sierpnia 2018r.) w zależności od jej specyfikacji.

 

 

 

 

Jeśli chcecie nasz bliżej poznać, oto my:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy Was do śledzenia naszych przygotowań do podróży na naszym Facebooku'u i  Instagram'ie.

 

 

Byliśmy w:

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.06.2018 10:10