Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Truszkowska

Anna Truszkowska

Ostrołęka, Polska

Urodziłam się w 1978r. w Ostrołęce. Studiowałam na UŁ finanse i bankowość. W 2015 r. wydałam książkę " Coś o rzeczy względnie pozytywnej" w Towarzystwie Przyjaciół Ostrołęki., gdzie sfinansowano moje wydanie. Jest to zbiór poezji i opowiadanie. W marcu 2017r. dostałam wyróżnienie w konkursie " książka warta wydania" organizowanym przez Wydawnictwo Poligraf.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

697 PLN z 7000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017.

Czy to bajka czy to sen...

O projekcie

Chciałabym pozyskać środki na wydanie książki. Do tej pory w 2015 r. wydałam jedną książkę w Towarzystwie Przyjaciół Ostrołęki "Coś o rzeczy względnie pozytywnej".  Dzieło zawierało kilkadziesiąt wierszy i jedno opowiadanie. Było to wydanie lokalne. W ciągu dłuższego czasu powstało jeszcze kilka utworów. Chciałabym to wszystko wydać w jednej pozycji książkowej w poważniejszym wydawnictwie. Dzieło, które chciałabym wydać wysłałam niedawno na konkurs do wydawnictwa w którym chcę wydać. Dostałam wyróżnienie w postaci reklamy wydanej książki.

Środki przeznaczę na wszystkie prace potrzebne do wydania książki i umieszczenie jej na rynku księgarskim (skład, łamanie, podwójną korektę, indywidualny projekt okładki, druk i oprawę) oraz dodatkowo redakcję tekstu. Chciałabym wydać 500 sztuk egzemplarzy.

Dodatkowe środki zebrane w czasie kampani przeznaczę na twardą okładkę, kolorowe zdjęcia, większy nakład.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017 17:05