Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sen Studio

Sen Studio

Chorzów

Sen Studio to miejsce, gdzie znajdziesz przedmioty z reprodukcjami autorskich, ręcznie malowanych ilustracji Dagmary Sen: plakaty, kartki, zaproszenia ślubne, notesy, książki i wszystko, co kreatywne.
Projekty Sen Studio cieszą ludzi w Polsce i zagranicą (m.in. we Francji, Kanadzie i Indiach), a to z kolei bardzo cieszy autorkę.

Uwielbiam sprawiać, że Wasze mieszkania, śluby i biznesy mają piękną, oryginalną oprawę graficzną! Wierzę, że piękne przedmioty posiadają moc tworzenia dobrej atmosfery oraz poprawiania nastroju.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4915 PLN z 27000 PLN

62 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

18%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2018.

COŚ MAGICZNEGO - książka dla dzieci

Koniec kampanii. DZIĘKUJĘ.

Dodano 11.02.2018, godz. 11:35

Właśnie zakończyła się kampania crowdfundingowa. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy ją wsparli. 

Wasze zaufanie i wszystkie wiadomości wiele dla mnie znaczą. I chociaż w kampanii nie zebraliśmy całej sumy potrzebnej, by wydać książkę, wydarzyło się wiele wspaniałych rzeczy. O Sen Studio i "Czymś magicznym" dowiedziało się szersze grono osób, poznałam wspaniałych ludzi oraz dowiedziałam się, jak działa crowdfunding od środka. Warto było tego doświadczyć, a teraz czas na kolejny krok.

 

Dziękuję też ambasadorkom kampanii oraz firmom Ekohellux, Gallus i Granna za wsparcie i wiarę w ten projekt. Jesteście super!

 

Co dalej? 

Na pewno wkrótce usłyszycie o "Czymś magicznym"! Jeśli chcecie być na bieżąco, zapiszcie się na newsletter na stronie www.cosmagicznego.pl

Dziękuję i ślę trochę magii każdemu z Was!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2018 22:10