Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sen Studio

Sen Studio

Chorzów

Sen Studio to miejsce, gdzie znajdziesz przedmioty z reprodukcjami autorskich, ręcznie malowanych ilustracji Dagmary Sen: plakaty, kartki, zaproszenia ślubne, notesy, książki i wszystko, co kreatywne.
Projekty Sen Studio cieszą ludzi w Polsce i zagranicą (m.in. we Francji, Kanadzie i Indiach), a to z kolei bardzo cieszy autorkę.

Uwielbiam sprawiać, że Wasze mieszkania, śluby i biznesy mają piękną, oryginalną oprawę graficzną! Wierzę, że piękne przedmioty posiadają moc tworzenia dobrej atmosfery oraz poprawiania nastroju.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4915 PLN z 27000 PLN

62 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

18%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2018.

COŚ MAGICZNEGO - książka dla dzieci

O projekcie

"Coś magicznego" to piękna, inspirująca książka dla dzieci. Bo historie dla dzieci, nawet jeśli traktują o ważnych sprawach, mogą być opowiedziane lekko i zabawnie. To mądra opowieść o tym, jak odnaleźć własną wyjątkowość. Każdy przecież jest wyjątkowy, choć często oznacza to coś zupełnie innego niż sobie wyobrażamy.

Potrzebuję Twojej pomocy, żeby wydać książkę, a w zamian przygotowałam wspaniałe nagrody.

Podarujmy dzieciom trochę magii.

Dołączysz?

  

 

Jaśminka szuka swojej magicznej mocy. Nie wie, jak moc wygląda, ale ma nawet pomysł, jak ją złapie, kiedy już na nią trafi. W szukaniu pomaga jej ciągle naburmuszony Flaming, na którego dziewczynka wpada zupełnie przypadkiem, wypatrując mocy wśród chmur. Flaming, nie wiadomo dlaczego, wszędzie nosi ze sobą kiwi – i to jest przynajmniej tak samo tajemnicze, jak to, gdzie kryje się magiczna moc Jaśminki.

 

 

Po prostu musiałam napisać tą książkę! Na początku pojawił się w mojej głowie Flaming z kiwi pod pachą - troszkę absurdalny obraz, nawet jak na moją miłość do dziwnych rzeczy. Zaraz potem okazało się jednak, że na Flaminga w opowieści czeka rezolutna dziewczynka i wszystko zaczęło się układać.

 

Kiedy byłam mała, dużo czytałam. Pamiętam, że każda wyprawa do bilioteki z mamą i siostrą kończyła się tym, że każda z nas przynosiła dziesięć nowych książek do czytania, a potem jeszcze z siostrą podbierałyśmy sobie te najciekawsze. Uwielbiałam książki, w których świat zatapiałam się tak bardzo, że czytanie ostatnich kilku stron przeciągałam w nieskończoność, nie chcąc, by historia się skończyła i by z bohaterami trzeba było się pożegnać. 

Zresztą, cały czas uwielbiam czytać i wydaje mi się, że to właśnie dzięki wspaniałym książkom z dzieciństwa. Było tylko kwestią czasu, kiedy napiszę swoją opowieść dla dzieci.

A teraz potrzebuję Twojej pomocy, by ją wydać.

 

Jestem ilustratorką, tworzę grafikę i piszę teksty. Ale z wykształcenia jestem również psychologiem. Wiem, że to, jak w przyszłości dzieci będą postrzegać zarówno same siebie, jak i otaczający je świat, w dużej mierze zależy od tego, na ile polubią siebie i świat w ogóle już w dzieciństwie. Uważam, że historie dla dzieci, nawet jeśli traktują o ważnych sprawach, mogą być opowiedziane lekko i zabawnie. I właśnie tak napisałam "Coś magicznego".

To opowieść o tym, jak znaleźć własną wyjątkowość, jak zacząć zwracać uwagę na to, co ważne. Jestem pewna, że historia Jaśminki i Flaminga pomoże dzieciom budować poczucie właśnej wartości, ale też dostrzegać emocje swoje i innych. 

 

 

Dlaczego warto wesprzeć wydanie książki "Coś magicznego"?

 

- Bo to mądra opowieść, traktująca o ważnych sprawach, ale w zabawny i lekki sposób.

- Bo historia Jaśminki i Flaminga jest pełna emocji i wzruszeń, skłania do refleksji, ale też powoduje chichotanie pod nosem.

- Bo książka nadaje się dla młodszych dzieci, którym przeczytasz opowieść, a one na długo zatopią się w oglądaniu zajmujących ilustracji; ale i dla starszych - które same będą mogły czytać książeczkę (tekstu jest sporo!).

- Bo Twoje dziecko oraz dzieci w Twoim otoczeniu zasługują na to, by ich dzieciństwo było pełne magii - możesz im ją podarować.

- Bo opowieść i ilustracje spodobają się nie tylko maluchom, ale i Tobie :)

- Bo Flaming potrzebuje powodu, by wypuścić spod skrzydła kiwi i zacząć bić nam brawo! ;)

- No i możesz mieć swój wkład w powstanie wspaniałego, kolorowego projektu! (Twoje imię i nazwisko, pseudonim albo nazwa firmy pojawi się tu i tam :))

 

 

Nazywam się Dagmara Sen. Jestem ilustratorką, pisarką, grafikiem i psychologiem. Maluję botaniczne wzory, tworzę zaproszenia ślubne, ozdabiam wnętrza, torty i listy zakupów. Lubię podróże, czasem staję na podium konkursów literackich, zbieram czterolistne koniczyny, a wieczorami chętnie patrzę, jak muffiny rosną w piekarniku. Uwielbiam słyszeć, że dzięki moim ilustracjom albo słowom czyjeś mieszkanie, ślub czy wieczór są piękniejsze. Znajdziesz mnie w Sen Studio.

 

"Coś magicznego" ma być książką bogato ilustrowaną, wydaną na dobrej jakości papierze, w twardej oprawie. Chciałabym, by była piękna - by dzieci naprawdę ją lubiły i często po nią sięgały. Głównie dlatego wydaję książkę sama - żeby wszystko było takie, jak to wymyśliłam i bym nie musiała iść na kompromisy.

Na wydanie 1000 sztuk książek potrzebuję 27 000 zł. Są to koszty wydania książek, koszty wysyłki i prowizje portalu crowdfundingowego.

Jeśli uda nam się zebrać więcej pieniążków, dodatkową kwotę przeznaczę na wydanie większej ilości egzemplarzy książki. 

 


Wydanie "Czegoś magicznego" wspierają wspaniałe ambasadorki:

 

Edyta Zając - psycholog, trener, autorka bloga www.edytazajac.pl oraz książek "30 dni do zmian" i "30 dni do zmian w związku", a także mama trójki wspaniałych maluchów. Motywuje i inspiruje mnie na co dzień!

 

Marta Jastrzębska - nauczycielka, wychowawca i logopeda. Cudowna, pozytywna dziewczyna, która uwielbia dzieci (z wzajemnością!).

 

Diana Wiśniowska-Krawczyk - marketingowiec i PR-owiec, mama ślicznej Mii. Bliskie jej są dziecięce tematy, jest doradcą w kwestii noszenia dzieci w chustach i nosidłach.

 

Agnieszka Sochar - psycholog, trener, autorka książki "Życie jest teraz" oraz mama dwójki dzieci. Jej optymizm i uśmiech są zaraźliwe!

 

Przyłącz się i Ty!

 

Wybierz nagrodę, wesprzyj projekt i powiedz o nim znajomym!

Każda pomoc w wydaniu "Czegoś magicznego" jest cenna. 

Razem podarujmy dzieciom odrobinę magii.

 

 

 

*Dokładny opis nagród w kolumnie po prawej stronie 

1. 1 zł lub więcej

WSPARCIE BEZ NAGRODY

2. 5 zł lub więcej

PODZIĘKOWANIE 

3. 10 zł lub więcej

PODZIĘKOWANIE II

4. 20 zł lub więcej

PODZIĘKOWANIE II + PLAKAT

5. 40 zł lub więcej

DAWKA MAGII

6. 65 zł lub więcej

"COŚ MAGICZNEGO" z dodatkową dawką magii

 7. 70 zł lub więcej

PAKIET BOTANICZNY

 

8. 110 zł lub więcej

PAKIET DLA MAŁEGO I DUŻEGO CZYTELNIKA

9. 120 zł lub więcej
PAKIET Z OBRAZKAMI

10. 130 zł lub więcej

PAKIET RODZINNY

 

11. 170 zł lub więcej

PAKIET POMAGAM

12. 210 zł lub więcej

PAKIET BEZ PRĄDU

 

13. 220 zł lub więcej

PAKIET MIŁOŚNIKA DOBREJ ILUSTRACJI

14. 230 zł lub więcej

PAKIET TAKI ŁADNY BIZNES

15. 500 zł lub więcej

PAKIET HONOROWEGO WSPIERACZA

16. 960 zł lub więcej

PAKIET PIĘKNIE ZAPRASZAM
17. 1000 zł lub więcej

PARTNERSKI PAKIET MAGICZNY - zostajesz Partnerem "Czegoś Magicznego"

18. 3000 zł lub więcej

PARTNERSKI PAKIET ABSOLUTNIE MAGICZNY - zostajesz Partnerem Głównym "Czegoś Magicznego"

 

 

Gry planszowe od firmy GRANNA w limitowanych nagrodach za 70, 130 i 210 zł!


 

 

                


DO WSPARCIA KAMPANII ZACHĘCAJĄ M.IN.:


1. Kiedy książka zostanie wydana?

Książkę planujemy skierować do druku w marcu 2018. W zależności od pracy drukarni, druk potrwa kilka tygodni. Przewidujemy zatem wysyłkę nagród w kwietniu 2018.

Jeśli terminy uległyby zmianie z przyczyn niezależnych ode mnie, będę o wszystkim na bieżąco informować. Dołożę jednak wszelkich starań, by książka została wydana wiosną 2018.

  

2. Mam pomysł na wsparcie akcji /promocję "Czegoś magicznego". Jak mogę to zrobić?
Wspierasz "Coś magicznego"?

Chcesz wystąpić w filmiku promocyjnym? 

Chcesz napisać o tej akcji? 

Napisz do mnie: mail.sen.studio@gmail.com - porozmawiamy.

 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować albo masz swój pomysł na wsparcie akcji, pisz śmiało: mail.sen.studio@gmail.com

 

Możesz też zapisać się na newsletter Sen Studio, już teraz odebrać kolorowy plakat i być zawsze na bieżąco z informacjami o książce: www.CosMagicznego.pl

 

 

ZOBACZ KILKA INNYCH REALIZACJI SEN STUDIO I POZNAJ MNIEJ LEPIEJ:


 

Media o Twoim projekcie:

Dagmara Sen tworzy „Coś magicznego”! Zobacz koniecznie

katarzynagrzebyk.pl | 2018-01-10

Ile razy chcieliście zrobić coś pięknego, wyjątkowego, coś magicznego? Dagmara Sen, pisarka i ilustratorka właśnie robi to:-) Dlatego zaprosiłam ją do wywiadu, aby opowiedziała o swojej twórczości. Dowiecie się z niego m.in., dlaczego jej powstająca książka pt. „Coś magicznego” to projekt wyjątkowy

„COŚ MAGICZNEGO”

evelinebison.pl | 2018-01-08

Chcielibyście poznać Jaśminkę i Flaminga? Może jesteś mamą lub tatą i szukasz wartościowej literatury dla Twoich pociech? A może po prostu lubisz pomagać innym i wspierać ich w dążeniu do zrealizowania celów? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że ten post jest dla Ciebie!

COŚ MAGICZNEGO

evelinebison.pl | 2018-01-07

Chcielibyście poznać Jaśminkę i Flaminga? Może jesteś mamą lub tatą i szukasz wartościowej literatury dla Twoich pociech? A może po prostu lubisz pomagać innym i wspierać ich w dążeniu do zrealizowania celów? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że ten post jest dla Ciebie!

COŚ MAGICZNEGO

www.decobloog.com | 2017-12-30

Powstaje piękna, inspirująca książka dla dzieci. Książka zaskakująca i świeża. Bo historie dla dzieci, nawet jeśli traktują o ważnych sprawach, mogą być opowiedziane lekko i zabawnie. To mądra opowieść o tym, jak odnaleźć własną wyjątkowość. Każdy przecież jest wyjątkowy...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2018 22:10