Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sen Studio

Sen Studio

Chorzów

Sen Studio to miejsce, gdzie znajdziesz przedmioty z reprodukcjami autorskich, ręcznie malowanych ilustracji Dagmary Sen: plakaty, kartki, zaproszenia ślubne, notesy, książki i wszystko, co kreatywne.
Projekty Sen Studio cieszą ludzi w Polsce i zagranicą (m.in. we Francji, Kanadzie i Indiach), a to z kolei bardzo cieszy autorkę.

Uwielbiam sprawiać, że Wasze mieszkania, śluby i biznesy mają piękną, oryginalną oprawę graficzną! Wierzę, że piękne przedmioty posiadają moc tworzenia dobrej atmosfery oraz poprawiania nastroju.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4915 PLN z 27000 PLN

62 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

18%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2018.

COŚ MAGICZNEGO - książka dla dzieci

Mamy 10%!

Dodano 30.12.2017, godz. 14:04

Razem zebraliśmy już 10% potrzebnej kwoty! 

Partnerem projektu została firma EkoHellux, która w swojej ofercie ma m.in. ekologiczne torby papierowe i materiałowe.
Jeśli również chcesz zobaczyć swoje logo wśród Parnerów magicznej książki - wybierz nagrodę i wesprzyj "Coś magicznego"!


* Jeśli zastanawiałeś/aś się nad wsparciem projektu w dowolny sposób (na blogu, jako partner albo po prostu, jak tylko Ci odpowiada), nie zwlekaj proszę. Być może Twoja pomoc uaktywni innych i to właśnie ten mały gest sprawi, że razem nam się uda.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2018 22:10