Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zuzanna Chomutowska

Zuzanna Chomutowska

Wasilków

Napisz wiadomość do Projektodawcy

112 PLN z 32000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2013.

Serial BRF - odcinek pierwszy

O projekcie

Nasz projekt to serial fantastyczny. Dokładnie pierwszy odcinek serii, ok. 40 minutowy.
Akcja zaczyna się, gdy alternatywny świat próbuje opanować niejaki Cień. Jest to postać, której twarzy nigdy nikt nie widział. Żadne próby jego zgładzenia nie doszły do skutku. Postanowił zniszczyć planetę lub przejąć nad nią panowanie. Jak się też wkrótce okazało - to wcielenie samego szatana! Kto podejmie się walki z nim i w jaki sposób? Nie zamierzamy powielać pomysłów. Nasi bohaterowie są zupełnie zakręceni. Bo nie z tej ziemi! Dodatkowo nikt z nich nie jest białą lub czarną postacią. Każdy ma swoje wady i zalety. 
Jeśli lubisz anachronizm to serial akurat dla ciebie! Ten świat to mieszanka cudów. Miecze obok karabinów maszynowych? Nic trudnego! Starożytność z elementami arystokratycznego ubioru? Jak najbardziej! Nawet dinozaur na smyczy, by się znalazł. Do tego ciekawe ujęcia, niesamowite wydarzenia i dużo zabawy. Wszystko dla was, do oglądania za darmo w Internecie i to z jak najmniejszą dawką efektów komputerowych!

Dlaczego tak dużo? 19% i 8% idą na podatki nie zaś bezpośrednio na odcinek. Pozostałe pieniądze to kwestia kostiumów, rekwizytów, a także sprzętu, lepszego niż ten, na którym pracowaliśmy do tej pory. Zamierzamy również przygotować dla was kilka niespodzianek, a także podejmiemy się wybudowania jednej sceny. To wcale nie jest tak dużo jak się wydaje. Nie ma nic za darmo. Pracujemy z ludźmi z pasją. Nie takimi, którym zależy tylko na forsie. Chcemy też, aby efekt był zadawalający. Czy wiesz, że 50 tysięczne miasto dając nam po złotówce pozwoliłoby na nagranie aż 2 odcinków bez podatku? Jeśli zbierzemy więcej niż nam potrzeba to zostawimy pozostałą kwotę na kolejne odcinki. Z tego nic nie zarobię! Nawet jeśli jakimś cudem uda się nam zdobyć jakieś dodatkowe pieniądze po zmontowaniu i udostępnieniu odcinka oddamy je np. na cele charytatywne.

Dlaczego tylko jeden odcinek? Bo nie wiemy, czy to się spodoba. Mamy pomysł, chcemy go zrealizować dzięki waszej pomocy, ale zebranie kwoty na cały serial za raz jak również nagranie go to sztuka niesamowicie trudna jak dla amatorów. Co prawda wzorujemy się na sukcesie JournalQuest, które podbiło youtube wiemy, że jak na polskie możliwości jeden odcinek to już dużo. W dodatku 40 minutowy i nie komedia romantyczna ;) Jeśli się spodoba? Będzie dalsza część. Jeśli nie? Trudno.

UWAGA! Nie zwracamy wpłat jeśli komuś nie spodoba się efekt końcowy. Nie odpowiadamy za wasze liczne gusta, postaramy się jak możemy – to wam obiecujemy. Potrzebujemy około roku od zebrania kwoty, aby wszystko dopracować. Może być szybciej, ale nie chcemy was zawieść nie zdążając na czas.

Aktorzy główni w odcinku pierwszym:

 

Jak widać dysponujemy ludźmi z różnych grup wiekowych. Nie sa tu wszyscy, którzy pojawia się w odcinku - chcemy wam zostawić element zaskoczenia :)

Tutaj można znaleźć stary zlepek moich twarzy z różnych projektów - zdjęciowych i filmowych. Z roku na rok staramy się używać lepszych materiałów i sprzętu. 

Tereny, na których będziemy nagrywać sa zarówno ciekawe latem 

jak i w zimę

Dodatkowo wysyłam też rysunek z ksiażki, na której podstawie pisany był scenariusz

Używamy prostych i ciekawych efektów. Prezentuję tu nasze tricki jak blizny i krew 

czy efekt mrozu na twarzy

i niespodzianka - nasz efekt choroby, która pojawi się w serialu

Więcej będzie pojawiać się na http://brf-series.tumblr.com

Projekty inne filmowe dostępne na tej stronie właściwie były już zrealizowane, a jedynie zazwyczaj zbierały pieniądze na montaż i udźwiękowienie. My zaczynamy od podstaw - od kupna sprzętu przede wszystkim, z racji, że nie możemy pokazać na co nas stać bez niego. Nawet garncarz potrzebuje gliny żeby ulepić garnek :) same umiejętności nie wystarczą. Nasze wcześniejsze projekty kręcone były stara i kiepska kamera dlatego też nie umieszczamy ich na stronie! Drugim powodem jest niechęć do upublicznienia plików przez starsza część ekipy, która już z nami nie współpracuje w tym roku...

Potrzebujemy wsparcia. Wszystko dla nas się liczy – i to czy wpłacisz jakąś kwotę i to, że powiadomisz swoich znajomych o naszym projekcie

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2013 18:06