Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konto usunięte

Konto usunięte

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1546 PLN z 15000 PLN

21 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2016.

Młodzi akrobaci walczą, by godnie reprezentować Polskę

Dodano: 29.01.2016, 23:11
Maria Piechniczek
Maria Piechniczek
Panie Rafale, a nie jest czasem tak, że nawet ci dobrzy spadają na moment z podium? Jeżeli reprezentanci Polski na mistrzostwach Europy jakiejkolwiek dyscypliny zajmują, strzelam, 10 miejsce, to oznacza to, że Polska nie może ich posłać na inne rozgrywki na szczeblu światowym, bo zajęte przez nich miejsce dobitnie sugeruje, że są KIEPSCY? A może jak ktoś nie zda prawa jazdy za pierwszym, to znaczy, że do końca życia będzie fatalnym kierowcą, albo lepiej, nie powinien nim być, BO MU NIE WYSZŁO...? Sugestia, że młodzi ambitni z tego projektu to kłamczuchy, to, krótko - ładna przesada (podejrzewam, że sami wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi, jeśli siedzą "w biznesie" od ładnych paru lat). Zwłaszcza, że nikt sam sobie nie zaprzecza - bo po co? :)
Pani Bogusławo, dofinansowanie dla Kingi to spore osiągnięcie! Należy jednak pamiętać, że bez Łukasza nie ma Kingi (no i oczywiście odwrotnie też).
Ogółem mówiąc, tacy ludzie potrzebują pomocy, żeby mogli dokonać pewnie jednej z najważniejszych rzeczy w ich życiu - warto pomóc! Zachęcam wszystkich! Już bez hejtów i ukrytych nieżyczliwości... :)
Dodano: 22.01.2016, 11:25
Konto usunięte
Konto usunięte
Witam wszystkich zainteresowanych Naszym projektem. W związku z poniższymi komentarzami chciałbym przedstawić kilka faktów:
1. Informacja o sfinansowaniu większości kosztów dla Kingi przez UM Chorzów otrzymaliśmy w momencie, kiedy film do projektu był już zmontowany. Bardzo cieszymy się z tak dużego wsparcia, niestety obejmuje ono tylko Kingę, która do realizacji swojego marzenia potrzebuje również obecności na zawodach partnera i trenera.
2. Niezależnie od dofinansowania dla Kingi musimy jeszcze ponieść następujące koszty:
- Koszt przelotu 2 osób (Łukasz i trener) = 7 200 zł
- Koszt zakwaterowania 2 osób w hotelu rekomendowanym przez FIG w formacie B&B - ze śniadaniami 780 euro (ok 3 510 zł)
- Koszt wyżywienia 3 osób (obiady i kolacje) = 828 euro (Kinga sfinansowane ma tylko śniadania) (ok 3 726 zł)
- Koszt wizy i ubezpieczenia to ok 300 zł x 2 os = 600 zł
- Koszt startowego za Łukasza to 150 CHF, czyli ok 600 zł
RAZEM w zależności od kursu euro pozostała po odliczeniu dotacji z UM Chorzów kwota jaka jest niezbędna do sfinansowania wyjazdu naszego zespołu to ok 15 636 zł
3. Nam jako zawodnikom nie jest łatwo prosić o pomoc. Jednak wyjazd do Chin jest przedsięwzięciem, które przewyższyło nasze możliwości finansowe. Przykra jest sytuacja, że zarzuca nam się oszustwo.
Nadal szczerze liczymy na Państwa wsparcie! Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zapraszam także na stronę zawodów: http://www.fig-gymnastics.com/site/competition/view?Discipline=10&dateBegin=22%2F01%2F2016&dateEnd=22%2F04%2F2016&id=13337
Dodano: 22.01.2016, 9:12
Bogusława Śrutwa
Bogusława Śrutwa
Witam
Jestem prezesem klubu Dosir Sokolnia Chorzów i z dużą przyjemnością informuję ,iż w nasza zawodniczka Kinga Lewicka przedstawiona w tym projekcie dzięki dotacji Miasta Chorzów ma już opłacony swój przelot, zakwaterowanie i startowe oraz koszty wizy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni ,że Miasto Chorzów tak dba o swoich sportowców i pomaga im realizować swoje marzenia.
Dodano: 22.01.2016, 0:06
Manfred Barton
Manfred Barton
Panie Rafale, dlaczego Pan sugeruje tutaj kłamstwo tych młodych ludzi. Czy sportowcy którzy wcześniej zajmowali niższe pozycje? Według Pana rozumowania tylko sportowcy od urodzenia są na 1 miejscach? Małysz, Radwańska, Lewandowski zaraz od urodzenia byli mistrzami? Nie zajmowali nigdy wcześniej niższych miejsc w rankingach? Jak można pisać coś takiego , że ci młodzi są kłamcami? Kim był by sportowiec bez ambicji zajęcia 1 miejsca w mistrzostwach świata? Czy według Pana na mistrzostwach świata wypada wystąpić w starych strojach ,aby czuć dyskomfort w czasie występów? Czy w Pana rozumowaniu mieści się coś takiego , że młodzi ludzie rosną ?Gdyby słuchać Pana wypowiedzi , to po co nasi szczypiorniści walczą teraz na boisku? Nikt im nie dawał szans a jednak pokazali co potrafią. Po co wysyłamy skoczków na turniej Pucharu Świata, czy czterech skoczni? Po co nasi sportowcy biorą udział a Rajdzie Dacar? Raczej za nim zacznie Pan cokolwiek pisać o kimś , proszę przemyśleć swoją postawę. Trolowanie i zazdrość, widać Pana jest główną cechą. Mnie osobiście cieszy , że ci młodzi ludzie są ambitni i chcą coś w swojej pasji osiągnąć. Cieszy to, że w przeciwieństwie do Pana mają szczytny cel. Ten portal polega na tym , że kto chce ten pomaga. Ale przede wszystkim zasadą użytkowników w tym portalu jest , nie oczerniać,trolować projektów! Zamiast zazdrościć tym młodym ludziom, zrób Pan coś pożytecznego dla siebie. Tylko aby coś zrobić dla siebie musiał by Pan posiadać choć odrobiny ambicji, aspiracji tak jak ci młodzi ludzie. Tym młodym życzę aby nazbierali wymaganą kwotę i mogło się spełnić ich marzenie
Dodano: 21.01.2016, 23:05
rafal.kalonowski88
rafal.kalonowski88
Chciałbym zauważyć fakt iż "Dlatego celem tego projektu jest zbiórka funduszy, które pozwolą nam opłacić bilety lotnicze, zakwaterowanie czy transport na miejscu, a także startowe czy KOSTIUMY." Gdzie na zdjęciach prezentujecie sie w 4 różnych kompletach. A kolejnym faktem godnym przemyślenia jest chyba nadmierne stwierdzenie iż "Chcemy stać dumnie na podium i słuchać Mazurka Dąbrowskiego " skoro jak sami piszecie troszke dalej "8 miejsce na mistrzostwach Europy Riesa 2015." Jak chcecie walczyc o pozycje medalowe na Mistrzostwach Świata skoro na Mistrzostwach Europy zajmujecie jedyne 8 miejsce, fakt ten jest dla mnie kompletnie nie zrozumiały i niedorzeczny... Życze wam powodzenia i szczescia ale uważam że zaprzeczanie samemu sobie kilka zdań dalej jest głupotą, jeżeli kłamać i oszukiwać ludzi to tak żeby to miało ręce i nogi :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2016 21:09