Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maj Film Produkcja Filmowa

Maj Film Produkcja Filmowa

Gdynia

Maj Film to mały dom produkcyjny z wielkimi ambicjami. Realizujemy projekty dokumentalne i fabularne a w każdą produkcję wkładamy 110% serca i zaangażowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24669 PLN z 18000 PLN

150 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

137%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015.

Cheerleaderki

O projekcie

Oczekiwanie w napięciu. Za drzwiami słychać odgłosy nadjeżdżających wózków i radosne, dziecięce głosy.

Jest 14. grudnia 2013. Tego dnia po raz pierwszy dochodzi do spotkania pięciu dziewczynek. Właśnie się poznały. 

Ambitna Martynka, gadatliwa "Duża" Zuzia, ciekawa świata "Mała" Zuzia, nieco poważna Ania i Wiktoria “Wiewióra”.

Dziewczynki wjeżdżają na salę,  a tam czeka już na nie trenerka – Monika, kapitan grupy tanecznej Cheerleaders FLEX Sopot. Po raz pierwszy w życiu przyjdzie jej - wysportowanej, w pełni sprawnej i pięknej dziewczynie - pracować z ludźmi fizycznie ograniczonymi jednak nie mniej ambitnymi niż ona sama.

Tak właśnie rozpoczyna się nasz pełen humoru i ciepła Film pokazujący zmagania dziewczynek, które wierzą, że pewnego dnia uda im się wystąpić podczas prawdziwego meczu...

Ekipa filmowa towarzyszy wspaniałej piątce i ich trenerce w tej niesamowitej, pełnej niespodzianek drodze przez ponad rok, aby sprawdzić czy uda im się zreaizować postawiony cel. 

 

 

Sławomir Witek - scenariusz, reżyseria, autor zdjęć

Absolwent historii na UG oraz Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Pracuje jako operator obrazu i reżyser krótkometrażowych filmów fabularnych i dokumentalnych. Autor zdjęć do „Oleny” Elżbiety Benkowskiej i „Matki” Łukasza Ostalskiego, reżyser i scenarzysta filmów „Prawdziwy miód” I "Siedmiu mężczyzn w różnym wieku".

     
 

Piotr Pastuszak - realizacja dźwięku, udźwiękowienie

Realizator dźwięku filmowego i telewizyjnego. Pracował przy filmach pełnometrażowych: "Milion Dolarów", "Hel", "Swing"; serialach: "Siostry", "Ratownicy", "Ludzkie Sprawy" oraz przy filmach dokumentalnych: "SM", "Optimista", "Totart czyli odzyskiwanie rozumu", "Arena", "Życie Motyla", "Ostatni Sezon", "Dada von Bzdulow"," Johannes Hevelius Dantiscanus", "Była w moim życia solidarność".     

     
 

Irena Siedlar – montaż

Absolwentka montażu PWSFTviT w Łodzi i Uniwersytetu Gdańskiego, członkini Polskiego Stowarzyszenia Montażystów (PSM). Jest twórcą filmów dokumentalnych, fabularnych, reportaży, programów, widowisk i spektakli tv, etiud filmowych, reklam, teledysków. Jest związana z Gdyńską Szkołą Filmową oraz Wyższą Szkołą Ateneum w Gdańsku.    

     
 

Ilona Bidzan - kierownik produkcji

Absolwentka Organizacji Sztuki Filmowej łódzkiej PWSFTViT. Pracuje jako kierownik produkcji głównie filmów dokumentalnych (m.in. cyklu filmów dokumentalnych realizowanych dla Instytutu Muzyki i Tańca, pełnometrażu "Kilka pytań o słyszenie świata"), etiud polskich i izraelskich. Pracuje również przy pisaniu scenariuszy filmów szkoleniowych oraz jako psycholog.      

     
 

Jakub Maj – producent

Absolwent Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej łódzkiej PWSFTViT oraz Wydziału Zarzadzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Oprócz szeroko pojętych projektów komercyjnych realizuje również filmy artystyczne, zarówno fabularne jak i dokumentalne.    

     

Do tej pory udało nam się zrealizować cały materiał zdjęciowy. Film jest obecnie w fazie montażu. Brakuje nam jeszcze funduszy na ukończenie postprodukcji obrazu i dźwięku czyli konkretnie:

  • korekcję barwną,
  • udźwiękowienie,
  • muzykę,
  • przygotowanie kopii wzorcowej. 

 

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was bardzo atrakcyjne nagrody:

  • płyty DVD z Filmem, również w wersji DELUXE (z dodatkowymi scenami które zostały odrzucone na etapie montażu),

  • zaproszenia na uroczysty pokaz prapremierowy, podczas którego poznacie Twórców i Bohaterów Filmu,

  • oraz inne.

 

O Sekcji Cheerleaders na wózkach oraz naszym Filmie wspominano w:

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszego projektu filmowego, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy wszzystkich odpowiedzi J 

Zapraszamy na nasz oficjalny FANPAGE i WWW.

 

Media o Twoim projekcie:

Powstaje film o cheerleaderkach na wózkach. Do zakończenia produkcji brakuje kilku tysięcy złotych

wiadomosci.onet.pl | 2015-05-28

Grupa trójmiejskich filmowców kończy prace nad średniometrażowym dokumentem o grupie Cheerleaders Trefl Pomorze, czyli pierwszej w Polsce grupie cheerleaderek na wózkach. Projekt filmowy realizowany jest dzięki crowdfundingowi. By go ukończyć, do końca maja zebrać trzeba 3,5 tysiąca złotych.

Wyłowione z sieci - 25 maja

www.wysokieobcasy.pl | 2015-05-25

Jak wybrać datę swojej śmierci? U Sandy Bem w wieku 65 lat zdiagnozowano alzheimera. Niedługo później zakomunikowała ona bliskim, że zamierza odebrać sobie życie w chwili, gdy przestanie być sobą

Powstaje film o małych cheerleaderkach na wózkach inwalidzkich. "Po prostu spełniają swoje marzenia"

kultura.gazeta.pl | 2015-05-15

Czy to możliwe, aby pięć dziewczynek, na co dzień poruszających się na wózkach inwalidzkich, w kilka miesięcy stało się cheerleaderkami wymachującymi pomponami i tańczącymi dla publiczności podczas prawdziwych meczów sportowych? Możliwe. Ich historię opowiada film dokumentalny "Cheerleaderki" realizowany od 2013 roku przez ekipę filmową z Trójmiasta. Zaledwie kilka tysięcy złotych potrzeba, aby tę niezwykłą opowieść ukończyć.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2015 18:06