Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

City Bum Bum School Of West African Percussion & Dance

City Bum Bum School Of West African Percussion & Dance

Łódź

Powstała w 2003 r. pierwsza polska szkoły gry na bębnach afrykańskich, a zarazem zespół wykonujący tradycyjną muzykę Afryki Zachodniej z elementami jazzu i world music.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18580 PLN z 17000 PLN

204 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.06.2016.

CBB ENSEMBLE - DEBIUTANCKI ALBUM / DEBUT ALBUM

RSS

DZIĘKUJEMY!!! Dodano 08.07.2016, godz. 12:07

Kochani!
Pomału łapiemy oddech, aby krzyknąć razem z Wami wszystkimi: “Udało się!!!!”
Dziękujemy z całego serca za to, że zechcieliście udzielić nam swego cennego wsparcia w wydaniu debiutanckiej płyty CBB Ensemble “Doni Doni”.
Radość to ogromna, że wspólnymi siłami ujrzy światło dzienne album, w który włożyliśmy mnóstwo serca i wiary w wizję świata opartego na tolerancji i szacunku do innych kultur – nasza muzyka dla Was – dzięki Wam!!!!
Mamy nadzieję, że każda zakupiona przez Was rzecz da Wam tyle samo przyjemności i satysfakcji, ile włożyliśmy w każdy dźwięk na “Doni Doni”.
Już niebawem trafią w Wasze ręce dokonane prze Was zakupy. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości: pracujemy właśnie nad wkładką do płyty i kiedy tylko otrzymamy finalny produkt, niezwłocznie przystąpimy do wysyłki – zarówno płyt, jak i pozostałych rzeczy.
Z wyrazami wdzięczności i uznania za tak szlachetny odzew i mobilizację, ściskamy Was wszystkich i kłaniamy się nisko!!!
CBB Ensemble
Dodano: 08.07.2016, 12:13
  Marcin Gawiński
Marcin Gawiński
Brawo :) niech moc będzie z Wami!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.06.2016 22:10