Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Carpe Librum

Carpe Librum

Warszawa

CARPE LIBRUM to księgarnio-kawiarnia głównie dla tych, którzy uczą się języków, za którą stoi anglistka z zamiłowania i wykształcenia, fanka zaczytanych książek drukowanych, popkulturowych adaptacji literatury i historii oraz czarnej kawy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13331 PLN z 49000 PLN

59 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

27%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.06.2019.

Carpe Librum: książki, kawa, konsultacje

RSS

c.d.n. Dodano 30.06.2019, godz. 22:10

 

Drodzy Wspierający,

projekt nie uzyskał 100% finansowania, co oznacza, że Wy nie dostaniecie wybranych nagród, a ja nie otrzymam środków. Nie oznacza to jednak końca walki o Carpe Librum.

 

Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję za to, że nie zatrzymaliście się na etapie „trzymam kciuki” i wsparliście mnie i mój projekt – odwdzięczę się, gdy Carpe Librum dojdzie do skutku.

 

Z osobami, które znam, będę w kontakcie. Osoby, których nie znam lub które nie ujawniały się imiennie, już poinformowałam o sposobie kontaktu.

 

Życzę udanych wakacji, a jesienią zaglądajcie do zakładki Wydarzenia na stronie carpelibrum.pl i śledźcie posty na Instagramie: @carpelibrum.pl.

 

Liczę, że kiedyś się spotkamy w kawiarnio-księgarnio-konsultowni pod odpowiednim szyldem😉 

Lucyna Krawczyk-Żywko 

 

P.S. Oto dwa uchwycone fotogeniczne momenty kampanii:

Nowa nagroda limitowana: konsultacje z prof. Harris Dodano 18.06.2019, godz. 15:00

 

Do zestawu nagród dołączyły właśnie konsultacje z prof. Emmą Harris, której reklamować nie muszę. Są to 2 pakiety po 5 godzin zegarowych, tematyka do uzgodnienia.

Kto pierwszy, ten lepszy!

George R.R. Martin czy Neil Gaiman? A może Dr Who? Dodano 11.06.2019, godz. 19:40

 

... niezależnie od preferencji, odpowiedzią na powyższe pytania jest torba z cytatem;) Tak, już są - żółte, czerwone i niebieskie, czyli w naszych barwach. Parafrazując wypowiedź Henry'ego Forda o innym ulubionym kolorze, "you can have a tote any colour you want as long as it's Carpe Librum".

 

A same cytaty brzmią tak:

 

“... a mind needs books as a sword needs a whetstone if it is to keep its edge.” 

“Books are the best weapon in the world. ... Arm yourself!” 

“What I say is, a town isn’t a town without a bookstore.”

 

- potraficie je dopasować...?;)

 

3 tygodnie do końca... Dodano 09.06.2019, godz. 22:00

 

Gorąco dziękuję kolejnym wspierającym i trzymam kciuki za to, żebyście otrzymali wybrane nagrody!

 

Kciuki za cały projekt trzyma też sponsor (wyczerpanego już) weekendu na Suwalszczyźnie, a nawet idzie o krok dalej i dorzuca kolejne w innej odsłonie;) Szczegóły w dziale "Nagrody" już za chwilę - na razie ja dorzucam kolejną ilustrację tego, co można zobaczyć na własne oczy np. kajakując po Szeszupie w okolicy Rutki Tartak:

 

Kubki CL Dodano 06.06.2019, godz. 22:18

 

Nie wiem, jak wyglądają Wasze półki z kubkami, ale na mojej jest tłoczno i panuje wysoka specjalizacja: do kawy czarnej, do kawy z mlekiem (używany sporadycznie), do kakao, do herbaty czarnej, białej, zielonej, czerwonej, owocowej, do ziół, itp., itd.; plus dla gości do imbryka, bez imbryka...

 

Jeżeli nie brzmi to obco (bo sami tak macie albo znacie kogoś, kto tak ma), może zainteresują Was te 3 wzory i kolory:

Dodano: 31.07.2019, 21:02
jak-pol.serwis
jak-pol.serwis
witam, wszystko fajnie ale gdzie się znajdujecie . przeleciałem wszystkie wasze strony i brak zakładki kontakt proszę o informację . k. Jakubowski pozdrawiam

Nowa nagroda Dodano 05.06.2019, godz. 21:10

Dzięki pewnym sponsorom pojawiła się nowa nagroda: sierpniowy weekend na Suwalszczyznie!

Dla niezdecydowanych zdjęcie jeziora Pobondzie - wg niektórych nazwa ma co nieco wspólnego z pewnym słynnym agentem stworzonym przez Iana Fleminga, którego świat poznał w 1953 r. ... Oto widok z prywatnego pomostu ww. sponsorów:

 

Wygląda kusząco, zwłaszcza w taki dzień jak dziś;)

No to wystartowaliśmy;) Dodano 04.06.2019, godz. 20:33

Chciałam się z Wami przywitać i bardzo serdecznie podziękować pierwszym wspierającym! Mam nadzieję, że uda się Wam zatrzymać wybrane nagrody (w końcu to kampania "wszystko albo nic") i że będziecie z nich zadowoleni;)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.06.2019 22:10