Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Carpe Librum

Carpe Librum

Warszawa

CARPE LIBRUM to księgarnio-kawiarnia głównie dla tych, którzy uczą się języków, za którą stoi anglistka z zamiłowania i wykształcenia, fanka zaczytanych książek drukowanych, popkulturowych adaptacji literatury i historii oraz czarnej kawy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13331 PLN z 49000 PLN

59 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

27%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.06.2019.

Carpe Librum: książki, kawa, konsultacje

c.d.n.

Dodano 30.06.2019, godz. 22:10

 

Drodzy Wspierający,

projekt nie uzyskał 100% finansowania, co oznacza, że Wy nie dostaniecie wybranych nagród, a ja nie otrzymam środków. Nie oznacza to jednak końca walki o Carpe Librum.

 

Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję za to, że nie zatrzymaliście się na etapie „trzymam kciuki” i wsparliście mnie i mój projekt – odwdzięczę się, gdy Carpe Librum dojdzie do skutku.

 

Z osobami, które znam, będę w kontakcie. Osoby, których nie znam lub które nie ujawniały się imiennie, już poinformowałam o sposobie kontaktu.

 

Życzę udanych wakacji, a jesienią zaglądajcie do zakładki Wydarzenia na stronie carpelibrum.pl i śledźcie posty na Instagramie: @carpelibrum.pl.

 

Liczę, że kiedyś się spotkamy w kawiarnio-księgarnio-konsultowni pod odpowiednim szyldem😉 

Lucyna Krawczyk-Żywko 

 

P.S. Oto dwa uchwycone fotogeniczne momenty kampanii:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.06.2019 22:10