Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Paszkiewicz

Michał Paszkiewicz

Poznań

Witam Wszystkich czytających!
Mam na imię Michał na co dzień pracuje w firmie budowlanej. W wolnym czasie całkowicie poświęcam się mojej zajawce "PODRÓŻOWANIU" i właśnie na tym chciałbym skupić się w przyszłości. Widziałem już bardzo dużo, a tym co najlepsze chciałbym podzielić się z Wami wszystkimi. Moim marzeniem jest pokazać jak można tanio i sprawnie przemieszczać się po świecie, podróżując ze mną możesz liczyć na niezapomniane przygody i najpiękniejsze widoki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

300 PLN z 15000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2017.

Carmageddon-Rally

O projekcie

Witam!

Chciałbym przedstawić w krótki sposób projekt nad, którym pracuje od jakiegoś czasu. Jest nim Carmageddon-Rally ekstremalna wyprawa samochodowa, w której przez 6 dni przejeżdżamy dziennie od 300 do 600 km. wykonując przy tym 3 zadania. W tym roku naszym celem jest Czarnogóra, z tym, że jedziemy przez Rumunie. :P

Podsumowując 5-6 dni, 6 państw, 2,5 tysiąca kilometrów w jedna stronę, 15 zadań, niezapomniane widoki, nowe przyjaźnie oraz wiele wiele więcej.

Kryteria startowe są bardzo czytelne i proste dopuszczamy Teamy w dwóch przypadkach:

1. Team (2 osoby) posiada pojazd wyprodukowany w 1997 roku lub starszy(ma mieć 20 lat lub wiecej).
2. Team (2 osoby) posiada pojazd warty 3500 zł lub mniej.
3. Wolny tydzień w terminie od 14-20 sierpnia

Moim celem jest pokazanie, iż da się podróżować niskobudżetowo, a przy tym można świetnie się bawić. W tym roku chciałbym zabrać ze sobą 10 ekip czyli 20 osób, które poza kosztami związanymi z benzyna i wyżywieniem nie poniosą żadnych kosztów organizacyjnych. Po zebraniu niezbędnej sumy złotówek ogłoszę konkurs, którym wyłonię 10 Temów jadących bez kosztów organizacyjnych. Cały event chciałbym utrzymać w standardach sprzed lat: Dzień przed startem nocujemy na campingu w Kórniku, tam wieczór zapoznawczy ognisko i grill. Rano, godzina 7 pobudka organizatorzy rozdają RoadBooki, w których jest trasa i 3 dzienne zadania od teraz wszystko w Waszych rękach. Czas start! Do godziny 21 wszyscy muszą pojawić się w wyznaczonym miejscu noclegowym tam kolejne ognisko podsumowanie zadań oraz całego dnia. Organizatorzy wydają koszulki dla zwycięzców w danym dniu, spisujemy także punkty pozostałych do rankingu całego tripa. Rano zaczynamy od nowa z innymi zadaniami inna trasą jeszcze piękniejszymi widokami i tak przez kolejne 5 dni aż do Czarnogóry tam Finisz PARTY i wielkie podsumowanie, nagrody, fajerwerki, szampan. Na trasie pomagamy sobie jak tylko możemy w przypadku awarii któregoś z teamów zapominamy o rywalizacji i zdobywamy punkty fair play, konieczne wyposażenie to duct tape i trytytki.

 

Osobiście zaraziłem się podróżowaniem po jednej z takich wypraw.

Kim jestem?
Zwykłym gościem, na co dzień pracującym w budowlance. Mam też ogromną pasje, podróżowanie widziałem już dużą część świata a tą której nie widziałem chciałbym kiedyś zobaczyć. Zawsze lubiłem podróżować ale tego typu tripami zaraziłem się w 2012 roku w Central Asia Rally później poszło lawinowo aż do 2014 w którym zacząłem się dzielić poznanymi trasami, zebranym doświadczeniem i razem z moim holenderskim przyjacielem zebraliśmy swoich 5 pierwszych Ekip. Tak właśnie powstał Carmageddon Rally moje 2 życie.

Podróże kształcą, a to co pozostaje zapisane w głowie jest obłędne. Żadne zdjęcie nie oddaje tych uczuć, które towarzyszą Ci jak widzisz lub przeżywasz coś pierwszy raz. Uwielbiam to uczucie i chce się nim dzielić z Wami stąd pomysł na Polak Potrafi bo Wiem że Polacy potrafią zdziałać cuda i że wspólnie musi się udać.

Skoro to wszystko takie piękne i proste , to na co zbieramy???

Tak naprawdę na całą organizacje wyprawy i podstawy dla 10 Teamów i Organizatorów, czyli łącznie 22 osób.
Składać się na to będą:
- Pakiety Startowe w nim niezbędne rzeczy do wykonywania zadań +/- 1000 zł
- Koszulki 15-20 zł x 50 = 750-1000 zł
- Noclegi 22 os. x 5 nocy x 40 zł = 4400 zł
- Naklejki Teamowe 11aut x 2strny x 10 zł = 220 zł + rezerwa = 260 zł
- benzyna dla organizatora +/- 2000 zł
- puchary i medale +/- 400 zł
- kamera 2x 600 zł = 1200 zł
- strona internetowa 50-500zł
- nieprzewidziane wydatki


Potrzeb jest ogrom by zrealizować takie przedsięwzięcie, jednak jeśli uda zebrać się tą pokaźną kwotę, a mi z racji iż jestem oszczędny zostaną pieniądze przekaże je na cele charytatywne. Tak samo postąpię w przypadku zebrania nadwyżki. Dla mnie największą nagrodą będą uśmiechnięte twarze uczestników.

WSZYSTKIE NAGRODY(POZA POCZTÓWKAMI) WYŚLEMY PO POWROCIE Z CZARNOGÓRY.

Znajdziecie nas na:

WWW
w budowie

FACEBOOK
https://www.facebook.com/carmageddonrally

YOUTUBE
https://www.youtube.com/channel/UCX7z9bIfvca5Srrh2uyRm3Q

Jeśli chcesz skontaktować się ze mną bezpośrednio zachęcam do kontaktu pod:
michalpaszkiewicz@icloud.com

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2017 20:08