Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Orkiestra Campanella

Orkiestra Campanella

Cekcyn, Polska

Orkiestra Campanella to grupa młodych ludzi, którzy z ogromną pasją tworzą muzykę przeznaczoną na orkiestrę mandolinową. Działamy w Borach Tucholskich, przy Zespole Szkół w Cekcynie, jednak wśród nas są nie tylko uczniowie, ale też studenci i pedagodzy. Naszym ostatnim osiągnięciem jest nagranie 3 płyt! Przez kilkanaście miesięcy nagrywaliśmy materiał, który zawiera autorskie, niebanalne i niepowtarzalne aranżacje na orkiestrę mandolinową, dokonane przez kierowników zespołu - Annę, Magdalenę i Adama Filipskich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

880 PLN z 10000 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017.

Campanella na Mazurach

O projekcie

 


Jesteśmy orkiestrą mandolinową z Borów Tucholskich, istniejemy już ponad 30 lat i nazywamy się "Campanella"! 

 

 

                                         

 

Łączy nas pasja – kochamy grać i śpiewać. Działamy przy Zespole Szkół w Cekcynie, jednak wśród nas są nie tylko uczniowie, ale też studenci i pedagodzy.

Jesteśmy grupą bardzo zróżnicowaną wiekowo. Chcemy dzielić się naszą muzyką i zarażać dobrą energią wszędzie, gdzie tylko to możliwe.

Mamy za sobą prawie 350 koncertów! Gramy w różnych miejscach, w zależności od okoliczności :)

W ciągu 30 lat istnienia naszego zespołu, koncertowaliśmy intensywnie nie tylko w kraju, ale także w Niemczech, Belgii, Grecji oraz na Ukrainie i Litwie.

Przez ostatnie miesiące nagrywaliśmy materiał na płytę, na której znalazły się autorskie, niebanalne i niepowtarzalne aranżacje na orkiestrę mandolinową, dokonane przez kierowników zespołu - Annę, Magdalenę i Adama Filipskich.

           

Gościnnie wystąpili z nami: światowej sławy oboista - Tytus Wojnowicz, saksofonista zespołu Kult - Tomasz Glazik oraz gitarzysta - Marcin Grzella.

            

Spędziliśmy w studiu nagraniowym kilkaset godzin, a teraz nadszedł czas, by odpocząć i podzielić się muzyką, którą zarejestrowaliśmy aż na 3 płytach! 

    

   

 

Do naszych największych sukcesów należą:

- koncert z Marylą Rodowicz podczas 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2007 pod batutą Adama Sztaby,

- koncert w Europarlamencie i Ambasadzie Polskiej w Brukseli na zaproszenie p. Tadeusza Zwiefki,

- I miejsce w Konkursie Orkiestr o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego (2000, 2006, 2008, 2010, 2012, 2014).

    

Choć zgromadziliśmy już większość funduszy na pobyt (własnymi środkami i z pomocą sponsorów), potrzebujemy jeszcze pieniędzy na noclegi dla 35-40 osób. Liczymy, że obecność projektu na PolakPotrafi.pl pozwoli nam uzbierać brakujące 10 000 zł. W przypadku zebrania dodatkowych środków będziemy mogli wydłużyć pobyt, co umożliwi dodatkowe koncerty na terenie Mazur oraz atrakcje dla naszych najmłodszych orkiestrantów, dlatego prosimy Was o wsparcie. 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wystarczy wybrać nagrodę!

z panelu po prawej stronie :)        

                  

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017 23:11