Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Cafe Fińska

Cafe Fińska

Kraków

Cafe Fińska - napij się kawy w zamian za swoją obecność.
Miejsce bezgotówkowej wymiany.

Cafe Fińska to miejsce otwarte dla każdego; można tu napić się kawy lub herbaty, przy czym środkiem płatniczym nie są pieniądze, lecz to co dany gość ma ochotę przekazać w zamian – może to być np. rysunek, ciekawa historia, drobna pomoc, uśmiech. Fińska to projekt powstały w ramach Konkursu Fresh Zone edycji Grolsch ArtBoom Festival 2013.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1569 PLN z 1000 PLN

63 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

156%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.07.2013.

Cafe JózeFIŃSKA

RSS

Dziękujemy ! Dodano 01.08.2013, godz. 11:43

Serdecznie dziękujemy za Wasze zainteresowanie i wsparcie. Jesteśmy bardzo wdzięczni! Dzięki Wam nadal funkcjonuje miejsce, bez którego wielu nie wyobraża sobie już krakowskiego Podgórza. Nie możemy już doczekać się, kiedy nas odwiedzicie - Cafe Fińska zaprasza na kawę, pogawędkę, czy szereg eventów, o których informujemy na Facebook'u. Jeśli masz jakiś pomysł na wydarzenie - podziel się nim z nami, od teraz jest to też Twoje miejsce !

Prosimy o kontakt na nasz adres email cafefinska@gmail.com celem umówienia realizacji nagrody lub zapraszamy do cafe aby na miejscy wszystko omówić.

Czekamy na Ciebie! Jesteś super

Cafe Fińska

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.07.2013 00:12