Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Cafe Fińska

Cafe Fińska

Kraków

Cafe Fińska - napij się kawy w zamian za swoją obecność.
Miejsce bezgotówkowej wymiany.

Cafe Fińska to miejsce otwarte dla każdego; można tu napić się kawy lub herbaty, przy czym środkiem płatniczym nie są pieniądze, lecz to co dany gość ma ochotę przekazać w zamian – może to być np. rysunek, ciekawa historia, drobna pomoc, uśmiech. Fińska to projekt powstały w ramach Konkursu Fresh Zone edycji Grolsch ArtBoom Festival 2013.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

715 PLN z 600 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.12.2013.

Cafe Fińska zbiera na ciepło

RSS

Ciepłe podziękowania Dodano 28.12.2013, godz. 21:06

Serdecznie dziękujemy za Twoje zainteresowanie i wsparcie. Jesteśmy bardzo wdzięczni! Dzięki Tobie nadal funkcjonuje miejsce, bez którego wielu nie wyobraża sobie już krakowskiego Podgórza. Nie możemy już doczekać się, kiedy nas odwiedzisz- Cafe Fińska zaprasza na kawę, pogawędkę, czy szereg eventów, o których informujemy na Facebook'u. Jeśli masz jakiś pomysł na wydarzenie- podziel się nim z nami, od teraz jest to też Twoje miejsce. Prosimy też o kontakt mejlowy - cafefinska@gmail.com celem umówienia realizacji Twojej nagrody.
Czekamy na Ciebie!
Jesteś super :)
Szczęśliwego Nowego Roku
Ciepła Cafe Fińska
Dodano: 29.12.2013, 13:58
  Tęczowy Jeż
Tęczowy Jeż
Ja ze swej strony dołączam osobiste podziękowanie tym wszystkim moim znajomym, którzy zareagowali na mój apel i czynnie wsparli zbiórkę swymi wpłatami. A już szczególnie tym z bardziej odległych stron, którzy Fińską znają jedynie z obszarów wirtualnych. Jesteście kochani :-)

Pozdrawia Was człek zwany Jeżem
Dodano: 28.12.2013, 22:06
  e-prezes
e-prezes
W lutym będę w rodzinnych stronach to na pewno odwiedzę. Zobaczę co da się zrobić na maj. A jak nie to wypijemy sobie piwo :D

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.12.2013 18:06