Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Smolarski

Łukasz Smolarski

Warszawa, Nowy Sącz

Nazywam się Łukasz Smolarski. Jestem absolwentem WSB-NLU w Nowym Sączu, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie a także Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.Od 8 lat pracuje w międzynarodowych korporacjach jako specjalista IT. Mam 30 lat i jestem osobą kreatywną, która każdego dnia szuka pomysłu na ulepszenie świata. Sam miałem trudne dzieciństwo ( straciłem mamę w wieku 5 lat ) i już wtedy wiedziałem, że chcę pomagać innym. Wiem, na swoim przykładzie, że każdy bez względu na pochodzenie, status majątkowy czy znajomości może osiągnąć sukces i żyć szczęśliwie. Dlatego wraz z żoną stworzyliśmy Business Misję - non profit misję, gdzie zadaniem jest rozbudzenie inspiracji, zachęcenie do działań oraz pokazanie, że każdy jest w stanie ten sukces osiągnąć. Też Business Misja pomogła mi w walce z przewlekła boreliozę, uwierzyć, że można realizować marzenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

956 PLN z 15000 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 15.05.2015 10:10

Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu

O projekcie

CELEM PROJEKTU jest pozyskanie finansowania na wydanie książki z wywiadami ludźmi sukcesu pochodzącymi z Polski. Zostaną ujawnione cechy wspólne ludzi sukcesu, aby każdy z Nas mógł przybliżyć się do osiagnięcia własnego sukcesu. Pozyskane pieniądze w 100% zostaną przeznaczone na wydanie 3000 egzemplarzy książek.

Co to jest Business Misja ? 

Czy jest możliwe znalezienie inspirującego pomysłu na życie?

Czy pomysł ten może przyczynić się do odniesienia sukcesu zawodowego przez innych ludzi?

Czy da się połączyć własną pasję i zainteresowania z satysfakcjonującą karierą zawodową?

Natalia i Łukasz Smolarscy udowadniają, że  jak najbardziej. Stworzona przez nich Business Misja to inicjatywa non – profit powstała z wielkiej pasji do inspiracji i pomocy innym. Skierowana jest ona przede wszystkim do osób młodych znajdujących się u progu kariery zawodowej.

Chcesz wiedzieć w jaki sposób Ryszard Florek stał się europejskim potentatem na rynku okien, a Kazimierz Pazgan jednym z najbogatszych Polaków? Czy chcesz pójść śladem tych, którzy postawili na siebie i odnieśli życiowy sukces?

 

BUSINESS MISJA to 100% pozytywne wywiady z ludźmi sukcesu z Polski. Chcemy, aby każdy kto ma pasję w danej dziedzinie, mógł znaleźć swojego mentora i dzięki wskazówkom przybliżyć się do osiągnięcia sukcesu.

Naszym głównym celem  jest inspirowanie oraz zachęcanie ludzi do działania i podejmowania nowych, a także z pozoru ryzykownych wyzwań zawodowych.

Dzięki przeprowadzanym wywiadom z inspirującymi osobami będziemy przedstawiać rożne drogi, które pozwalają osiągnąć satysfakcje i sukces zawodowy.

Pokażemy ścieżki kariery zawodowej, które zapewniają wolność, a jednocześnie możliwość rozwoju wewnętrznego  i życie w zgodzie z samym sobą.   Widzowie uzyskają odpowiedź na wiele nurtujących pytań związanych z rozwojem osobistym czy ścieżką kariery zawodowej.

Damy możliwość zobaczenia jak myślą i działają ludzie, którzy osiągnęli SUKCES. Zapraszamy do cyklu inspirujących wywiadów.

Pomysł powstał z pasji i znalezienia chwili wolnego czasu podczas leczenia przewlekłej boreliozy, którą znalezliśmy po 10 latach diagnostyki.

Przeprowadziliśmy wywiady z ludźmi sukcesu z wielu branż m.in. z: Roman Kluska, Ryszard Florek, Andrzej Blikle, Maciej Stuhr, Mariusz Czerkawski, Paweł Tkaczyk, Arek Skuza i wiele wiele innych.

Korzystajcie i bądźcie zainspirowani 

Kanał YT: https://www.youtube.com/user/businessmisja/

FanPage: https://www.facebook.com/businessmisja

Blog :www.businessmisja.pl

KIM JESTEM ?

 

Nazywam się Łukasz Smolarski. Jestem absolwentem WSB-NLU w Nowym Sączu, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, a także Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.Od 8 lat pracuje w międzynarodowych korporacjach jako specjalista IT. Dodatkowo występuje na konferencjach IT ( non profit ) oraz prowadzę wykłady, gdzie dzielę się praktyczną wiedzą zdobytą w pracy (non profit). Mam 30 lat i jestem osobą kreatywną, która każdego dnia szuka pomysłu na ulepszenie świata. Sam miałem trudne dzieciństwo ( straciłem mamę w wieku 5 lat ) i już wtedy wiedziałem, że chcę pomagać innym. Wiem, na swoim przykładzie, że każdy bez względu na pochodzenie, status majątkowy czy znajomości może osiągnąć sukces i żyć szczęśliwie. Dlatego wraz z żoną stworzyliśmy Business Misję - non profit - misję, gdzie naszym celem jest rozbudzenie inspiracji, zachęcenie do działań oraz pokazanie, że każdy jest w stanie ten sukces osiągnąć. Business Misja pomogła mi  uwierzyć, że można realizować swoje marzenia.

 

Dodatkowo w projekcie Business Misji są z nami NON PROFIT :

Ola Zawartka - tłumaczy wywiad na język angielski

Jakub Kanclerz - grafik

 

 

CEL PROJEKTU : 

 

- KSIĄŻKA - z cennymi informacjami i cechami ludzi sukcesu wyłonionymi po przeprowadzeniu ok. 60 wywiadów 

Celem projektu na PolakPotrafi.pl jest wydanie książki, która będzie zawierała :

- transkrypcję istniejących wywiadów, a także nie publikowane wypowiedzi oraz nasze wnioski, odczucia związane ze spotkaniem z wyjątkowymi ludźmi.

- dodatkowo wartością dodaną książki będzie badanie, które pokaże cechy wspólne ludzi sukcesu ( część pytań jest stała, dzięki czemu już wiemy co łączy ludzi sukcesu). Chcemy pokazać cechy, zachowania ludzi sukcesu dzięki, którym każdy z czytelników będzie mógł kłaść na nie nacisk, aby przybliżyć się do własnego sukcesu. 

- pokazanie cech wspólnych ludzi sukcesu pomoże także Wam czytelnicy odpowiednio przekazywać te wartości Waszym dzieciom, aby w przyszłości mogły osiągać sukces.

Ta książka to rozwinięcie naszej pasji, chęć szerzenie dobrej, pozytywnej              a zarazem wartościowej wiedzy. Chcemy by każdy kto przeczyta mógł żyć szczęśliwie w pełni się realizując. Aktualnie mamy literaturę dostępną na rynku  związaną z przedsiębiorcami z USA albo innych krajów, podczas gdy my Polacy mamy wspaniałych innowacyjnych ludzi sukcesu i właśnie Polacy będą w naszej książce.

BYĆ może książka ukaże się w EMPIKU w całej Polsce

PRZYKŁADOWE WYWIADY: 

Dodatkowo książka będzie zawierała  trochę sekretów o mnie, dzieciństwie i tym jak doszedłem do tego momentu gdzie teraz jestem oraz co pomogło mi podczas tej drogi. Pokaże także praktyczne porady, wskazówki jak dążyć do realizacji marzeń oraz satysfakcji z tego co się robi. Obiecuje, że będzie ciekawie !!  

KSIĄŻKA POKAŻE CI JAK PRZYBLIŻYĆ SIĘ DO SUKCESU DZIĘKI PRAKTYCZNYM WSKAZÓWKOM LUDZI SUKCESU

 - W książke przedstawimy ok 30 - 50 wywiadów ( sylwetki ludzi sukcesu ) m.in. osoby z listy TOP100 - biznesmenów, sportowców, artystów i wiele innych osób.

Przy realizacji 100% wszystkie pieniądze pójdą na wyprodukowanie książki, tj:

  • transkrypt wywiadów 
  • projekt okładki, 
  • łamanie,
  • grafika,
  • korektorke,
  • wydruk (3000 egzemplarzy). 

 

Przy przekraczaniu kolejnych progów projektu pieniądze,zostaną przekazane na :

- wydanie EBOOKA  ( 17 000 zł ) 

- wydanie gadżetów z Business Misji jak smycze, długopisy, koszulki, ( 20000 zł )

NAGRODY: 

 

 1. KSIĄŻKA BUSINESS MISJA : drukowana z bezpłatną wysyłką w całej Polsce:

 

2. EBOOK BUSINESS MISJA :  wersja PDF/MOBI/EPUB (online)

3. SESJA COACH z jedną z osób występujących w Business Misja - Joanną Zagórską 

4. Koszulka z podpisem MACIEJA STUHRA

5. WYWIAD SPECJALNY z osobą, która wesprzę nas największą kwotą na kanale Business Misja

6. Umieszczenie Wspierających nas osób w książce

7. Ksiązka "Biznes Ci ucieka" Marcina Osmana

8. Książka "Sukces w relacjach międzyludzkich" Alexa W. Barszczewskiego  (LIMITOWANA EDYCJA w twardej okładce - przygotowana dla Prezesów firm.  - tylko 300 sztuk wydrukowanych )

Wszelkie pytania: kontakt@businessmisja.pl

lub poprzez FB/ YT lub mail: businessmisja@gmail.com

 

FAQ ?

1. Dlaczego mam wesprzeć Business Misję  ?

 

Bo to pasja, moje życie i chęć szerzenie dobrej wiedzy w Polsce. Chciałbym aby każdy z nas szczególnie z Polski mógł osiągać sukces i aby cały świat dowiedział się jakich zdolnych mamy Polaków. To także chęć edukacji społeczeństwa aby  w każdej chwili mieli możliwość przeczytania, zainspirowania się sylwetkami ludzi sukcesu. Pokażmy, że Polska to Społeczeństwo Ludzi Kreatywnych - ludzi sukcesu.

2. Jak długo potrwa realizacja pomysłu ? 

Wydruk, przygotowanie, transkrypt potrwa czyli cały projekt powinien zakończyć się za ok. 5 miesięcy. Za tyle gotowa książka powinna trafić do sklepów:

 

 PISALI O NAS:

W MEDIACH.PL

http://wmediach.pl/twoj-sukces-nasza-zyciowa-misja/

BUSINESSANDBEAUTY - byliśmy w EMPIKU w całej Polsce - DRUK, oraz Internet www

http://www.businessandbeauty.pl/business-misja/

Sądeczanin.info 

https://www.sadeczanin.info/gospodarka,6/business-misja-wywiady-z-ludzmi-sukcesu,67810

 

 

AMBASADORZY:

 

- KRZYSZTOF PAWŁOWSKI

 

- Założyciel i Rektor Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu
- Przedsiębiorca Roku wg Ernst & Young
- Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski 
- Laureat m.in. nagrody Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga "Przedsiębiorczość dla rozwoju społecznego" za rok 2000
- Laureat Nagrody Kisiela za rok 2002

 

- Fundacja Pomyśl o Przyszłości: 

założona przez Twórcę FAKRO - Ryszarda Florka - zajmująca się promowaniem i podejmowaniem działań na rzecz rozwoju gospodarczego:

http://www.pomysloprzyszlosci.org/

 

-  MAGAZYN Business and Beauty

 Business&Beauty – dwumiesięcznik o zasięgu ogólnopolskim, którego głównymi odbiorcami są przedsiębiorcy, właściciele firm, osoby aktywne zawodowo, kadra zarządzająca, urzędy miast, ambasady.

Przedstawiamy w nim piękno biznesu pojmowane jako przejrzystość, klarowność, słowność, przedsiębiorczość, kreatywność, uczciwość, wrażliwość społeczna. Pokazujemy  w nim przedsiębiorczych Polaków, ich działalność, punkty widzenia; realia gospodarcze i światowe trendy. Business&Beauty jest platformą promującą przedsiębiorczość.

http://www.businessandbeauty.pl/

 

PATRON MEDIALNY:

Wmediach.pl

*nie umieszczamy firm, logotypów zawierających treści niedozwolone dla osób poniżej 18 lat