Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

michal.domaszewski

michal.domaszewski

Warszawa, Polska

Jeden z założycieli kolektywu twórczego Sashimodo Pictures.
Zrealizował kilka filmów krótkometrażowych m.in "Słowa" , które były pokazywane i nagradzane na wielu festiwalach kina niezależnego w Polsce w 2016 roku oraz mini-serial internetowy "Brudny Henryk" , za który otrzymał w 2017 roku kilkanaście nagród i wyróżnień , w tym Grand Video Award przyznawane przez Oko Press.
Coroczny nałogowy uczestnik konkursów Warsaw 48 HFP. W 2017 roku współreżyserowany przez niego film sci-fi "Vaga Heroica" otrzymał 4 nagrody z rąk jury pod przewodnictwem Piotra Woźniaka-Staraka.
Miłośnik sztuki filmowej, założyciel bloga medyczno-filmowego www.doktormichal.com, z wykształcenia lekarz, współpracuje bardzo często z Konradem Domaszewskim.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7765 PLN z 7500 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.08.2016.

BRUDNY HENRYK serial akcji o PRLu

ostatnie dni..

Dodano 25.08.2016, godz. 13:20


Oto apel do każdego z Was. Do bliskich znajomych, przyjaciół, dalekich znajomych, osób których mam w znajomych ale ich nie znam:

Wiem, że oczekujesz od polskich filmów więcej niż dramatu, żydów, kiepskich żartów, drętwego grania, nędznych romansów bez chemii i tak dalej. Brudny Henryk ma ambicje być czymś więcej. Akcja, celny humor, piękne kobiety, rozmach i pasja do kina.
Twoja złotówka= nie tylko wsparcie młodych twórców, również produkcja serialu.
Niedawno ziomek mi chciał zaproponować rolę w paradokumencie, z dopiskiem "Bo tylko to się kurwa sprzedaje". Czy masz ochotę pokazać mu, że jest odwrotnie? Bo ja tak.
Dołącz do milicji!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.08.2016 18:06