Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Boski Fest

Boski Fest

Bydgoszcz

Boski Fest to inicjatywa, która powstała 9 lata temu w głowach trójki przyjaciół. Na początku były to po prostu Boskie Urodziny - czyli nasza impreza urodzinowa w nieco większej wersji. Od 6 lat z powodu wzrostu zainteresowania i natłoku pomysłów zmieniliśmy ich formułę i nazwę na Boski Fest. Dziś nad festiwalem przez cały rok pracuje 9 osób, a wszystkich pomagających nie jesteśmy w stanie zliczyć :) Dodatkowo, zapraszamy artystów, o których wcześniej nawet nie marzyliśmy, a oprócz muzyki oferujemy również ekologiczne warsztaty DIY czy panel dyskusyjny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11218 PLN z 10000 PLN

250 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2014.

BOSKI FEST 2014

RSS

Ostatnie 36 godzin na wsparcie Boskiego Festu Dodano 30.06.2016, godz. 10:38

Z najnowszych wieści : 201 Wspierających, 11080 zł uzbieraliśmy, a potrzeba 15000 zł. Zostały tylko 2 dni do zakończenia zbiórki, a czas ucieka.... To ostatni moment żeby zdobyć bilety za dowolną wpłatę a dodatkowo fajne nagrody. Jeżeli nie uzbieramy całej kwoty - wpłacone pieniądze wracają do Was, a bilety będzie można nabyć na bramce za 50zł, chociaż ta opcja nam się średnio widzi. To jak, damy radę ? ;)

Już tylko 4 dni... Dodano 27.06.2016, godz. 12:23

Kochani! Do końca projektu Boski Fest 2016 zostały już tylko 4 dni.

Wasze wsparcie zasili konto Boskiego Festu pod warunkiem, że do 1 lipca uda nam się uzbierać całe 15 tysięcy złotych. W przeciwnym razie wszystkie pieniążki wrócą na Wasze konta i nie będzie nagród, a koszt pojedynczej wejściówki na Boski wyniesie 50zł :( Dlatego nie zwlekajcie dłużej i sami wyceńcie swoje bilety już dziś!

Razem nam się uda, nie traćmy czasu ;)

Ostatnie dni akcji Boski Fest 2016 Dodano 24.06.2016, godz. 13:54

Hej! Został nam jeszcze tylko tydzień do końca akcji Polak Potrafi - Boski Fest 2016! Dla wszystkich, którzy którzy już wsparli nasz tegoroczny projekt + każdą dodatkową wpłatę na rzecz Boskiego Festu DO NIEDZIELI WŁĄCZNIE [26 czerwca] nagradzamy DODATKOWO talonem na DRINKA do wykorzystania w bydgoskiej Tortudze! Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak wspaniale ten zimny napój działa na nasze ciało i zmysły - szczególnie w okresie letnich upałów ;)

Boskie Nagrody 2015 Dodano 18.05.2015, godz. 15:35

Crowdfundingowa kampania na tegoroczny festiwal trwa już około tygodnia a my chcieliśmy opowiedzieć o tym co oferujemy w zamian w tym roku. Dzięki wsparciu ludzi, którzy zaoferowali nam swoje usługi możemy zaproponować wam nagrody, które wartością przewyższają wysokość progu wsparcia! I tak, wizytę u lekarza specjalisty o wartości 120 zł możemy wam zaoferować za 70 zł, a voucher do Let Me Out Bydgoszcz o wartości 100zł za 60 zł. W zamian za wpłatę na festiwal możecie otrzymać również:
- voucher na kolację dla 2 osób w restauracji Spiżarnia (50zł)
- voucher na wyciąg Wake Board w Myślęcinku (30zł)
- godzinę nauki jazdy z panem Markiem Taczkowskim (25 zł)
- wynajęcie domku letniskowego w Borach Tucholskich na weekend (SlomianyDomek.pl) (250zł)
- pakiet podstawowych badań lekarskich (30zł)
- voucher na wypożyczenie longboardu (25zł)
Jestem przekonany, że wśród tych nagród każdy znajdzie coś dla siebie i przy okazji wspierania festiwalu skorzysta z promocyjnych cen usług jakie możemy wam zaoferować. Jeżeli wolicie w drugą stronę to możecie skorzystać z promocyjnych cen i przy okazji wesprzeć festiwal. Dla mnie w sumie bez różnicy ;)
Podobnie jak w zeszłym roku proponujemy również festiwalowe gadżety takie jak koszulki (50zł) czy tegoroczną nowość - płócienne torby z logiem festiwalu (30zł).
Ilość dostępnych nagród każdego typu jest ograniczona, więc na pewno warto się pośpieszyć. Ja ze swojej strony obiecuję, że wraz z całą Boską ekipą będziemy się starali udostępniać nowe nagrody również w trakcie trwania kampanii.
Niezmiennie czekamy na wszelkie uwagi, pomysły i propozycje związane z festiwalem. Pamiętajcie, że nie tylko finansujemy go wspólnie, ale również wspólnie go organizujemy!

Pozdrawiam serdecznie
Kuba Włódarczak


Boski Fest 2015 Dodano 05.05.2015, godz. 20:09

Witajcie !
W zeszłym roku udało nam się wspólnie osiągnąć zamierzony cel - zebraliśmy pieniądze, które wspomogły organizację festiwalu. Spora część z Was wykorzystała zdobytą wejściówkę i razem z nami bawiła się przez magiczne dwa dni na bydgoskim nadbrzeżu Brdy. Był to dla nas niesamowicie intensywny czas, który nieprzerwanie wspominamy z uśmiechami na ustach.
Po festiwalu Boski kolektyw rozjechał się znowu po świecie, bo nikt z nas nie jest w stanie zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu;) Udało nam się spotkać w pełnym gronie jesienią, kiedy zaczeliśmy rozprawiać o kolejnej edycji imprezy. Jak każdemu projektowi, skrzydeł dodaje nam możliwość rozwoju, dlatego postanowiliśmy zostawić wiele dobrych i sprawdzonych punktów programu, ale też poszukiwać kolejnych inspiracji, żeby działo się więcej, lepiej, ciekawiej ! Drążyliśmy, kopaliśmy,pytaliśmy, posiłkowaliśmy się pocztą pantoflową, głuchym telefonem i wszelkimi zdobyczami technologii i w okolicach wiosny tegoroczna edycja zaczęła nabierać kształtów.
Już 9 maja będziecie mogli sami się przekonać co ciekawego wymyśliliśmy na ten rok. To właśnie wtedy, kiedy wejdziecie na https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2015 wszystkie niewiadome zostaną zastąpione porcją rzetelnych informacji. Formuła pozostaje ta sama, czyli Ty - dajesz ile czujesz, a my - dajemy Ci wejściówkę na imprezę. Liczymy, że i w tym roku zorganizujecie z nami kolejny, niezapomniany Boski Fest!

Dodatkowe nagrody ! Dodano 03.06.2014, godz. 22:37

Kochani, widząc popularność jaką cieszy się płyta Zielonego Bus Bandu, zespół postanowił przekazać kolejne 30 płyt na rzecz naszej zbiórki. Niezdecydowani mogą sprawdzić próbkę i przekonać się, że warto tutaj: https://soundcloud.com/boskiebity/zielony-bus-band-englishman-in-new-york
Pozostało nam 13 dni do końca akcji i 24 dni do Boskiego Festiwalu !
W Boskim kolektywie praca wre, żeby wszystkie nasze szalone plany udało się zrealizować. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty, za trzymanie kciuków i za promocję na facebooku - cudownie wiedzieć że jest tylu ludzi, którzy wspierają naszą ideę!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2014 18:06