Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Boski Fest

Boski Fest

Bydgoszcz

Boski Fest to inicjatywa, która powstała 9 lata temu w głowach trójki przyjaciół. Na początku były to po prostu Boskie Urodziny - czyli nasza impreza urodzinowa w nieco większej wersji. Od 6 lat z powodu wzrostu zainteresowania i natłoku pomysłów zmieniliśmy ich formułę i nazwę na Boski Fest. Dziś nad festiwalem przez cały rok pracuje 9 osób, a wszystkich pomagających nie jesteśmy w stanie zliczyć :) Dodatkowo, zapraszamy artystów, o których wcześniej nawet nie marzyliśmy, a oprócz muzyki oferujemy również ekologiczne warsztaty DIY czy panel dyskusyjny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11218 PLN z 10000 PLN

250 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2014.

BOSKI FEST 2014

O projekcie

 wplata

 

 

 

 

baner 

oddzielacz

dlaczego boski

 boski -> wspaniały, cudowny, piękny

Wybraliśmy to słowo nie przez przypadek i w pełni świadomi wyzwania jakie stawia ono przed nami - podjęliśmy się zorganizowania wydarzenia unikatowego. Chcemy stworzyć wspaniały festiwal z cudownymi ludźmi, posiadającymi piękną ideę w głowach.

Boski Fest, który odbędzie się 27-28 czerwca w Bydgoszczy, to pole dla wymiany umiejętności i doświadczeń pozytywnie zakręconych ludzi. To warsztaty z profesjonalistami i dyskusje z naprawdę ciekawymi jednostkami. To przestrzeń, w której naładujesz baterie pomysłami w ciągu dnia, aby w nocy wyszaleć się przy świeżej muzyce w nietuzinkowej oprawie. To infrastruktura, zbudowana przez wolontariuszy podczas warsztatów z wykorzystaniem ekologicznych rozwiazań w duchu DIY

Może brakuje nam pokory, ale wierzymy, że uda nam się zrealizować wszstkie te założenia, a przez to wypełnić ambitny plan stworzenia prawdziwie Boskiego wydarzenia.

oddzielaczwplata

Bardzo zależy nam na tym, aby festiwal był otwarty dla każdego kto zainteresuje się jego ideą, bez względu na aktualny stan portfela. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozwiązanie eskperymentalne. Jeżeli projekt przekroczy kwotę 10 000 zł każda wpłata zostanie nagrodzona zaproszeniem na festiwal. Liczba zaproszeń przeznaczonych dla Was w tej formie jest jednak ograniczona do 600 sztuk. W przypadku, gdy liczba wpłacających przekroczy tę wartość, zaproszenia otrzyma 600 osób, które wesprze festiwal najwyższymi kwotami. Dokładny budżet wydarzenia zostanie udostępniony w formie dokumentu google każdemu wspierającemu niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty. Po akcji na PolakPotrafi bilety będą nadal dostępne  w cenie 40zł w dniu festiwalu.

oddzielacz

 

dzien

warsztaty


srubsonChcemy, aby podczas festiwalu można było nauczyć się rzeczy praktycznych. Zapraszamy na naukę latania czyli tańca na szarfach i warsztaty śmiechu. Spróbujemy chodzić na slackline'ie oraz nauczymy się grac w ultimate frisbee. W ramach warsztatów powstanie też infrastruktura festiwalowa, której pierwszym elementem jest, powoli zazieleniająca się, żywa altana.

panel

majkrofąZapraszamy na cykl krótkich, aczkolwiek fascynujacych odczytów na wszelakie interesujące tematy, zaczynając od podróży, przez zdrowe odzywianie i ideę wirtualnego pieniądza, aż do pomysłów na aktywizację lokalnych społeczności i nie tylko. Wszystkie wystąpienia będą nagrywane i udostępnione. Opracowaliśmy program otwartej konferencji, zrozumiałej i przystępnej dla każdego. 

oddzielacz

  noc

 asd


klucz wiolNa 2 scenach przez 2 długie noce odbędziemy muzyczną podróż zaczynając od hip-hopu, przechodząc przez reggae i folk, a na wszelkich formach muzyki elektronicznej kończąc. Oprowadzać nas będą między innymi Radikal Guru, Dancehall Masak'rah, Rocky Leon, Dwa Sławy i Steve Nash, wspomagani przez szeroką ekipę lokalnych artystów.

atkarcje

gwiazdunia

Wszystkie osoby zaangażowane w ogranizację festiwalu, w tym warsztatowcy i panelowcy, pomagają nam całkowicie społecznie. W zwiazku z tym chcemy im się odwdzięczyć, zapewniając jak najwięcej nieprzeciętnych atrakcji.  Na miejscu będzie można wypożyczyć kajak lub wziąć udział w grze terenowej. Zaprosimy was na piana party, a nad wszystkim górować będzie  mapping 3D i przepiękne dekoracje.

 

oddzielacz

boski kolektyw

  1.  

    kolektyw

    Dawno dawno temu, w Boskiej krainie – Bydgoszcz, żyli trzej Boscy Chłopcy: Domaz - posiadający zawsze asa w rękawie, Kuba - jeżdżący Zielonym Busem po różnych krainach oraz Wiktor - śpiewający prawnik. Postanowili odwiedzić Nastazję i Boberka, które gotowały obiadek dla znajomych. Zabrali ze sobą Wicia, wirtuoza wiolonczeli i niespełnionego filozofa. Gdy Zielony Bus odmówił posłuszeństwa i na pomoc wezwano Kamila,  który w trymiga uporał się z problemem. Na miejscu chłopcy spotkali swojego wieloletniego kolegę Sajmona, półwietnamczyka, otoczonego wianuszkiem kobiet, a głośne wejście na imprezę miała Aga, artystka, przeklinająca z powodu farby, która znowu ubrudziła jej sukienkę. Sytuację załagodził Olszak proponując wszystkim dobre pifko. Atmosferę obiadku umilał Penny brzdękoląc na gitarce, a przyjaciele szamając obiadek wpadli na pomysł zorganizowania festiwalu, który uszczęśliwi ludność zamieszkującą ich krainę. Wchodzący akurat do mieszkania Taczek słysząc ten pomysł odrzekł… ‘PETARDA!’. Tak powstała Boska Ekipa, z głowami pełnymi pomysłów, marząca o zorganizowaniu Boskiego Festiwalu.

    oddzielacz

na co


dolceUrząd Miasta Bydgoszczy dofinansował nasze przedsięwzięcie kwotą 20 tys. zł, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Za te pieniądze udało się nam zaprosić wymienionych powyżej artystów oraz zorganizować warsztaty z żywej architektury, podczas których powstała żywa altana, która będzie ozdobą festiwalu. Nasz pomysł wymaga jednak większych nakładów finansowych i dlatego postanowiliśmy zwrócić się o pomoc do Was! Pieniądze zebrane podczas zbiórki na portalu Polak Potrafi przeznaczymy na następujące cele, w zależności od uzbieranej kwoty:

 

punkWersja standard 10 000 zł : Nagłośnienie; Stworzenie infrastruktury festiwalu; Zakwaterowanie i wyżywienie dla artystów, warsztatowców oraz panelowców; Graffiti Jam; zogranizowanie warsztatów budowania ze słomy

punkZestaw rozszerzony 15 000 zł : Mapping 3D

punk Zestaw XL 20 000 zł: Piana Party, Zorbing, Ślizgawka wodna

punkZestaw XXL >20 000 zł: Cała kwota zostanie przeznaczona na zaproszenie artysty, którego sami wybierzecie!

 

 

A tak cały świat zapraszał na Boski Festiwal w zeszłym roku!

   Dołącz do nas na facebooku - > TUTAJ

Nasza oficjalna strona internetowa - > www.boskifest.pl

 

 

oddzielacz

 nagrosy

W zamian za wsparcie możemy zaoferować wam m. in. : 

punkpiwko lub inny napój oraz ciepły posiłek na miejscu festiwalu

punkpłytę zespołu Zielony Bus Band

punkwystęp z zespołem Zielony Bus Band podczas festiwalu, prywatny koncert zespołu u siebie w kuchni lub filmik z wybranym przez Ciebie, a zaaranżowanym przez chłopaków utworem

punkcoachnig z profesjnoalnym trenerem pokerowym, członkiem naszej ekipy

punkwspólne gotowanie obiadu  z Boskim Kolektywem w ramach podsumowania festiwalu

punkzmontowanie filmu z Twoich wakacji przez profesjonalnego montażystę, członka naszej ekipy

punkwyprodukowanie profesjonalnego video clipu przez studio filmowe BEZ3MANKI

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2014 18:06